موفقیت کسب و کار کوچک راهنمایی – خوابي

0 Comments

[ad_1]

تقریبا هر شرکت چاپ کرده است این علامت بر روی دیوار آن: “به همین دلیل است که وجود دارد هرگز زمان کافی برای انجام آن را به سمت راست و همیشه وقت کافی برای انجام آن را بیش از؟”

این مضحک و حتی بدبینانه بیانیه را می توان به تقریبا هر کسب و کار بزرگ یا کوچک است. در برخی از صنایع تا دو سوم ساعات کار در حال صرف اصلاح اشتباهات. در یک کسب و کار کوچک تلف ساعت و مواد به راحتی می تواند تفاوت بین موفقیت و شکست است.

در عین حال تقریبا تمام اشتباهات می توان جلوگیری کرد. راز جلوگیری از اشتباهات است که مراقب باشید.

خوابي معمولا طول می کشد کمی طولانی تر. توجه داشته باشید این: “کمی” دیگر. مراقب باشید به این معنا نیست دو برابر زمان آن طول می کشد برای انجام کاری. به این معنی دوازده دقیقه به جای ده یا هفت ساعت به جای شش و نیم.

دو اقدامات ساده از بین بردن تقریبا تمام اشتباهات در کسب و کار شما:

1) توجه است. هنگامی که ذهن شما در جای دیگر اشتباهات اتفاق می افتد. اگر شما قطع متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند رسیدگی به وقفه و سپس ذهن خود را به عقب بر روی آنچه شما انجام می دهند. اگر شما شروع به خیال بافی در آن زمان به یک استراحت. رفتن به یک پیاده روی کوتاه یک لیوان آب و دوباره زمانی که شما می توانید تمرکز کنید.

2) بررسی کار خود را. این باور نکردنی موثر روش است نادیده گرفته و تقریبا هر کس در هر روز است. صاحبان کسب و کار کوچک به خصوص پر از اعتماد به نفس است که آنها فقط فرض کنیم که آنها انجام داده اند چیزی به درستی. شاید نه بار از ده اند. پس از آن اشتباه در بار دهم هزینه های آنها را تمام سود حاصل از اول نه.

هر عمل در یک کسب و کار سزاوار دقت. غلط املائی در ایمیل و وب سایت پروژه یک تصویر از جهل و عدم کیفیت. نادرست فاکتورها پرداخت می شود نیست. Unswept طبقه و پنجره ها می تواند به دفع مشتریان به خصوص آنهایی که شما می خواهید بیشتر از: ثروتمند و تربیت هستند.

پس از آن وجود دارد که محصولات و یا خدمات کسب و کار خود را به فروش می رساند. نیک در اینجا ابتدا یک فرم پر نشده به درستی و یا به طور کامل از دست رفته نقطه در نقاشی اشتباهات کوچک است که می تواند مانع شده که دقت بیشتری را با یک مشتری نگاه در جای دیگر بعد از زمان او نیاز به آن محصول و یا خدمات است.

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک بار است که شما به اصرار دارند که هر دو شما و کارکنان خود را به دنبال یک شرکت سیاست از خوابي. زمانی که یک خطا ساخته شده است چطور خوابي می تواند آن را مانع و مطمئن شوید که هر کس می داند که پس از آن اتفاق نمی افتد دوباره. این به این معنا نیست به کسی احساس بد برای ساخت یک اشتباه; به این معنی به آنها را احساس بهتر و بیشتر قادر به در آینده است. احتمالا همه آنها باید انجام دهید این است که کم کردن سرعت و دقت بیشتری شود. نگران نباشید: آنها به عنوان با تجربه تر سرعت باز خواهد گشت اما بدون اشتباه.

بالاتر از همه, نه, تکرار نمی کند, اجازه دهید اشتباهات رفتن با یک بی دقتی عبارت مانند “در مورد آن نگران نباشید. اشتباهات اتفاق می افتد.” اگر شما لازم نیست چیزی در مورد آن انجام همان اشتباهات را ادامه خواهد داد به اتفاق می افتد.

دقت نتایج در کیفیت بالاتر و هزینه کمتر. آن را به ارزش سرمایه گذاری خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *