نحوه خرید دستگاه تقطیر دستگاه عرق گیری

0 Comments

ساخت و فروش انواع دستگاه تعریق ، گلاب و دستگاه قوطی قازان در طرح های مختلف و در اندازه های 8،13،20،35،50،50،150،130،170،250 لیتر با 304 کندانسور خنک کننده فولاد ضد زنگ (ضد خوردگی) صنایع غذایی و آلومینیوم دیگ بخار
دستگاه گلاب یا دستگاه تعریق دارای واشر سیلیکونی نسوز برای صنایع غذایی است و دارای چهار گیره نگهدارنده فلزی است. با بستن بست ، هیچ بو و بخاری از دستگاه گلاب گیری خارج نمی شود و کاملاً ساینده است. ندارد.
نکته قابل توجه در ساخت محصولات مرتبط با مواد غذایی ، مواد مورد استفاده در ساخت آن است. همانطور که می دانید قلع فلزی نسبتاً گران تر از سرب است ، در سایر کارگاه های مربوط به لحیم کردن چنین محصولاتی از سرب خالص یا آنها برای کاهش هزینه های ساخت و ساز از ترکیبی از سرب و قلع استفاده می کنند ، همچنین می دانید که سرب ماده ای مضر و سرطان زا است. اما ما فقط از قلع خالص برای لحیم کردن دستگاه گل سرخ و عرق استفاده کردیم تا خریداران از محصولات ما راضی شوند.

برچسب ها: دستگاه تعریق ، دستگاه نی ، دستگاه گلاب ، دستگاه تقطیر ، دستگاه عرق تبریز
+ نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1398 ساعت 19: 3 توسط علی اصغر چوپانی | پیام بگذارید
دستگاه تعریق – دستگاه گلاب – دستگاه قازان با لوله دو جداره با گیره و واشر آب بندی

دیگ جوشکاری آلومینیوم ضد خوردگی: این دیگ به عنوان مخزن دستگاه عمل می کند و در این دیگ آب می ریزیم ، گیاه مورد نظر را می گذاریم و آن را روی شعله می گذاریم. برای جلوگیری از زنگ زدگی و همچنین جلوگیری از بو کردن عرق ، دیگ بخار از آلومینیوم ساخته شده است که دارای ضخامت مناسبی است. علاوه بر این ، این دیگ معمولاً از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است تا دوام آن افزایش یابد.
مخروط تقطیر: داخل این قسمت به شکل مخروط طراحی شده است ، به گونه ای که وقتی بخار گرم از جوش آمدن مخلوط گیاه و آب به این قسمت برسد ، به آب تبدیل می شود و از طریق انحنای پایینی لوله لوله خروجی دو جداره وارد می شود. مخروط از داخل. دستگاه عرق گیری .
بخش لوله خروجی دو جداره: این لوله برای حذف عرق خالص از جاروبرقی طراحی شده است که از طریق انحنای مخروطی پایین به داخل آن هدایت می شود. دلیل وجود لوله دو جداره این است که عرق اگزوز در حد امکان خنک می شود تا هم بخار فشار قوی کنترل شود و هم محصول عرق از کیفیت بهتری برخوردار باشد.
کولر بخار کندانسور (کندانسور): این قسمت همان قسمت بالای مخروط دستگاه تعریق است که باید همیشه در طی فرآیند تعریق پر از آب سرد باشد تا سرد نگه داشته شود.
نعل اسب: در بخش خنک کننده بخار وجود دارد که از آن برای بیرون آوردن آب گرم از طریق شیلنگ استفاده می شود ، در حالی که در انتهای لوله ، دو دیواره شیر برای ورود آب سرد وجود دارد. یعنی آب سرد در لایه بیرونی لوله دو جداره جریان داشته و به طرف مخروط هدایت می شود ، و آب سرد توسط مخروط گرم می شود و از بالای سر شلنگ داخلی در قسمت بالای آن بیرون می آید. کندانسور (آب گرم همیشه بالاتر از آب سرد است). .
برچسب ها: دستگاه عرق ، دستگاه نی ، گل ساز ، دستگاه تقطیر ، دستگاه عرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *