می توانید کلمات موفقیت و شکست همزیستی در همان جمله ؟

زبانک  > متفرقه >  می توانید کلمات موفقیت و شکست همزیستی در همان جمله ؟
0 Comments

[ad_1]

این یک سوال جالب این کلمات دو از احساسی ترین متهم کلمات در زبان انگلیسی است. این کلمات کاملا مخالف یک دیگر مانند یین و یانگ یا مانند رنگ سیاه و سفید این واژه ها به معنای واقعی کلمه تعادل زندگی است. می توانید این دو واژه در کنار هم یک سوال است که ارزش توضیح دادن. بسیاری از ما در مناسبت های مختلف شاهد بوده و تجربه عمق و بزرگی از این کلمات.

موفقیت – همه خدایان زمین سبز می خواهد به موفقیت در همه چیز آنها انجام موفقیت یک چیز است که هر کس برای زندگی, ما همه می خواهم به احساس شکست ناپذیر ما همچنین می خواهم به درو مزایای این آسمانی کلمه. اما بهترین چیز در مورد این کلمه است که آن را برای هر موجود زنده است که زندگی و نفس کشیدن در این سیاره است. آنچه تا کنون موفقیت به معنی شما همه ما را می پذیرفت که موفقیت یک چیزی که ما در زندگی روزمره از زندگی ما است. یکی از چیزهایی که مردم نمی متوجه است که شما برای موفقیت هر روز تصور کنید اگر شما به اندازه موفقیت در یک مقیاس از 1 – 3.

یک مقیاس سطح یک موفقیت است که به معنای واقعی کلمه فقط ساخت موفقیت آنچه شما می خواهید به آن را هنگامی که شما را به بیانیه ای که در ذهن خود را که شما می خواهید به موفقیت امروز و یا آنچه تا کنون هدف این ممکن است به خوبی شما در حال حاضر در عرصه موفقیت بنابراین برای این مقالات خاطر ما قصد داریم اندازه گیری است که در 1. در حال حاضر سطح 2 موفقیت این است که به سادگی تعیین اهداف و سپس دستیابی به آنها را. موفقیت بسیار با دوام است شما می توانید هر چیزی که شما ذهن خود را به. من مطمئنم که شما شنیده ام که نقل قول یک تن از بار قبل به خوبی آن را صادقانه به خدا حقیقت اگر شما صادقانه قرار دادن ذهن خود را به چیزی و سپس هیچ چیز وجود دارد شما می توانید دستیابی به. شما می توانید رسیدن به چیزی ساده مانند انجام کارهای خود و یا تیراندازی یک توپ کاغذ را به زباله می تواند آن را واقعا به شما است.

سطح 3 میزان موفقیت چیزی است که شما صادقانه کار بسیار سخت برای شما نمایش داده شده است و شما مقدار بسیار زیاد از شکیبایی. به عنوان مثال: بیایید می گویند شما در یک تیم فوتبال و شما به رقابت در سوپر باول. سوپر جام جهان بزرگترین پلت فرم وقتی که می آید به نمایش استعداد و آن نیز نهایی نمایش از موفقیت است. اگر شما بودند به پیروزی رسیدن به موفقیت در این آزمون از بقای اصلح و سپس شما احساس می کنید مانند شما در بالای جهان است. بالا اگر سگ شما ممکن است و آن را نه تنها در فوتبال این روش شامل همه چیز شما همیشه در زندگی خود در هر تصمیم گیری شما را در نهایت بستگی دارد و اگر تصمیم خود را موفق.

اما در زندگی اجتماعی داروینیسم نقش عمده ای در موفقیت شما به عنوان داروینیسم اجتماعی است که مکانیک پشت زندگی است. آن آونگ نوسان بین ابعاد آن بستگی دارد اگر شما خوش شانس دستیابی به این خیرخواه احساس. این گریم سرنوشت می ایستد که بین موفقیت و بدخواه برادر دوقلو شکست. کلمه “شکست” را در خود احساس نامحسوس در هنگام ذکر شده است. هیچ کس در ذهن حق خود می خواهد به شکست به دلیل عدم فقط احساس نمی کند به لذت بخش است.

شما می توانید همه چیز را در این سیاره به شکست در برابر شما به معنای واقعی کلمه باید به ردیف قایق خود را از طریق رودخانه از چوب برای رسیدن به بهشت است. همه چیز در مورد این کلمه توجیه کارهای بد. به عنوان مثال: نه عبور خود را تست است که یک عمل شکست نواز نیست که سوپر باول برنده لمس کردن است که یک عمل شکست وجود دارد میلیاردها دلار از آنها می توانید برای روز قرائت این اما نقطه من در تلاش برای ایجاد در اینجا این است که شکست نقش حیاتی در زندگی روزمره ما است.

این دو واژه نماد همه چیز ما هستند هر دلیل e عملکرد هر انگیزه ما التماس کردن وجود دارد یک خط نازک بین این کلمات. بسیاری از ما سعی می کنیم به شکست هرگز و همیشه در تلاش برای رسیدن به موفقیت. من صادقانه ستایش است که به عنوان انسان زندگی در این سیاره ما حل و فصل کمتر برای کمتر از موفقیت درست است ؟ به خوبی به عنوان با دوام به عنوان این کلمات هستند که ما آمده اند به درک که همه چیز خوب همیشه به پایان رسیده است آیا اگر آن ناگهانی و یا سریع. این دو کلمه بازی جدا از ما زندگی می کنند که آیا ما آن را دوست دارم یا نه باید با آنها همزیستی با هر خوبی که سوالی است که شما باید جواب پس شما باید به ناچار تجربه این دو واژه برای اولین بار دست به عنوان من می دانم که شما در حال حاضر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.