نظم و ترتیب و انضباط

0 Comments

[ad_1]

اول شما اهداف خود را ایجاد و سپس شما اجرای دقیق مجموعه ای از رشته های لازم برای عبور از خط پایان موفقیت. هر عمل خود-نظم و انضباط حرکت شما به سمت اهداف خود و هر استثنا به شما طول می کشد خاموش ،

شما ممکن است وسوسه به پیف پیف دور این بیانیه به عنوان چیزی بسیار روشن است اما قبل از شما انجام دهید از خود بپرسید این سوال مهم است: “بر اساس اهداف تعیین هستم من پیش رو یا در زیر هدف ؟

پاسخ به این سوال به طور مستقیم به تمایل و توانایی خود را به تمرکز بر روی اقدامات کلیدی برای موفقیت لازم است.

حقایق به سادگی این شما هستید یا خرید و یا فروش. اگر شما در یا بهتر است پیش از هدف قرار دادن از شما یک فروشنده. شما فروخته اند و خود بر اهمیت نظم و انضباط و مانده اند متمرکز در وجود جهان از گزینه ها و وسوسه است که دایره شما همه زمان.

اگر شما به زیر هدف از شما یک خریدار. شما خریده اند و همان بهانه ای است که منجر شده بسیاری از دیگران را در این مسیر از حد وسط. چیزهایی که شما خرید در حال تعویق; عدم وجود نظم و انضباط و هر چیز دیگری است که خود را سم از انتخاب.

به یاد داشته باشید این حاکمیت مطلق از نظم و انضباط; “اگر شما don't خودتان نظم و انضباط شما مطمئن هستید که به طور منظم توسط دیگران است.” Don't believe me, متعجب? جویدن این اجرا از کارت های اعتباری خود را بالا واقعی بود اواخر در چند پرداخت و ببینید که چگونه به سرعت آن دسته از شرکت هایی هستند که به شما یک یا دو چیز در مورد نظم و انضباط.

تکرار می کنم: “اگر شما don't خودتان نظم و انضباط شما مطمئن هستید که به طور منظم توسط دیگران”.

برای ایجاد تاریخچه شما باید تبدیل به یک فروشنده. فروش خود را در قدرت خود را هدف; چشم انداز خود را برای آنچه که ممکن است. به تکرار تاریخ همه شما باید انجام دهید این است که همچنان به عنوان یک خریدار. خریداران مصرف نه تنها محصولات را از فروشگاه بلکه بهانه ای از ذهن خود را. این به معنی موفقیت و شکست همه آغاز می شود در درون پارامترهای خود را در ذهن و رشته رفتار خود را.

همه ما در حال راه رفتن, صحبت کردن مبارزات قدرت: سر در مقابل قلب … عقل در برابر احساسات است. بسیاری از ترک فرمان به احساسات خود و تنها خود را عقل همراه برای سوار شدن. اهداف خود را و یا خود را بهانه که در حال اجرا نشان می دهد در زندگی خود را?

بر خلاف باور عمومی آزادی بوجود می آیند نه از “اجازه آن را همه قطع کردن;” آزادی است در نتیجه یک پیروزی شخصی بیش از بهانه و عادات بد. بهانه هایی مانند تعویق مانند زباله های سمی به بالقوه خود را.

به تجربه واقعی آزادی شما باید به خودتان ثابت کنید که شما استاد از سرنوشت خود را. هرگز شما کمتر از زمانی که به گروگان گرفته شده توسط خود را بهانه و فقدان نظم و انضباط. هنگامی که فقدان نظم و انضباط و بهانه قاعده اسارت و حد وسط نه آزادی شرح زیر است!

عادات بد در حال کشش گرانشی خود زندگی عاطفی و غلبه بر آنها آسان نیست. تغییر چالش برانگیز است. تسلیم وسوسه انگیز است و آن را خوشمزه تر می شود با عمل است. خبر خوب این است که آن را طول می کشد کمتر انرژی باقی می ماند منظم از به دست آوردن مجدد آن است.

تنها خبر بد در مورد تادیب نفس است که آن را بسیار آسان به رها کردن. هر سازش در رفتار (خوب کلمه به بهانه) گریس چرخ دیگر سازش. شخصی “بدون استثنا سیاست” و چوب به آن.

خود نظم و انضباط است که یک عمل کشت. انضباط نیاز شما را به اتصال امروز's اقدامات به فردا's نتایج.

وجود دارد's یک فصل برای کاشت یک فصل برای برداشت. خود نظم و انضباط کمک می کند تا شما می دانید که که.

برندگان آماده سازی و پیش بینی در پشت درهای بسته. زمینه سازی برای موفقیت با دقت: موثر در آماده سازی و خود-نظم و انضباط در حال نزدیک متفقین. آیا برای مشق شب خود را. از آنجا که اکثر مردم به ندرت به خوبی آماده شده شما اغلب موفق می شوند به طور پیش فرض. زمانی که فرصت خود را پشت سر هم خارج از دروازه شروع با حداکثر سرعت دویدن به خط پایان و به خانه جایزه.

انجام آنچه که باید انجام شود. کیفیت زندگی شما نیاز به انتخاب های دشوار و فداکاری; این خواسته که شما را به انجام کار سخت ، شما نمی توانید وارد در موفقیت واقعی بدون سفر.

تادیب نفس یک عادت است. آن است که موقعیتی اما از آن است که اعمال وضعیت با وضعیت. هر کسی می تواند خود-نظم در مناسبت اما به طور مداوم نتایج مثبت نیاز به ثبات است.

آن روز-در روز عمل از خود نظم و انضباط است که تعیین کننده که در آن شما'll تا پایان. پس از همه یک عمر است تجمع لحظات روز, هفته, ماه و سال.

آنچه شما در هر لحظه می شمارد و تأثیرات درجه که شما قاضی زندگی خود را به یک موفقیت است. اگر آرزوی شما برای رسیدن به اهداف خود را, شما باید آماده به بازی هر بازی به عنوان هر چند دو دقیقه هشدار ساعت در حال اجرا است. هر حرکت قابل توجهی است. هر تعداد حرکت!

همه مبارزات با خود نظم و انضباط. سوال این است که “من …” اما “که در آن من نیاز به ورزش بیشتر خود-نظم و انضباط؟” نظم و انضباط شما ایجاد امروز تعیین کننده موفقیت شما'll لذت بردن از فردا.

شدید زندگی طعم بهتر. وقتی که می آید به خویشتنداری و راننده کلیدی موفقیت همه چیز را می شمارد!

Gary Ryan Blair

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *