نخست ورزشکار خود را برای موفقیت

زبانک  > متفرقه >  نخست ورزشکار خود را برای موفقیت
0 Comments

[ad_1]

در دو و میدانی هدف همواره به نفع; این نقطه از بازی! به خصوص در سطوح بالاتر دانشگاهی و حرفه ای یک مربی به راحتی می شود نا امید زمانی که ورزشکاران انجام نشده. عدم عملکرد معمولا نتایج کوتاه مدت در از دست دادن بازی و دراز مدت و یک مربی از دست دادن شغل خود. ورزشکاران را اجرا نیست به دو دلیل: 1) آمادگی جسمی یا 2) آمادگی ذهنی. گفت: “این 90% روانی 10% فیزیکی” است. مربیان تمایل به تاکید بر اهمیت عمل بلند کردن وزنه و اقامت مشروط اما آنچه در مورد روان بازی ؟ می توانید یک مربی نخست خود ذهنی ورزشکاران قبل از مسابقه و رسیدن به بیشتر برگه در ستون پیروزی?

ویلیام gem noble, نویسنده, از, همه مشتریان غیر منطقی معتقد است که یک فرد در تصمیمات و اقدامات آغاز در ذهن ناخودآگاه و تحت تأثیر عوامل خارجی. “بتونه کاری توصیف یک پدیده در جایی که یک فرد ناخودآگاه در واکنش به محیط و یا محرک است که ذاتا مثبت یا منفی” (gem noble pg. 88). ناخودآگاه باعث کاهش تصمیم گیری با گردآوری اطلاعات از تجارب گذشته و الگوها و غیر آگاهانه محرک (nonconscious بتونه کاری). “Nonconscious بتونه کاری نشانه ها را می توان کلمات صفت یا دسته مفاهیم زیست محیطی و یا اشیاء مادی” (Brechue, ویلیام. “غیر آگاهانه و فعال سازی از رفتار و عملکرد; بتونه کاری موفقیت در درس”). این دسته از بتونه کاری ممکن است مفید برای هر ورزشکار است اما با اذعان به پتانسیل نفوذ و تست برای نتایج می تواند تاثیر مثبت این تیم است.

Brechue می دهد نمونه و تحقیق آزمایش برای هر یک از بتونه کاری روش.

کلمات: افراد در ابتدا با مفهوم ادب و یا خشونت کمتر و یا بیشتر احتمال دارد به قطع مکالمه (خیابن برق, et al., 1996). بتونه کاری و انصاف و به طور قابل توجهی تغییر قیمت مذاکرات و تعاونی چانه زنی استراتژی در میان افراد (Maxwell, et al., 1999).

محیط زیست: هنگامی که یک تصویر نشان داده یک رستوران مجلل افراد بودند در ابتدا به رسمیت شناختن کلمات مرتبط با خوبی رفتار خو. در “رستوران مجلل” نخست نیز تا به حال تاثیر بر رفتار است که در طول یک “خوردن آزمایش” مناسب ابتدا افراد زمان بیشتری را صرف تمیز کردن پس از خود را و سمت چپ خود را از منطقه پاک تر از گروه شاهد است.

صفت/رفتاری: آفتابپرست اثر غیر عمدی تقلید از دیگر افراد عبارات اقدامات و حرکات در طول تعاملات اجتماعی. (Chartran و خیابن برق, 1999). در یک محیط اجتماعی یک فرد تصویب عبارات و رفتار فرد دیگر. در يک محیط افراد به طور مداوم تقلید لبخند زدن, تکان دادن پا و جوارح گرفته شده توسط آزمونگر در طول های مختلف همکاری وظایف و یا بحث و گفتگو. تاثیر بر محیط اجتماعی نشان داد افراد خود را درک تعامل مثبت تر زمانی که فرد تقلید با موضوع رفتار و حالت. در مقابل افراد گزارش تجارب منفی هنگامی که آزمایش به صراحت اجتناب تقلید موضوع را با عبارات و یا حرکات.

شی: زمانی که خواسته به قاضی تعامل بین دو نفر از مبهم توضیحات افراد با احتمال بیشتری به قاضی تعامل به عنوان تعاونی و یا رقابتی بسته به حضور یک کوله پشتی یا کیف. اشیاء کسب و کار (کیف, boardroom, جدول, و غیره.) تحریک یک محیط رقابتی و رفتار است. Contrastingly کوله پشتی نشان داده یک شی از اوقات فراغت است که منجر به همکاری های بیشتر. جالب توجه است که این مشاهدات نشان داد یک پاسخ مشابه زمانی که در معرض واقعی شیء و یا صرفا یک تصویر از جسم.

به عنوان یک مربی احساس می کنم من می توانید با استفاده از این تکنیک برای ایجاد انگیزه در ورزشکاران به رقابت بپردازند. در گذشته مربیگری کارکنان بارها و بارها تاکید کرد کار فیزیکی و سافتبال مهارت های است که کمک به موفقیت بیشتر اما این تیم همچنان به مبارزه ماندن ذهنی متمرکز در طول فصل. ما بدنام شده اند برای شروع یک بازی با کمی و یا بدون انرژی و اجازه دادن به شدت پایین اگر ما سقوط در رتبه بندی. من استفاده می شود به فکر می کنم آن را یک مسئله پرسنل. مردم در این تیم فاقد چقرمگی روانی درایو رقابتی و شور و شوق برای موفق بودن بنابراین کسانی که به دلیل کمک به شکست است. پس از تحقیق در مورد این موضوع بتونه کاری, من در حال حاضر می دانم که من باید از این قدرت برای نفوذ در تیم من در مثبت رقابتی جهت. آن است که یک موضوع پرسنل; آن است که عدم آمادگی روانی.

وجود دارد بسیاری از فرصت ها در طول فصل به نخست یک ورزشکار. این تیم در رختکن سواری اتوبوس برای حمل و نقل و خاموش روز بین بازی فراهم می کند مقدار زیادی از زمان برای ظرافت بتونه کاری بازیکنان است. در این فصل بهار, من می خواهم برای آزمایش با ورزشکاران با تماشای یک, انگیزه, الهام بخش, الهام بخش فیلم در اتوبوس و یا در اتاق هتل روز قبل از بازی در کنترل ما صفحه اصلی زمینه محیط زیست توسط, خوش بین, پر انرژی موسیقی در بازی بعد و ارسال سافتبال مرتبط و غیر سافتبال تصاویری که نشان دهنده رقابت, حمله, برنده, مثبت و برتری در رختکن و همچنین بر روی درب اتوبوس منشور. با تمام زمان و داده های گذشته, من با اعتماد به نفس بتونه کاری غربی کارولینای تیم سافتبال آنها را آماده ذهنی در این زمینه و در نتیجه برنده 2016 فصل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.