نقد و بررسی کتاب – سایکو سایبرنتیک 2000

0 Comments

[ad_1]

اگر شما احساس از دست رفته و یا که شما تحت دستیابی در زمینه های خاص خود را دارد فاقد مهارت های افراد یا نه با شما خوشحال زندگی Maxcell Maltz شما را به دست و در سفر به طوری که شما می توانید شناسایی مشکلات خود را. که در حال ساخت شما احساس می کنید که راه او سپس به شما نشان می دهد چگونه به زندگی خود را تغییر دهید.

من فقط دوباره بخوانید سایکو سایبرنتیک 2000 دوباره چندین سال پیش من به عنوان خوانده شده اصلی اما این آخرین نسخه برای خواندن آسان تر است. Bobbe Sommer یک روان درمانگر خواسته شد Maltz بنیاد آن را به روز رسانی و آن را به قرن 21 است. این که او انجام داده است ساخت آن را آسان تر به عنوان خوانده شده به عنوان یک کار کتاب با چند شده مانند زیر خلاصه فصل.

پس از Maxwell Maltz نوشت: این کتاب در سال 1960 30 میلیون نفر آن را خریداری کرده اند. او نظریه ها و تمرینات فقط مربوط به امروز است.

این کتاب شما را در یک سفر را از زمان insecurites برای تبدیل شدن به استاد برنامه ریز زندگی خود را. او نشان میدهد که چگونه خود را در زمان خود تصویر خود را تحت تاثیر قرار هر روز زندگی و چگونه به برنامه خود را با موفقیت و ساز; چگونه شکست عادات می تواند تبدیل به موفقیت و عادات و نحوه استفاده از ناخودآگاه خود را به شما کمک کند.

به شما خواهد آموخت که چگونه به استفاده از تخیل خود را به شما را به موفقیت و چگونه به ضربه بزنید به سمت چپ و راست مغز. به شما خواهد آموخت که چگونه برای شناسایی باورهای غلط و چگونه به آنها را تغییر دهید و همچنین چگونه برای غلبه بر مقاومت در برابر تغییر و تعویق است.

وجود دارد یک فصل مهمی در آموزش برای استراحت ضرب و شتم استرس و چگونه این به شما کمک خواهد کرد. نیز وجود دارد انواع مختلفی از تکنیک های. به شما خواهد آموخت که چگونه بازتاب یادگیری کمک می کند تا جلوگیری از استرس از مصرف بیش از و چگونه به نوبه خود استرس به موفقیت است.

شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به انتخاب بیش از زندگی خود را و نه به زندگی یکی دیگر از اسکریپت. پیدا کردن که چگونه به حرکت از تعیین هدف برای هدف گرفتن یک بار دیگر با پرسشنامه برای کمک به شما در سفر خود را.

راهنما وجود دارد با شکل گیری موفقیت خود را شخصیت و چگونه به دنبال شکست سیگنال. وجود دارد جهت باز واقعی شما و شروع به واقعا زندگی مورد نظر شما.

کاملا یک سفر یک به خوبی به ارزش در نظر گرفتن اگر شما در دستیابی به پتانسیل خود را و باید زمینه شما می خواهم به تغییر و یا عادات بد به درست است. شاید آن است که در گیر احساس شما نیاز به برخی از مشاوره. هر آنچه در آن است که یک تعطیلات آخر هفته خواندن می تواند شما را در یک مسیر جدید. بهترین آرزوها برای موفقیت شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *