نام تجاری خود را برای موفقیت در کسب و کار MLM شما

0 Comments

[ad_1]

من راه رفتن در بازار یک زمان و شانس به یک فرد فروش ساخت فروش زمین در پشت مربوطه غرفه. او ساخت یک تظاهرات در نحوه استفاده از گوشت mincer او برای فروش خانه و ظروف فروشگاه او وابسته. او گفت: همه چیز درست و صحبت در صدای مدوله شده. گوشت خلال شده بود نه بیش از حد نخ نما در واقع این امر شده ایم یک ابزار دستی داخل آشپزخانه من. اما هیچ کس در زمان اطلاع. او نگه داشته و در شور و شوق است که من گمان می کنم او ام را خرد کرده دست خود را در روند. من در سیما و دیدم که شد خالی در چشمان او نگاه کنید. او به شدت خم در ساخت فروش اما او را شبیه او خواهد بود و نه در جای دیگر. درست پس از آن من می دانستم که چیزی اشتباه بود.

مهم نیست چه بسیار دانش شما را در مورد محصولات و خدمات خود را و چه مقدار از آن می تواند به نفع شما نخواهد بود قادر به ایجاد مقدار زیادی از فروش اگر شما موفق به ایجاد یک ارتباط شخصی با مشتریان آینده نگر. همین امر با MLM کسب و کار. اگر کمپین های بازاریابی خود را عاری از تماس های شخصی شما بیشتر احتمال دارد به نادیده گرفته می شود و اجتناب شود چشم انداز خود را.

که ما به ارمغان می آورد به موضوع – نام تجاری است. به منظور برای شما برای جذب خریداران آن ذاتی است که شما فروش خود را برای اولین بار به جای خدمات است که شما باید ارائه دهد. اجتناب از قرار دادن در airs و فقط خودتان باشید. هنگامی که مردم متوجه است که شما صادقانه و قابل اعتماد مردمی مناسب بود و بیشتر تمایل به رویکرد شما و ببینید چه چیزی شما را برای آنها.

ایجاد خود را به عنوان یک رهبر در کسب و کار MLM برای موفقیت شما حیاتی است. اگر شما لازم نیست که یک رویکرد سیستماتیک و تصمیم گیری های خود را در یک اتفاقی در راه کسب و کار خود را محدود به زیان رنج می برند. شما می توانید شروع به ایجاد این تصور است که شما همیشه در دسترس زمانی که مردم نیاز به کمک. تواند مفید باشد صادقانه و مهم تر از همه حرفه ای باشد. و به یاد داشته باشید که حرفه ای بودن به این معنا نیست که شما باید سفت و سخت و سخت گیر که شکست هدف از ایجاد یک ارتباط شخصی با مشتریان است.

شفافیت نیز نقش کلیدی با نام تجاری خود را به مشتریان خود را. با آنها صادق باشید آنها را با ارائه تمام جزئیات مربوط به وضعیت کسب و کار و حتی آنهایی که بد. آنها به زودی متوجه خواهد شد که هیچ چیز نگه داشته و از آنها و درک خواهد کرد که شما در حال خم در پرداختن به هر گونه مشکلی که ممکن است بوجود می آیند.

هنگامی که شما ساخته شده است شهرت خوبی آن را تنها می تواند به گسترش مانند آتش وحشی. زبان wag تمام وقت. و بهترین قسمت در مورد نام تجاری خودتان است که شما لازم نیست که به اعمال تلاش بیش از حد برای به دست آوردن آگهی. آنها خواهد شد آنهایی که در حال اجرا به شما به جای. فوق العاده نیست ؟ با بازاریابی تهاجمی, شما به احتمال زیاد به شدید روابط خود را با دوستان است. اما با نام تجاری شما می توانید به دست آوردن دوستان بیشتر در این روند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *