موتور زانتیا 2021 ·

0 Comments

خریداران موظف هستند که برای خدمت کردن به سلامت موتور اتومبیل خود تحقیق و بررسی و درستی در رابطه با انتخاب یک تولید کننده درجه یک داشته باشند و در نهایت با یک خرید درست به سلامت اتومبیل خود خدمت کنند. با توجه به تنوع بالای جغرافیایی کشورمان نیاز بوده و هست تا خودروهای مختلفی برای خدمت خریداری شوند. جعبه دنده این مدل ۵سرعته تیپ ترونیک است وشتاب صفر تا ۱۰۰ آن ظرف 3/7 ثانیه انجام میشود. لطفا توصیه های قبل از عملیات مونتاژ موتور کامل پژو را که از طریق گروه های مجازی فروشگاه یدک خواجه و یا مستقیما از طریق کارشناسان فروشگاه به شما منتقل می شود به مکانیک خود انتقال داده و برحسن انجام آن درمراحل قبل و بعد از نصب موتور نظارت فرمایید. برای اینکه موتور روشن نشود باید سیم کوئل دوبل قطع کنید تا شمعها جرقه نزنند این کار را تا ۱۵ دقیقه انجام دهید. به خصوص اینکه کیفیت مناسب متریال کابین، سرنشینان را بیشتر به توسان امیدوار میکند.

به همین خاطر توسان از نظر بازار خرید و فروش کمیمشکل دارد. پرشین خودرو: مخاطب گرامی نمونه 1.8 لیتری نسخه 16 سوپاپ موتور XU7 است در حالی که موتور 2 لیتری پارس ELX حجم دقیق 1905 سی سی دارد و در واقع نمونه افزایش حجم یافته موتور XU7، هشت سوپاپ است که با نام XUM شناخته می شود و توان کمتری نسبت به نمونه اولی دارد. کیا اسپرتیج، به عنوان کوچکترین شاسی بلند کیا در ایران شناخته میشود. خانواده پژو پارس شامل پژو پارسXU7 یا پرشیا ، پژو پارس ELX ، پارس سال ، پژو پارس TU5 و پژو پارس LX که به پارس SLX هم شناخته می شود است . که شاید دلیل این امر، برتری بی چون چرای این خودرو نسبت به شاسی بلندهایی نظیر سوزوکی ویتارا و هیوندای توسان باشد. هیچگاه در سرپایینی ها موتور خودرو را خاموش نکنید چون همانطور که در کتاب دو نیز صحبت شد بوستر ترمز به موتور وابسطه است و از کار می افتد.

این فقط تجربه و برداشت شخصی خودم بود برای اونهایی که میخوان این مسیر رو نرفته ببینن چه حالی داره. اما لیفان x60 فقط ازتنظیم برقی آینه ها وسنسور دنده عقب بهره میبرد. از توسان انتظار قابلیت آفرود نباید داشت، اما به عنوان یک شاسی بلند جمع و جور برای تردد در مسیرهای شهری کاملا مناسب است. توسان از قابلیتهای فنی مشترکی با کیا اسپرتیج نسل قبل بهره میبرد، اما ظاهر نچندان زیبای آن باعث شده تا خریداران شاسی بلندهای جمع و جور در این قیمت بیشتر سراغ اسپرتیج بروند. سانتافه از طراحی خاص و متفاوت با سایر شاسی بلندهای بازار بهره میبرد. همچون طراحی بدنه، طراحی کابین هم چندان جذابیتی ندارد. کابین اسپرتیج طراحی مناسبی دارد، ولی از این نظر چندان برتر از توسان نیست و با آن در یک رتبه قرار میگیرد. در سال ۲۰۰۹ کیا اسپرتیج فیسلیفت شد و طراحی آن دست خوش تغییراتی جزیی شد، که همین تغییراتاندک، تاثیر به سزایی روی زیبایی آن گذاشتهاند. از دیگر امکانات توسان به شمار میآیند، که در نمونههای فول، روکش چرمیصندلیها و سانروف هم به این فهرست اضافه میشود. فهرست امکانات هم راضی کننده است و در زمانی که این مدل عرضه میشده، از نظر امکانات و تجهیزات یک سرو گردن بالاتر از رقبای خود قرار داشته است.

همانند اکثر خودروهای کره ای، توسان فهرست کاملی از امکانات را در مقابل قیمت پرداختی اش در اخنیار قرار میدهد. سواری Eکلاس نرم و راحت است و حس آرامش فوق العادهای را به سرنشینان انتقال میدهد. این قطعه از لوازم یدکی زانتیا نیروی خود را توسط باتری دریافت می کند و به بیانی دقیق تر باتری برق مورد نیاز را به موتور فن انتقال می دهد و موتور فن این برق را به پروانه موتور انتقال می دهد تا پروانه شروع به چرخش کند. این مدل با دارا بودن شتاب صفر تا شصت مایل بر ساعت ۲٫۵ ثانیه از این نظر با بوگاتی ویرون در همان سال برابری میکرد. مدل ۲۰۱۰ اما از یک موتور 5/3لیتری با قدرت ۲۷۶ اسب بخار بهره میبرد، که به مراتب از موتور ۱۹۰ اسبی قبلی قویتر است. اما به مراتب از بدنه زیباتر و هماهنگ تر است. هزینه خرید یک Eکلاس دست دوم شاید با هزینه خرید یک سدان آسیایی ۲۰۱۳ برابر باشد، اما هزینههای جانبی و لوازم یدکی بنز به مراتب بالاتر است. جدیدترین لیست قیمت لوازم و قطعات یدکی سیتروئن زانتیا. این نسل از Eکلا س مدت کوتاهی به دست ایران خودرو(تاپ خودرو) در داخل کشور مونتاژ میشد، که در سالهای ۸۶- ۸۷، تفاوت قیمت نمونه وارداتی و مونتاژی حدود ۵میلیون تومان بود که این تفاوت امروزه بیشتر شده است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از موتور زانتیا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *