مورد علاقه گیرنده از Dallas Cowboys – Troy Aikman

0 Comments

[ad_1]

بود که در دالاس کاوبویز’ تروی Aikman مورد علاقه گیرنده است ؟

دالاس کاوبویز بودند بیرون آمدن از یک دوره طولانی از داشتن واقعا تیم های خوب زمانی که آنها پیش نویس Troy Aikman از UCLA به بازی کارفرمایی. Aikman اول سال با این تیم بود که موفق اما به عنوان آنها اضافه شده بیشتر و سازنده تر و با استعداد بازیکنان اطراف او تیم رو به عنوان انتظار می رود بهتر و بهتر. در نهایت کابوی ها با Aikman در کارفرمایی را با پیروزی سه سوپر کاسه در چهار سال حفاری خود را به عنوان یکی از بهترین تیم ها در لیگ, تاریخچه.

او نمی آمد به یک تیم است که تا به حال فوری سابقه موفقیت و یا مقدار بسیار عظیمی از استعداد اما در نهایت Aikman تا به حال تعداد زیادی از استعداد در جرم و تعدادی از اهداف برای پرتاب به هنگامی که آن زمان برای عبور توپ. این یکی از بهترین حالات است که هر کارفرمایی امیدوار است در طول زندگی حرفه ای خود را. Quarterbacks اغلب بیش از حد اعتباری برای پیروزی و موفقیت و بیش از حد سرزنش برای تیم شکست اما حقیقت این است که آنها نمی توانند آن را به تنهایی انجام. Aikman بود که تعدادی از خوب گیرنده در این تیم با او که اگر او در طول زندگی حرفه ای خود را مورد علاقه گیرنده است ؟

زمانی که قضاوت آن از دیدگاه که بیشتر touchdown عبور از او پاسخ این است که در واقع کاملا ساده است. هیچ بازیکن, گیر افتاد, بیشتر touchdown عبور از Troy Aikman از همکار Pro Football Hall of Fame عضو مایکل Irvin. در طول زمان خود را با هم به عنوان هم تیمی های Aikman و Irvin ترکیب برای 49 touchdowns. که بیش از دو برابر زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد پرتاب به مقام دوم, بازیکن در لیست! بدون شک ترکیبی از تروی Aikman و مایکل Irvin شد بخش بزرگی از Dallas Cowboys سلسله از اوایل دهه 1990.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *