نحوه خرید لباس دختر کفشدوزکی از فروشگاه تم تولد

0 Comments

نحوه خرید لباس دختر کفشدوزکی از فروشگاه تم تولد

لباس دختر کفشدوزکی فقط مختص در نوع تن‌پوش یا همان بلوز ساده نیست. تم این لباس می‌تواند فقط طرح یا عکسی از کفشدوزک روی لباس باشد و یا عینا شبیه به لباس کفشدوزک همراه با دیگر اکسسوری های آن مورد استفاده قرار بگیرد. بچه‌ها دوست دارند علاوه بر لباس دختر کفشدوزکی، کفش‌هایی با طرح و رنگ کفشدوزک نیز بپوشند. پوشیدن باله و شاخک نیز برای کودکان به ویژه دختربچه‌ها جذابیت بسیار زیادی نیز دارد.

 

جنس و سایز لباس دختر کفشدوزکی

لباس دختر کفشدوزکی با یویو لباسی است که سخت می‌توان آن را با همه نوع پارچه‌ای درست کرد. اما جنس این لباس اغلب از ساتن، مخمل، پارچه‌ای به همراه آستر، تور و یا ابر دوزی شده می‌باشد. لباس کفشدوزکی در هر سنی از سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ را شامل می‌شود، پس هیچ‌گاه نگران این موضوع نباشید که شاید لباس کفشدوزکی مناسب سایز کودک شما نباشد.

قیمت لباس دختر کفشدوزکی

 قطعا هرچه سایز لباس بزرگ‌تر باشد و کیفیت لباس طرح کفشدوزک مرغوب‌تر باشد قیمت بیشتری را هم باید بابت آن بپردازید. لازم به ذکر است که قیمت لباس طرح کفشدوزک به دلیل این‌که خیلی سخت برش داده و دوخته می‌شود بیشتر است. البته قیمت لباس طرح دختر کفشدوزک به این مورد هم‌بستگی دارد که عکسی از کفشدوزک روی لباس باشد یا دقیقاً مدل آن مثل کفشدوزک باشد.

خرید لباس دختر کفشدوزکی دخترانه همراه با یویو

یکی از موارد  مهم در خرید لباس کفشدوزکی پسرانه دقت در جنس و قیمت آن است. لباس طرح کفشدوزکی پسرانه از جنس ساتن مخصوص تابستان ساخته می‌شود و جنس مخمل ابر دوزی شدهٔ آن مخصوص زمستان است. حتی برخی از لباس‌های طرح کفشدوزکی پسرانه از جنس آستر هم هستند. بعضی از این لباس ها بدون بال سفارش داده می‌شوند چون بال آن‌ها قابلیت جدا شدن از لباس را دارند. بال لباس کفشدوزکی پسرانه در رنگ‌های سفید و قرمز، مشکی و قرمز، قرمز با خال‌های مشکی ارائه می‌شود. برای ست کردن می‌توانید از جوراب مشکی یا شلوار مشکی تنگ استفاده کنید.

 

خرید لباس کفشدوزکی دخترانه با یویو کمی مشکل‌تر از خرید این لباس برای پسرها می‌باشد چون ممکن است طرح دامن آن‌ها و همچنین مدل کلی اش متفاوت‌تر باشد. لباس طرح کفشدوزکی دخترانه از جنس تور و تافته با کیفیت و خوب است که رنگ آن قرمز با خال‌های مشکی است. این لباس دخترانه می‌تواند هم با آستین و هم بدون آستین عرضه شود و به فروش برسد. توجه داشته باشید که در هنگام خرید لباس طرح کفشدوزک دخترانه بال‌ها و شاخک به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسد. اکثر بال‌های این نوع لباس فنری می‌باشد.

 

آموزش ساخت لباس طرح دختر کفشدوزکی با یویو

ساخت لباس طرح کفشدوزک مستلزم مراحلی است. در ابتدا پارچه‌هایی به رنگ قرمز و مشکی تهیه می‌کنید بعدازآن بر روی پارچهٔ قرمزرنگ الگوی پیراهن برای دخترها و الگوی بلوز و شلوار را برای پسرها را می‌کشیم در ادامه بعد از دوختن، تکه‌های دایره‌ای شکلی برای خال‌های مشکی لباس برش دهید. سپس آن‌ها را بر روی لباس بدوزید یا بچسبانید. درنهایت برای بال‌های لباس می‌توانید یک قالب قلبی بر روی پارچهٔ قرمزرنگ درآورید و آن را برش بزنید و به پشت لباس وصل کنید. سرانجام برای ساخت شاخک‌های لباس کفشدوزک می‌توانید از یک تل ساده استفاده کنید و در ادامه با پارچه‌های قرمز دایره ای که به آن وصل است سعی کنید لباس طرح کفشدوزک را تکمیل کنید. نمی‌دانید کودکان با پوشیدن لباس طرح کفشدوزک و بر سر گذاشتن شاخک‌های آن و وصل کردن بال‌ها چقدر جذاب و شیرین می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *