موفقیت و شکست: دو روی یک سکه هستند

زبانک  > متفرقه >  موفقیت و شکست: دو روی یک سکه هستند
0 Comments

[ad_1]

شکست بزرگ است

شما احتمالا خودتان چه چیزی می تواند خوب در مورد شکست. شکست به معنی … و … که شما شکست خورده است که شما نمی دستیابی به نتایج شما می خواهید و که همه چیز را روشن نمی کردن به عنوان شما امیدوار بود. چه چیزی می تواند خوب در مورد آن ؟

مزیت این است که شما در حال حاضر می دانیم که یک راه برای انجام کاری. و این است که به عنوان مفید به عنوان دانستن یکی از راه های چگونه به انجام کاری.

همانطور که توماس ادیسون گفت: “فقط به این دلیل کاری را انجام نمی آنچه شما آن را برنامه ریزی شده برای انجام این کار در وهله اول به این معنا نیست آن را بی فایده…. نتایج ؟ چرا مرد من بدست مقدار زیادی از نتایج! اگر پیدا کنم 10,000 راه چیزی نمی خواهد کار من نیست و شکست خورده است. من دلسرد نمی کند زیرا هر اشتباه و تلاش دور انداخته است که اغلب یک گام به جلو…. “

شکست یک فرصت یادگیری, اما تنها اگر شما اجازه دهید آن را. بیشتر از شکست است که دیده می شود به عنوان چیزی که باید پنهان و اجتناب شود و هرگز به بستری. چگونه اغلب در شرکت شما آیا شما فکر می کنید مردم همان اشتباهات را بارها و بارها به خاطر هیچ کس تا کنون اذعان به اشتباه و یا به بررسی چرا اشتباه شد.

می شود آن را بیشتر مقرون به صرفه و زمان موثر باشد اگر زمانی که یک اشتباه است که در ابتدا ساخته شده است که نتایج آن را در یک فرصت یادگیری? هر زمان چیزی نیست با توجه به برنامه ریزی فکر می کنم شما می توانید انجام زمان بعدی برای بدست آوردن نتایج شما می خواهید ؟ آنچه که از دست رفته ؟ آنچه باید اضافه شده ؟ آنچه نیاز به تغییر ؟

پس از پاسخ به سوالات باید کاملا کشف شده با یک ذهن باز و بدون پیش فرض و سپس آن را آموخته و اعمال آنها را به آینده. هر شرکت باید به طور مداوم در تلاش برای یادگیری و بهبود بخشد. فقط به خاطر یک روش خاص با این نسخهها کار به این معنا نیست آن است که یکی از بهترین. تلاش برای بهبود.

آماده به شکست و یادگیری – آن است که تنها راه رو به جلو است.

جشن موفقیت

طرف مقابل از همان سکه – موفقیت است. فقط به عنوان مهم است که به تجزیه و تحلیل خود را شکست و از آنها یاد بگیرند پس از آن نیز مهم است که شما جشن موفقیت های خود را و آنها را تکرار کنید.

هر سال ما در تلاش برای انجام بهتر و موفق تر باشد و در آنچه که ما انجام دهد. اغلب ما تنها به یاد داشته باشید موفقیت است که آنقدر بزرگ است که آنها به ما ضربه درست در زمانی که آنها آنقدر بزرگ است که هر کس دیگری تبریک به شما. ما به یاد داشته باشید فرود $100 میلیون دلار از حساب یا سه برابر سود ما از سال قبل و یا اعطا برخی از ریاست جمهوری جایزه.

در حالی که این موفقیت های شگفت انگیز است که شما قطعا باید جشن و جهان در مورد آنها نوعی از موفقیت است که بسیاری از ما می تواند امید برای رسیدن به. بقیه از ما باید خوشحال با کوچکتر بیشتر موفقیت های دنیوی. موفقیت مانند تولید سود در کسب و کار مشتری ما تلاش کرده اند به زمین و یا به سادگی در حال تشکر شده توسط یکی از مشتریان ما برای یک کار خوب انجام می شود.

اگر چه این ممکن است به نظر می رسد مانند کوچک موفقیت بسیاری از موفقیت های کوچک مانند این اضافه کردن به یک کسب و کار موفق, انگیزه کارکنان و شاد شما. در حال حاضر اگر شما می تواند تکرار هر یک از موفقیت های کوچک خود را به طوری که شما می تواند رسیدن به آنها را در یک ماهانه یا هفتگی – نمی خواهد که طلسم موفقیت بزرگ برای کسب و کار شما?

برای رسیدن به این موفقیت بزرگ بنابراین شما نیاز به جشن گرفتن هر یک از موفقیت های کوچک خود را. شما نیاز به یاد داشته باشید هر یک از آنها بررسی آنها و پیدا کردن یک راه از تکرار آنها. نشستن در حال حاضر و فکر می کنم سال گذشته بیش از آنچه شما انجام است. فکر می کنم در مورد آنچه شما موفق به انجام چه کسی تشکر از شما و جایی که شما قدردانی شد.

ایجاد یک لیست از موفقیت های خود را – هر چقدر کوچک – بررسی آنها برای پیدا کردن یک راه است که شما می توانید آنها را تکرار کنید. چه شد جوهر از این موفقیت که آن را تکرار? شکستن موفقیت به مراحل فرایند فکر می کنم در مورد همه چیز است که شما را برای رسیدن به نقطه پایان ، نه فقط گام های بزرگ فکر می کنم در مورد هر مرحله کمی که در نظر گرفته شد.

آن است که اغلب به گام های بزرگ است که تعیین یک موفقیت است – آن است که چیزهای کمی. شاید شما نوشت: یک مشتری با تشکر از شما نامه یا شما نام مشتری به ببینید که چگونه آنها انجام می دهند. شاید شما مراجعه یک مشتری به شخص دیگری برای حل یک مشکل است که شما نمی تواند. شما همچنین می تواند پاداش کارکنان خود و یا انجام چیزی خارج از عادی برای آنها را به انجام آنها در بالا و فراتر از آن.

فکر می کنم در مورد هر یک از موفقیت در جزئیات بزرگ.

شما در حال حاضر باید قادر به دیدن جایی که شما چیزی متفاوت برای دستیابی به نتیجه موفقیت آمیز. قدم بعدی شما این است برای قرار دادن با هم یک طرح در مورد چگونه شما می رویم به تکرار موفقیت های گذشته خود را. برنامه شما باید شامل هر یک از این مراحل لازم است که منجر به موفقیت.

با درک و برنامه ریزی برای موفقیت های خود را, شما قادر خواهید بود به آنها را تکرار کنید و در نهایت قادر خواهید بود برای رسیدن به این موفقیت بزرگ – موفق کسب و کار و یا بخش.

برنامه ریزی برای موفقیت در یادگیری از شکست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.