نام چهل و شش: یک بسته نامه ای به تمام طرفداران شاهرخ

0 Comments

[ad_1]

شاهرخ! OMG! شما نمی توانید او را در کلمات. کسانی که چشم عشق, تنهایی, اشتیاق می خواهند ترس و نفرت و حسادت; که چهره هزار صادق عبارات به عنوان اگر دارای منتقل که دقیقا چه چیزی از او می خواهد که شدت حرکت می کند که می تواند هر لحن صدا خوب; که باریتون از صدای او که اشتباه کردن و مکث و افزایش دقیق همگام با شکوه چهره; کرکی یال از گذشته خود را که شما را در غیر این صورت مسخره اما به عنوان اصیل خالص و صادقانه به او لبخند بزنید. شما می توانید توصیف کولوسئوم به کسی که کور است شما نمی توانید توصیف یک ارگاسم به کسی که باکره است و شما نمی توانید توصیف شاهرخ به کسی تعلق ندارد به Shahrukhism. شاهرخ است و نه فقط یک سینما آن است که بسیار بیشتر از آن است. مانند Sachin است و نه فقط یک کریکت و بیتلز است و نه فقط یک گروه. وجود آمده ممکن است بهتر بازیگران, اما هیچ کس تا کنون تکرار شاهرخ. مثل هیچ کس تا کنون تکرار Sachin و Beatles. او می تواند مرد با پاهای خود را در هوا و آن را نگاه خوب است. او می تواند عاشقانه یک گاو روی صفحه نمایش و آن را نگاه خوب است. او می تواند ضرب و شتم پایین به زمین و آن را به نگاه خوب است. او می تواند پوشیدن ترین و بی رحم و انجام بسیاری بی رحم عمل می کند اما با لمس یک کیمیاگر همه چیز است که او خواهد بود طلا. او می تواند یک بازنده و یک شکست و شما او را دوست دارم.

شما لازم نیست برای نوشتن خوب نقش برای او, شما لازم نیست برای خوب نوشتن دیالوگ برای او شما نیازی به طراحی لباس خوب برای او و شما لازم نیست برای ایجاد آهنگ های خوب برای او; در پایان روز از آن خواهد شد شاهرخ که می تواند وضع آنها را از آن خواهد شد شاهرخ که شما صحبت کسانی که خطوط آن خواهد بود شاهرخ که شما با پوشیدن آن لباس و آن را شاهرخ که خواهید بود به آنها را. او خواهید بود دب اصغر از همه چیز را در کنترل کامل از هر چیزی در اطراف او. از آن آسان است به یک بازیگر خوب است. آن را واقعا است. اما این غیر ممکن است به شاهرخ. سعی کنید به جای هر کسی در هر شات تنها از شاهرخ و شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد هک! شما نمی توانید تعقیب baddies در یک ریکشا یا چانه زدن برای خرید یک هندوانه برای سرب-و هنوز هم موفق به نگاهی که سرد است!). شاهرخ می توانید بکشید کردن هر چیزی و آن را واقعی; آن را باور. Sharukh همیشه اعتصاب حق آکورد. هنگامی که شما ببینید او شما را او; شما فکر می کنم او همه شماست; او را کسی به شما می خواهم پدر خود را به مانند او کسی را که شما می خواهید خود را برادر بود و او کسی را که شما می خواهید فرزند خود را به بود. شاهرخ است باور. شاهرخ سرد است. به تصویر کشیدن این مغالطه و ضعف یک انسان معمولی تنها می تواند شاهرخ لبه تیز شمشیر است. و او جادویی است که در.

شاهرخ کردن صفحه نمایش برابر است لذت. در حالی که بقیه از برادری خود را می تواند حمل کردن چیزی بیش از خندیدن یا با نفس بریده بریده در حالی که به دنبال گنگ و آزار دهنده شاهرخ می داند که در هر زمان و هر آنچه که او صحبت کردن در مورد. هوشمند فوق العاده خواهد بود کتمان حقیقت است. او دارای عقل که واقعی هستند و او کلمات را که دیگران نگاه بی سواد. مغز خود را و واکنش های کار در سرعت نور و هنوز هم همه او را می گویند معنی دار خواهد بود و باید یک ترکیب مناسب از فلسفه طنز و طعنه. او آنچه را که همه هم سن و سالان خود نبود: حضور ذهن. او با درست کردن صفحه نمایش ، شما ممکن است نفرت اجرای خود را, اما شما می تواند مسمومیت و اگر شما از آنها بدم میاید او را به عنوان یک فرد.

شاهرخ کامل نیست و من می خواهم که نه او را دوست داشتم او شده بود و یکی. خود عیوب هستند جذابیت خود را مانند آسیب پذیری Sachin در دهه نود. این می افزاید: به خود ترس. آن را مانند بدونم که برای مثال چه زیبا میکل آنژ Pieta شده خواهد بود و بدون آن تکه های شکسته و سپس تفکر است که قطعات شکسته در واقع اضافه کردن به زیبایی مجسمه سازی. شاهرخ هرگز به بهترین خود را; او همیشه gasps شما می خواهید بیشتر. من شک او خواهد بود بسیار هیجان زده به همه حتی در swansong عملکرد. شاهرخ است که در مورد اطلاعات شما به درک چشم انداز کل. او نقاشی است که شما می توانید جذب در یک نمایش پست تنها. شما می خواهید به آن را دوباره و دوباره.

یک بازیگر باید در نظر گرفته شود صرفا بر پایه نقره خود را-صفحه نمایش عملکرد. نه بر اساس جوایز recognitions فن-موارد زیر و دفتر جعبه. زندگی شخصی او و پس زمینه خود را باید در کسب و کار هیچ کس. اما اگر شما هنوز هم می خواهید به استفاده از چنین پارامترهای شاهرخ, آیا خود ریاضیات.

شاهرخ موفقیت یک موفقیت یک انسان معمولی. و آن است که تنها دلیل شما ممکن است از او متنفرم. این یک موفقیت است که همه ما از خواب اما به سختی به دست آورد. بله مردم تعجب که چگونه یک متوسط به دنبال مرد که از هیچ جا می توانید طوفان تمام جهان است. تمام جهان! این مشاهدات سوخت حسادت و نفرت. شما تعجب آنچه که او در او که او را آن بالا است. آن را می سازد شما احساس بی. شاهرخ برنده است هر روز. او نه فلک زده. مردم را دوست دارم وقتی که شکست انجام دهد. و متاسفانه همه خود را underdog اصحاب بوده است جای تعجب بی کفایت و دوباره شاهرخ گسل. زمانی که همسالان خود موفق ephemerally آنها مورد ستایش قرار داد و هیچ کس آنها را به خاطر فله سریال شکست از گذشته است. شاهرخ موفقیت برای اعطا گرفته اما خود را شکست آرشیو هستند و بیشتر به شدت مسخره. حتی در موفقیت خود را نقطه شکست خواهد بود جستجو کرد. زمانی که همسالان خود ترویج پروژه های خود را با دادن موهایشان عمومی و سفر در rickshaws در سراسر کشور به عنوان jokers آنها مورد تحسین قرار گرفته و نامیده نوآورانه; هنگامی که شاهرخ outscore آنها این است که فقط خودت بازاریابی است. وقتی فیلم با داستان و موفق و پیراهن پاره کردن آن خودشان آنها فرقه کلاسیک; اما هر یک از شاهرخ فیلم است که به شدت تحليل در تعادل از منطق است. شصت سال طاس بازیگر مرد لوده وار عمل می کند یک دمی خدا بر روی صفحه نمایش اما آنها هرگز موفق به تعداد پیشانی چین از شاهرخ که بر خلاف هم سن و سالان خود با تشکر از جراحات خود را نمی تواند کمک بوتاکس به نگاه جوان.

آنها تلاش کرده اند همه چیز ممکن است برای مطابقت با موفقیت خود را. برخی تلاش کرده اند تا وانمود ‘متفاوت’ و عمل به عنوان “هنر در خانه” از زبان هندی-سینما (آن بدون شک با این نسخهها کار برای مردم بیش از حد نیاز به جعلی خود را نخبه با تظاهر به مانند ‘هنر’). دیگران به شدت به پیدا کردن آرامش در بازسازی جنوب بازدید شات به شات. ممکن است همه آنها موفق شوند. آنها نیاز به تمام تاکتیک ها را برای همه آنها مکانیکی و قیافه. همه آنها ناامن است و ارتباط را دشوار است که چگونه باید آن را برای آنها را به زمین خود را نگه دارید. اما آن را شاهرخ که برای اولین بار تغییر قوانین سینما به خوبی پشت زمانی که او آغاز شده است. او ساخته شده و مخاطبان بر این باورند که قهرمانان می تواند بد قهرمانان می تواند گریه و قهرمانان نیاز به انعطاف پذیری ماهیچه های خود را در همه زمان ها. بدون توجه به آنچه دیگران می گویند شاهرخ تغییر تمام کنوانسیون واقعا به عنوان اولین پاپ هنر هندی سینما. شاهرخ است که معیار همه چیز است. تمام موفقیت های هندی-سینما هستند و همیشه نسبت به آن از شاهرخ! آیا نیاز به می گویند هر چیزی بیشتر است ؟

شاهرخ نامیده می شوند کم عمق زیرا او می خواهد به همه پول در این جهان است. او متاسفانه قبول نمی کند اخلاق ما تحمیل بر او. اما خدا را شکر او را نمی پرمدعا. خدا را شکر نمی کند و او را برای نشستن Medha Patkar این علل در واقع بدون درک آنچه آنها در مورد (فقط برای اجرای دور بعد زمانی که آنها خرابگری و توقف فیلم خود را نمایش). خدا را شکر او نمی دوم آنا کمپین فقط برای هک از او. ما او را نمی بینم زمانی که مشعل المپیک وارد در کشور است. او تعلق ندارد وجود دارد. اما او همیشه در مکان های که در آن او تعلق دارد و او به چالش کشیده اصطلاح ببر در خود “را دن” در حالی که تکرار بیانیه خود حمایت پاکستان کریکت. شاهرخ کم عمق است چرا که او نمی مراقبت از آنچه مردم فکر می کنم از او. او کار می کند روز و شب به طوری که او می تواند به اندازه کافی پول زمانی که او پیر و ضعیف است. او یک هنرمند که در حال حاضر به دنبال تجارت بیش از estheticism که در حال حاضر ترجیح زرق و برق و زیاده روی بیش پرهیز. او هند را خدا برای لذت گرایی. ما همه انگشت اما نفرت او را به همان دلیل. چرا که او excelling در آن است.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان نمی تواند اشتباه است. احترام قضاوت خود را. و هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که نام خود را فراتر از موانع از سازمان ملل و زبان و دین مثل هیچ چیز دیگری. آن است که آن را دشوار است و فراتر از تصور بسیاری از ما فن-پس او لذت می برد در خارج از کشور. او unarguably ترین شناخته شده هندی مرد زنده در جهان است. جهان می داند که فقط صورت خود را. اما حتی اگر او تا به حال دست همه از او می شده اند در این کاریزماتیک است.

برای من از سینما چیزی جز شاهرخ. من گریه ام خندید و با او در هر زمان. من می خواستم به فریاد من ریه ها از زمانی که من در کنار Mannat. من متاسفانه نمی فهمم دیگر بازیگران است. من سعی کردم واقعا دوباره و دوباره اما شکست خورده است. اما من مطمئن هستم که همه آنها خوب هستند. اما من فقط نمی آنها را دریافت کنید. و آن را خوب اگر شما نمی توانید شاهرخ. بله هر یک از شما دارای طعم و مزه خود را از سینما. شما ممکن است نفرت او را به هسته خود را. شما ممکن است سرگرم کننده را از همه چیز است که او را. شما ممکن است فکر می کنم او را زشت و نه یک قهرمان در Hindi-سینما حس. من درک همه از آن اما هنوز هم جای تأسف است که شما هرگز تجربه آرایه ای از احساسات ما پیروان Shahrukhism تجربه هر زمان که ما او را ببیند. Shahrukhism است نه نخبگان فرقه اما هنوز هم جای تأسف است که شما به آن تعلق ندارند. و بیشتر حیف است که شما می توانید تبدیل به Shahrukhism اگر شما به آن شما نمی تواند به آن است. و کسانی که متعلق به آن را می دانم آنچه من صحبت کردن در مورد. برای بقیه این پست معنی خواهد بود که بیش از یک maudlin paean یک درام, یک شوخی ؟ به بقیه همه به نام از شاهرخ خان, او قول داده است برای سرگرم کردن ما تا زمانی که او زندگی می کند. این نقطه عطف می گویند چهل و شش اما تصویر abhi baki hai mere dost… (این نشان می دهد هنوز به پایان برساند…)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *