میزان موفقیت روسی-آمریکایی ازدواج

0 Comments

[ad_1]

با وجود تمام مشکلات بالقوه و تفاوت های فرهنگی اکثریت قریب به اتفاق روسی – آمریکایی ازدواج موفق هستند.

دقیق آمار دشوار است برای جمع آوری برای تعدادی از دلایل. بسیاری از گزارش سرشماری don't نگه داشتن آمار با استفاده از دسته بندی های از روسیه زنان و مردان آمریکایی است.

دوم, روسی – آمریکایی ازدواج یک پدیده اخیر در بیشتر قسمت ها. بسیاری از آنها فقط صورت گرفته پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی.

تعداد ازدواج های کوچک بود در آغاز و انجام آن در حرکت به عنوان زمان راهپیمایی.

اکثر روسی – آمریکایی ازدواج یک پدیده نسبتا جدید است. آن را دشوار است برای پیش بینی که چگونه این ازدواج های گذشته آزمون زمان.

اما فهم آمار تخمین زده اند که حدود هشتاد درصد از روسی – آمریکایی ازدواج سالم هستند پس از دو سال. این است که بر اساس تعداد گرین کارت و تابعیت از برنامه های کاربردی که آنها دریافت می کنند.

ازدواج سازمان که تخصص در آوردن آمریکا مردان و زنان با هم تخمین می زنند که بین هشتاد درصد و نود و پنج درصد از ازدواج های موفق هستند که بسته به آژانس گزارش شده است.

من سرمایه گذاری می گویند که بیست درصد از روسی-آمریکایی ازدواج که شکست قابل ملاحظه ای گسل از مردان آمریکایی است.
یا مردان آمریکایی بودند بسیار عاقلانه در انتخاب خود را از شریک زندگی و یا مردان بودند خیلی خوب نیست ازدواج همکاران.

آنها متاهل بودند که سی سال جوانتر از آنها. آنها هرگز فراتر از زیبایی به پیدا کردن آنچه که همسر خود را مانند قبل از ازدواج آنها است. آنها با استفاده از پول خود را, وضعیت دارایی یا موقعیت به عنوان طعمه برای جذب همسر خود را.

آنها می تواند't را نگه دارید تا به میل جنسی یا انرژی دیگر خواسته های خود را جوانتر ، آنها تا به حال هم اتاقی و یا افراد دیگر با آنها زندگی می کنند که ناراحتی خانواده وضعیت زندگی.

آنها همچنان خود را مردسالارانه الکلی, womanizing و یا رفتار خشونت آمیز که خراب قبلی خود ازدواج.

شاید آنها نمی't به اندازه کافی برای کمک به خود را نامزد از طریق, خشن, دوره شوک فرهنگی زمانی که آنها برای اولین بار به امریکا. شاید آنها نمی't صبر به اندازه کافی برای کمک به خود را نامزد یادگیری در مورد تمام جزئیات کمی از زندگی آمریکایی ما را برای اعطا.

شاید آنها فکر می کردند که می تواند اعمال 'کنترل' بیش از خارجی خود را همسر چرا که او 'فکر't دانید بهتر است.' شاید آنها فکر می کردند که تا به حال sex اسباب بازی که ارضای خواسته های خود را بدون سوال.

دلیل من می گویم این چیزها این است که بسیاری از زنان روسی برای پیدا کردن آن بسیار مهم است برای رسیدن و ماندن ، وضعیت ازدواج زنان در روسیه بسیار بالاتر از مجرد بودن

زنان روسی بروید مایل اضافی را به ازدواج خود کار می کنند.

آنها باید تعهد به ازدواج که زنان غربی ندارد. آنها اغلب ماندن در یک ازدواج حتی اگر آنها احساس می کنید آن است که کمتر از ایده آل برای بهره مندی از ازدواج.

این نیاز عاطفی و بلوغ معنوی است که بسیاری از مردم را ندارد.

به طور فزاینده ای در جامعه غربی بیش از گذشته سی سال ازدواج شرکای خود قرار داده نفس نیاز جلوتر از نیازهای خانواده و فرزندان خود را.

این ذرات از 'من' نسل. خانواده و به خصوص کودکان قربانی شدند در محراب خود ارضاء. نفس خواسته های نابالغ همسران قرار داده و رضایت خود را جلوتر از رفاه خانواده و فرزندان خود را.

این یکی از دلایلی درصد از خانواده های هسته ای در آمریکا کاهش یافته است از هشتاد درصد از جمعیت به بیست درصد بیش از گذشته سی سال است.

گم عنصر تعهد است. زنان روسی در حال به دنبال ازدواج برای مردان غربی از آنجا که بسیاری از مردان روسیه دیگر علاقه مند در تعهد به زندگی خانوادگی. آنها پیتر تابه ترس به رشد است.

مردان آمریکایی در حال چرخش به سوی روسیه, زنان زیرا آنها باور دارند که آنها تجسم ارزش های سنتی که در حال از دست رفته در زنان آمریکایی است. شماره یکی از ارزش های سنتی است که از دست رفته است

تعهد

بسیاری از مردان آمریکایی را یک مشکل با تعهد به عنوان به خوبی. آنها فکر می کنند که چون آنها ازدواج با یک زن خارجی آنها برنده't باید به کار سخت در ساخت ازدواج خود را کار می کنند. آنها در اشتباه هستند.

به دلیل تفاوت های فرهنگی ازدواج بین یک مرد آمریکایی و یک زن نیاز به حتی بیشتر کار می کنند.

اما اگر زن و شوهر هر دو متعهد به ساخت و ازدواج کار می کنند و سپس کسانی که همه چیز را می توان کار می کرد.

من به جرأت می گویم که:

اگر مردان آمریکایی را انتخاب زنان روسی از متوسط به نظر می رسد زنان بیش از سی و پنج سال سن و زنان با کودکان و …

اگر آنها اصلاح شیوه زندگی خود را انتخاب و دور از مواد مخدر و سوء مصرف الکل و خشونت womanizing و پورنوگرافی و …

اگر آنها سخت کار می کرد برای سهولت شوک فرهنگی نشان می دهد صبر و شکیبایی در آموزش خود را به همسران در مورد زندگی در کشور جدید و بهتر شد شوهران و پدران; که نسبت موفقیت روسی-آمریکایی ازدواج خواهد بود نزدیک به صد در صد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *