موفقیت بستگی به ویژگی های منحصر به فرد

زبانک  > متفرقه >  موفقیت بستگی به ویژگی های منحصر به فرد
0 Comments

[ad_1]

نگرانی

افراد اغلب تعجب می کنم که چرا آنها از نظر مالی به خوبی خاموش. آنها بر این باورند که آنها انجام داده اند همه چیز مورد نیاز برای انجام, اما هنوز هم آنها را به خوبی انجام می دهند. اولین مشکل نهفته است در شناسایی و چرا از آن است. برخی آن را اجتماعی تبعیض برخی آن را عدم وجود شبکه و برخی می گویند که قوم و خویش است نه در کنار خود. آنها احتمالا فکر می کنم آنها می توانند سوار بر کسی نام. متاسفانه خانه در بی ربط توطئه است و یک دلیل برای شکست است. آن است که همیشه خوب به شبکه و می دانم کسی که می داند کسی منظور باید انجام شود به نفع ما است اما تضمین ترین روش این است که در کنترل زندگی خود را. بقیه را در محل به عنوان به زودی به عنوان یکی است که در کنترل زندگی خود و سرنوشت.

بسیاری از مواد تشکیل دهنده به زندگی موفق هستند در ما و آن است تا ما را به آنها اعمال می شود که در آن و زمانی که قابل اجرا است. دانستن آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد ضروری است در پرچمدار آینده ما است. کارفرمایان نه استخدام افراد چون آنها آنها آنها را استخدام زیرا آنها می دانند که آنها می توانید انجام این کار. آنها به دنبال افرادی می آیند و به آنها بگویید که آنها نمی دانند. کارفرمایان در حال حاضر به پرداخت هر کسی به در آمده و به آنها بگویید آنچه را که آنها در حال حاضر می دانیم. آنها تنها استخدام افراد به عنوان بخشی از منابع خود را در جهت تولید و فروش کالا و خدمات و افزایش سهم بازار خود را به منظور افزایش سود خود را. مشکل این است که متقاضی به جا مول که در پی توسط کارفرما. آنها می خواهند افراد فوتی و فوری درخواست تجدید نظر به مصرف کنندگان خود را. آنها به دنبال کسانی را جذب و حفظ مشتریان خود را, کسانی که خلاق هستند و کسانی که با تهاجمی و مفهومی توانایی های خود. برخی از مردم می گویند که آنها MBA و هنوز هم کار ندارد. سؤال این است که آیا آنچه در آن طول می کشد برای دریافت کنید که کار رویایی. مدرک دانشگاهی خود را دریافت نمی کند هر کسی یک کار این است که یک تکه کاغذ است. بخش عمده ای از نیاز است که فرد ویژگی های. ویژگی های یک متقاضی کار نقش زیادی در جستجوی کار.

موانع

فردی که اشتباه ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به دانستن آنچه که او/او می خواهد. برای موفقیت در دستیابی به یک حرفه ای فرد باید:

(1) می دانم آنچه که او/او می خواهد و سوار بر آن

(2) از بین بردن تعویق

(3) اجتناب از تردید

(4) جلوگیری از مصرف یک گام به جلو و دو گام به عقب

(5) را انتخاب کنید از یک حرفه ای در آن و به دنبال آن

(6) نه حقه بازی بیش از حد بسیاری از چیزهایی که در همان زمان به عنوان مثال کار مدرسه و خانواده

(7) دیپلم خود را با یک مربی به شما نگاه کردن به

(8) اجتناب از سرزنش دیگران را برای اشتباهات

(9) جلوگیری از لجبازی و یادگیری را به مشاوره

(10) جلوگیری از رویکرد این راه من یا راه های بالا

(11) یادگیری به استفاده از مدیریت زمان تکنیک

(12) یادگیری به صورت سازمان یافته و

(13) توقف دفاعی دلایل چرا شما شکست.

اگر کسی چندین سال روش نمی توانید او را/او را در هر نقطه و سپس وقت آن است که یک گوش به شخص دیگری ایده ها و به دنبال این رویکرد است. زمان منتظر هیچ کس نیست. کشیدن یک پا بر آنچه باید انجام شود این است که وقت گیر و هزینه پول است. از این رو هر چه زودتر یک فرد تصمیم می گیرد در چه مراحلی را بهتر است برای فرد. زمانی که در جام جم بهترین کاری برای انجام این است که برای تماس با یک مربی حرفه ای و مربی به منظور به دنبال مشاوره.

ویژگی

در اینجا برخی از ویژگی های به فکر می کنم در مورد: متقاضی است

(یک) خلاق

(ب) تهاجمی

(c) خروجی

(d) برونگرا

(e) هدف

(f) چند وظیفه ای

(g) ابتکار

(h) مهارت های ارتباطی

(من) رهبری و مهارت های مدیریتی

(ج) بازاریابی و فروش مهارت های

(k) خطر یادداشت برداری

(l) اعتماد به نفس بالا

(m) دوستانه

(n) حل مشکل

(o) متفکر انتقادی

(p) self-starter

(س) trainable و

(r), جزئیات گرا

(s) سرد رهبری و محاسبه

این چیزها در ما و یادگیری چگونه به آنها اعمال می شود نیاز به آموزش های حرفه ای و مربیگری به منظور با موفقیت به زمین که شغل رویایی است که منجنیق به آزادی مالی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.