موفقیت از طریق تداوم در شرایط نا امید کننده

زبانک  > متفرقه >  موفقیت از طریق تداوم در شرایط نا امید کننده
0 Comments

[ad_1]

تداوم ایجاد قدرت برای انجام با سهولت آنچه که ما هنگامی که در بر داشت دشوار و حتی غیر ممکن است’. آن می تواند ما را به بزرگترین امید ما برای دستیابی به موفقیت است. پشتکار می تواند تولید نتایج شگفت انگیز در زمینه های بسیاری از فعالیت های انسانی حتی زمانی که به نظر می رسد وضعیت نا امید کننده است.

پس از یک کشمکش ‘آنفولانزا در اوایل سال 2006 شروع کردم به تمرین دوباره. در ابتدا من تلاش برای انجام حتی 20 نشستن یو پی اس; سپس من به 30 و…. تا زمانی که من در ادامه تعدادی از تحصن یو پی اس افزایش یافته و به نظر می رسید بسیار ساده تر به انجام.

رالف والدو امرسون توضیح می دهد که چرا: “که ما را در باقی بماند انجام می شود آسان نیست; نه این که ماهیت چیزی تغییر کرده است اما ما که با قدرت به انجام افزایش یافته است.”

ترین چیز دشوار است برای انجام این کار در اول باقی می ماند و دشوار است اگر ما بیش از حد به زودی. هنگامی که من سعی کردم, اسکی روی آب, در آب گرم کردن جنوب فرانسه, من بینی شیرجه به آب و کشیده بود و همراه مانند یک تخته از مستغرق چوب به جای افزایش با شکوه به سطح امواج مانند بسیاری از افراد دیگر است.

‘دیگر مردم’ شامل یک دسته از ساده نوجوانان از مدرسه من در تدریس. آنها به نظر می رسید برای پیدا کردن هیچ مشکلی را در ماندن در بالای آب!

اما من فقط سعی اسکی روی آب یک بار. آب سرد در سواحل بریتانیا را تشویق نمی کند که اسکی روی آب مگر اینکه شما بسیار مشتاق هستند. آن را تعجب آور نیست که من یک آب اسکی باز بعد از من و تنها تلاش در دریای مدیترانه است.

این مخترع بزرگ ادیسون مبالغ تا مشکل:

“ما بزرگترین ضعف نهفته در از دست دادن. مطمئن ترین راه برای موفقیت این است که همیشه سعی کنید فقط یک بار.”

اگر شما باقی بماند در خواندن مقالات و کتاب های شما خواهد آمد در سراسر الهام بخش گنجینه مانند کلمات ادیسون. از آن آسان است به فکر می کنم که ما باید خواندن همه چیز اهمیت دارد که به عنوان خوانده شده. تنها خواندن مداوم را نشان می دهد جدید و ایده های قدرتمند.

خواندن را نیز به ما یادآوری می کنند و با قدرت و پشتکار در یک, بیوگرافی, پس از دیگری. تاریخ پر است از مداوم شکست در ظاهرا شرایط نا امید کننده که بعدها زمانی نوعی از موفقیت و یا کسانی که حتی به اذعان به عنوان نابغه است.

در سال 1936 تئودور سوس Geisel (Dr. Seuss) بود در یک کشتی به اروپا است. ریتم موتورهای الهام گرفته از یک شعر مزخرف که شد داستان به صورت کتاب و به فکر می کنم که من آن را دیدم در خیابان توت.’

کتاب رد شد اولین 27 ناشران به او نشان داد آن را به. اکثر مردم خواهد داد تا پس از 2 یا 3 رد. سرانجام در سال 1937 یک دوست چاپ این کتاب برای او و آن را تا به حال برخی از موفقیت است.

Geisel در سال 1991 درگذشت. در آن زمان کتابهای او تا به حال به فروش می رسد بیش از 200 میلیون نسخه در 15 زبان. پس از مرگ او یکی دیگر از 22 میلیون جلد کتاب خود را فروخته اند.

در سراسر جهان کودکان عاشق شخصیت های عجیب و غریب از Dr. Seuss. Geisel را تداوم در نوشتن به رغم زود رد کرده بود پرداخت.

مانند Geisel, J. K Rowling, یک مادر برای اولین بار با الهام از ایده خود را به صورت یک کتاب کودکان زمانی که او در سفر است.

J. K Rowling تا به حال یک دختر کوچک به پشتیبانی و همچنین خودش. او مجبور شد به نفع و یا کمک های عمومی. اما او نگه داشته و در نوشتن و انجام خیلی از این قهوه خانه ادینبورگ که در آن او می تواند گرم نگه دارید.

او نگه داشته و کار کوچک در این داستان هری پاتر در سال. او فکر نمی کنم بسیاری از مردم می خواهم داستان او و هرگز فکر نمی کردم خیلی گذشته, گرفتن, داستان منتشر شده است.

او اظهار داشت: “من فقط نوشت: این نوع از چیزی که من دوست داشتم خواندن زمانی که من جوانتر بود.”

چندین ناشران رد اول به پایان رسید و مقاله قبل از زمان بهره.

توسط 2004 رولینگ در حال تبدیل شدن به یک میلیاردر. میلیون ها نفر از کودکان و بزرگسالان بودند صف برای خرید کتاب. او ثابت پایداری تبدیل شده بود او نوشتن را به خود علاءالدین را لامپ. هری پاتر جادویی قدرت نمی تواند در مقایسه با قدرت جادویی خود خالق پشتکار.

پس از موفقیت او گفت: “این فوق العاده بود فقط به اندازه کافی به چاپ رسیده است. بزرگترین پاداش است شور و شوق از خوانندگان.”

یکی از بزرگترین دستاوردهای شد در ايجاد جوانان و پدر و مادر خود را ترک تلویزیون به تنهایی در حالی که به عنوان آنها را بلعیدم آخرین هری پاتر رمان. او کمک کرده است تا میلیون ها نفر به کشف و یا کشف لذت خواندن.

مداوم خواندن نیز می تواند به ما قدرت از یک متخصص. ارل بلبل گفت که یک ساعت در روز مطالعه می تواند شما را در بالای زمینه خود را ظرف مدت سه سال. 2 سال فوق العاده را به شما خواهد اقتدار ملی و 4 سال فوق العاده را به شما خواهد یک جهان اقتدار.

برایان تریسی می نویسد: (پس از نقل بلبل):

“اگر شما به عنوان خوانده شده یک ساعت در هر روز در این زمینه خود را که ترجمه را به حدود یک کتاب در هر هفته است. یک کتاب در هر هفته ترجمه را به حدود 50 کتاب در سال است. 50 کتاب در هر سال ترجمه به حدود 500 کتاب بیش از ده سال آینده.”

این همه برای تلفن های موبایل تقریبا بیش از حد ساده است; اما ساده ترین ایده ها اغلب قابل اجرا و موثر است.

نمونه هایی از قدرت پایداری در برابر ناامیدی و مشکل را می توان در همه جا یافت.

من در حال حاضر با بهره گیری از تماشای مرحله گروهی جام جهانی 2006 فوتبال در آلمان است. من ساخته نشده و تلاش برای رفتن به آلمان. تلویزیون با من خوب است!

در ژوئن 17th, ایالات متحده آمریکا برگزار شد با 9 مرد در برابر 10 مردان ایتالیا و موفق به دستیابی به یک بسیار معتبر قرعه کشی. 3 بازیکن داده شده بود کارت قرمز (اخراج) و دو تا از این آمریکایی ها بودند.

آن را آسان به رها کردن اما ایالات متحده همچنان ادامه داشت به پایان تنها با 9 بازیکن و در حال حاضر شانس رفتن به مرحله حذفی این رقابت ها است.

در ژوئن 18, کره جنوبی, بازی های برگزار شده تیم فرانسه که شامل بازیکنان افسانه ای مانند Zinadine زیدان و تیری هنری. فرانسه به ثمر رساند یک هدف اولیه و نگاه به عنوان اگر آنها در مجموع کنترل بازی. از کره جنوبی به نظر می رسد در یک وضعیت نا امید کننده.

با این حال کره ای ها همچنان در تلاش به هدف نمره به هر حال. آنها شکست خورده دوباره و دوباره اما حفظ شور و شوق خود را. وینستون چرچیل یک بار نظر:

“موفقیت توانایی رفتن از یک شکست به شکست بدون از دست دادن شور و شوق خود را.”

ایان رایت دیگر مفسر با خوشحالی گفت:

“آنها هرگز فقط داد; آنها فقط رفتن رفتن و آنها چیزی در پایان. آنها چیزی. من نمی توانم باور کنم که آنها چیزی!”

کره ای ها در جمعیت نیز ادامه پیدا کرد. حتی زمانی که تیم خود را نگاه محكوم به از دست دادن آنها را نگه داشته و آواز و رقص تکان دادن و تشویق بازیکنان خود را در.

این هنر رزمی Choikwangdo که من آموزش تاسیس و اجرا توسط یک کره ای استاد بزرگ به نام کونگ Jo Choi. شعار Choikwangdo است “Pilsung”. Pilsung به معنی “پیروزی خاصی – اگر شما تلاش برای نگه داشتن.”

از کره جنوبی شد و به عنوان مثال بزرگ از این شعار. نگهداری آنها تلاش و نگه داشته در حال اجرا در تابستان هوا در آلمان است. به عنوان یک مفسر اظهار داشت. “حداقل آنها در حال گرفتن بدن در جعبه (منطقه ای نزدیک به هدف) و داشتن یک بروید.” در پایان آنها را به دست آورد هدف خود را از طریق قدرت مطلق از پشتکار.

پشتکار و سپس اجازه می دهد تا ما را به انجام همه چیز را با سهولت است که ما یک بار در بر داشت دشوار است. البته اگر ما باقی بماند و ما هرگز این پیدا کردن. من هنوز نمی دانم که آیا من ممکن است تبدیل به یک آب اسکی باز است که می تواند اقامت در بالا از آب به جای نا امید کننده گشت و گذار در زیر آب!

مداوم خواندن به ما اجازه می دهد برای کشف گنجینه های حکمت آن ما خواهد بود در غیر این صورت بدون. آن را نیز به ما ارائه نمونه از پشتکار به دنبال دارد.

مداوم نوشتن ممکن است کمک به یک نا امید کننده ناشناخته تولید ادبی استاد قطعه یا بهترین فروشنده و یا یک کتاب منتشر شده. هر یک با پشتکار کافی برای نگه داشتن نوشتن به پایان تلخ هم اکنون می توانید نوشتن و انتشار خود را کتاب های الکترونیکی است.

مداوم تحصیل در رشته خود را فقط برای یک ساعت در روز در طی یک دوره سه سال می تواند به نوبه خود یک شخص کاملا بی سواد به یک متخصص.

تداوم در جام جهانی رقابت می تواند نا امید کننده شکست را به پیروزی و شادی و غرور به قلب یک ملت. این می تواند برای سال گذشته.

در انگلستان ما هنوز هم به یاد داشته باشید با لذت رقابتهای جام جهانی از سال 1966 زمانی که ما به ضرب و شتم آلمان در فینال و جام را به دست آورد! به طور معمول, انگلستان بازی آلمان و آلمان برنده!

روزانه پشتکار می توانید اضافه کردن گرد و غبار طلا از سحر و جادو برای تقریبا هر نوع فعالیت ما انجام. آن می تواند ما را قدرتمند و موفق است. آن حتی می تواند کمک به ما در ایجاد اختلاف به نژاد بشر است.

اگر شما در آنچه به نظر می رسد به یک وضعیت نا امید کننده سعی در نگه داشتن و نگه داشتن رفتن به هر حال. چه کسی می داند چه جادویی تداوم تغییرات ممکن است به ارمغان بیاورد ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.