موفقیت یک ارائه با یک پروژکتور دیجیتال اجاره

زبانک  > متفرقه >  موفقیت یک ارائه با یک پروژکتور دیجیتال اجاره
0 Comments

[ad_1]

پروژکتور دیجیتال معمولا استفاده می شود برای همه نوع از ارائه و به خصوص در میان شرکت های کسب و کار. سخنرانی که انجام می شود با این پروژکتور بسیار محبوب به دلایل خوب است. بسیاری از شرکت ها پیدا کردن آن را دشوار است به تخصیص بودجه برای خرید یک پروژکتور دیجیتال, اما این به این معنا نیست که همه چیز را از دست داده است. شما هم اکنون می توانید گل های قدیمی خود را سربار شفافیت پروژکتور و استفاده از یک پروژکتور دیجیتال برای یک جمع کوچک از پول است. با توجه به تقاضای زیادی از این تجهیزات بسیاری از شرکت ها در حال حاضر کار با پروژکتور دیجیتال اجاره فقط به عنوان آنها را به استخدام تمام انواع دیگر تجهیزات الکترونیکی. پروژکتور می تواند اجاره را به راحتی به صورت یک نمایشگاه مبلغ پول.

دیجیتال پروژکتور آخرین فن آوری که شامل شفافیت پروژکتور. این مدل سابق – سربار شفافیت پروژکتور با نور درخشان از طریق یک اسلاید و یا فیلم های دیجیتال, پروژه های مدل و تصویر به طور مستقیم از کامپیوتر از طریق یک لنز بر روی یک صفحه نمایش. آخرین مدل با بهره گیری از یک بازتابنده پروژکتور فراهم می کند که بسیار عالی با کیفیت تصویر بالا. این سیستم شناخته شده است به عنوان دیجیتال پردازش نور (DLP). ترین تئاتر با استفاده از پروژکتور است که دارای تکنولوژی DLP. غیرمادی اندازه صفحه نمایش این تصاویر از کیفیت بسیار بالا.

برخی از پروژکتور دیجیتال شرکت های اجاره معتقدند در یک واقعیت است که هیچ تفاوت بین LCD و DLP ارائه, اما وجود دارد برخی از شک و تردید بر این باور است.

که با توجه به اجاره کردن یک پروژکتور دیجیتال وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نیاز به یاد داشته باشید:

  • همیشه به یاد داشته باشید که شما را استخدام یک پروژکتور استفاده می شود, بنابراین مطمئن شوید که به برخی از نظر نوع ارائه است که شما برنامه ریزی برای انجام
  • در نظر گرفتن مکانی که در آن ارائه شده است که ساخته شود. این که آیا آن است که یک اتاق کوچک است که می تواند تیره و یا یک سالن بزرگتر که در آن اطراف نور می تواند یک عامل ؟
  • تمام شرکت کنندگان قادر به دیدن صفحه نمایش و یا شما نیاز به استخدام یکی دیگر از صفحه نمایش ؟
  • بررسی کنید که چه لوازم جانبی گنجانده شده در اجاره. آیا کابل, کابل فرمت جایگزینی لامپ و غیره. نیز گنجانده شده
  • اگر شما برنامه ریزی برای حمل و نقل تجهیزات آن است که آیا سبک و قابل حمل.
  • بررسی کنید که آیا چرخ دستی های در دسترس هستند در صورتی که شما نیاز به پروژکتور در اطراف

کیفیت تصویر بستگی زیادی به اندازه اتاق. Generally1000 لومن روشنایی خوب است برای کوچکتر اتاق کنفرانس, در حالی که سالن ها ممکن است نیاز به 1500-2000 لومن برای غلبه بر نور موجود در شرایط. با این ویژگی های مجری می تواند چراغ در اتاق که خوب است به دلایل ایمنی. داده است که پیش بینی می شود باید روشن و دقیق است. برخی از اجاره ممکن است شامل یک اشاره گر لیزری است که می تواند مفید باشد برای ارائه.

قبل از هر ارائه بهترین کار این است که شما در راه اندازی و تست تجهیزات. مطمئن شوید که فوکوس و روشنایی تنظیم شده است. این نیز ممکن است با کنترل از راه دور در طول سخنرانیها; با این حال, آن است که همیشه راحت تر زمانی که آن را در حال حاضر انجام می شود. وجود دارد بیشتر حرفه ای زمانی که مجری می تواند هموار انجام ارائه خود را به جای تمرکز بر روی تنظیمات تصویر.

لذت بردن از موفقیت ارائه با یک پروژکتور دیجیتال اجاره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.