نقد و بررسی کتاب – Flashback: زندگی من و بار در بالیوود و فراتر از آن توسط Niilesh یک Raje

0 Comments

[ad_1]

نویسنده

باب Christo (پیش گفتار توسط تام را تغییر دهید)

ناشر

کتاب پنگوئن هند

صفحات

280

قیمت

Rs 399/-

ISBN

9780143414629

من و مجزا به یاد داشته باشید که مبارزه با دنباله ای از فیلم Kaalia که در آن همه ایستاده در خط در حالی که مواد غذایی است که توزیع شده و مایکل (بازیگر باب Christo) تصمیم می گیرد برای از بین بردن ادب و معافیت صف. در حالی که یکی از فلج زندانیان جمع آوری شجاعت و تصمیم می گیرد به مقابله به مثل در برابر این پر زور و سفید مایکل فریاد بازگشت “همهمه jahaan khade hote hain خط waheen se shuroo hotee hai”(خط همیشه پشت سر من). بلافاصله پس از آن همه زندانی دیگر در صف رفتن و ایستادن پشت مایکل.

بیشتر من می دانستم که در مورد باب Christo پس از آن بود که او یک بازیگر از استرالیا مشهور در فیلم هندی صنعت به عنوان “مرد بد” سینمای هند که هر دو نقش همکار خصمانه زندانی یا افسر انگلیسی.

این septuagenarian رابرت جان Christo که جهان محبوب می دانستم که به عنوان باب Christo درگذشت در بنگلور (20 مارس 2011) برنده محبت از میلیون ها نفر از طرفداران فیلم برای بیش از دو دهه است که شامل بیش از 230 فیلم و 15 سریال تلویزیونی.

این کتاب به تازگی منتشر شده فلاش بک: زندگی من و بار در بالیوود و فراتر از آن توسط کتاب پنگوئن هند به خوانندگان ثروت از اطلاعات به اشتراک گذاری بهترین و بد بار در زندگی تجربه توسط باب Christo. بازیگر بیوگرافی بود که منتشر شد توسط آکشی کومار در ژوئن 2011 پست که او در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کار در Hindi سینما در یک آکشی کومار فیلم.

این کتاب به یک بینش جالب در مورد بسیاری از نقش (مهندس ماجراجوی عاشق مزدور و بالیوود تبه کار) با بازی باب Christo در زندگی واقعی جدا از برگزاری این اعتبار برای یکی از مشهور تبه کار از صنعت فیلم در حلقه زندگی است.

به یاد ماندنی زندگینامه آثار سفر از این مهندس عمران از سیدنی استرالیا است. باب بصورتی پایدار و محکم بر این باور در رشته مطالعه و همچنین یک نویسنده پرکاری برگزار شد که به رسمیت شناختن برای دستیابی به نمرات بالا و جوایز برای نوشتن مقالات برجسته حق از روزهای مدرسه خود را.

باب همسر کشته شد در سال 1974 در یک تصادف ماشین او را ترک مسئولیت را تا سه فرزند خود را. در سال 1977 او تصمیم گرفت به دنبال حرفه ای در مهندسی عمران و deputed برای انتساب خود را در مسقط. اما سرنوشت حال خود را برنامه. زودتر از سر گرفته شد او کار خود را در مسقط او ابلاغ شده است که دوست خود آمریکایی نویسنده جورج Marzbetuni تا به حال یک حمله قلبی شد و در بیمارستان بستری در ICU در Nanavati بیمارستان بمبئی.

باب تصمیم به بازگشت به بمبئی برای چند روز به دیدار او در بیمارستان است. جورج قادر به ماندن برای مدت طولانی در هند به ساقه برای نسخه انگلیسی این فیلم عبدالله به عنوان خانواده اش در راه رفتن به هند و تصمیم گرفته بود تا او را دوباره به L. A.

جورج می خواست باب نوشتن گزارش و اطمینان حاصل شود که خدمه چوب به همان اسکریپت های نوشته شده توسط او برای عبدالله. اگر سانجی خان می خواست باب به انجام برخی از نقش او در فیلم جورج پیشنهاد کرد که آن (باب) تماس بگیرید و به جلو بروید با همان.

یک موفقیت بزرگ بین برود همه قبلی خود را شکست و با گذشت زمان باب بود مشغول نگه داشته و با اشغال چند فرصت های آینده خود را در جاده ها به دست آوردهای. عبدالله Qurbani, Kaalia, Namak حلال Mard آقای هند و Agneepath شد برخی از فرصت هایی که باب کردم و همچنین از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش با مارلون براندو آمیتا باچان و راج کاپور به نام چند. باب نیز در زمان های خاص در کلاس های هندی با در نظر گرفتن کمک از قدیر داستانمن که به دیدار او هر روز صبح در ساعت 8 صبح شش روز در هفته به او آموزش زبان ملی.

در سال 2001 باب تصمیم به بازنشسته و چپ بمبئی برای بنگلور به کار در سانجی خان هتل Golden Palms هتل و آبگرم شروع کردن به عنوان مدیر تربیت بدنی و یوگا استاد. هنگامی که این هتل به طور کامل عملیاتی شد در سال 2002 باب تبدیل شده بود تناسب اندام مدیر. آسیب ستون فقرات ساخته شده باب به ترک شغل خود را از هتل و در سال 2006 او شروع به کار خود را در زندگینامه خود.

این کتاب به سه بخش تقسیم دادن خواننده یک حساب دقیق از چگونگی تجربه غنی سازی زندگی خود را. سفر خود را پوشش داده شده در کتاب را به صورت زیر (قسمت 1 – هنگ کنگ-فیلیپین قسمت 2 – آفریقا به هند از طریق خاورمیانه و بخش 3 – اودیسه در هند).

در پیش گفتار توسط تام تغییر باب سوالات, “تام, چرا آنها را به من بدهد عاشقانه نقش?”. که تام پاسخ “حقیقت این است که من زندگی خود بود و عاشقانه ترین نقش از همه”. باب موافق است که به عنوان او به نظر می رسد در زندگی خود او احساس خوش شانس.

پشت هر موفقیت نهفته است بی حد و حصر درد در قلب و درد است که معمولا نشان داد زمانی که فرد افزایش می یابد به بالا. کلید پیام نویسنده (باب Christo) می خواهد برای انتقال به تمام خوانندگان بزرگ مخلوط سعادت و غم و اندوه است که او در زندگی خود تجربه کرده. این زندگی بود که او به طور کامل زندگی می کردند. و چرا زمانی که زندگی وجود دارد وجود دارد محدود به مبارزات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *