نقش ذهن در ایجاد موفقیت

0 Comments

[ad_1]

در ایجاد نهایی موفقیت در زندگی, قدرت ذهن را نمی توان از کنار آن را به عنوان عامل تعیین کننده به نتیجه نهایی-که موفقیت یا شکست است. ذهن کنترل یک فرد سند چشم انداز و تصورات ذهن نیز تعیین نگرش یک فرد با ذهن کنترل بیش از است که در بالا ذکر شد در ذهن است که در آن یک فرد خواسته ها و آرمان شروع و وجود داشته باشد و به عنوان جیمز آلن یک بار گفت: “شما می تواند به عنوان کوچک به عنوان شما را کنترل مورد نظر به عنوان بزرگ به عنوان شما غالب آرمان’. تمام موارد بالا دلیل خوبی است برای خواندن به من شکستن تسلط بر افکار یک ذهن.

بزرگترین فرزانگان تجارت و معلمان تمام وقت-از تاریخ و زمان فعلی را همیشه در ارتباط با موفقیت و یا شکست به ذهن یک فرد! ذهن تعریف شده به عنوان بخشی از فرد است که باعث می شود آنها را به آگاهی از چیزهایی; آن را نیز قادر می سازد آنها را به فکر می کنم و احساس کنم. در برخی از محله های آن اشاره شده است به عنوان افکار. موفقیت از سوی دیگر تعریف شده به عنوان این واقعیت است که شما باید چیزی است که شما می خواهید و یا تلاش کرده اند به انجام و یا دریافت کنید. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می خواهم برای رسیدن به و یا به دست آوردن آنها هستند آنچه شما به عنوان تجسم موفقیت است. من مطمئن هستم که شما می توانید همه آنها را اگر شما در یادگیری این هنر از تکمیل افکار در خط خود را با خواسته ها و آرمان.

از تاریخ ما یاد بگیرند که قدرت ذهن یک پدیده جدید نیست با زیر مربوط به شخصیت است. یکی از بزرگترین معلمان تمام وقت Guatarra بودا معمولا گفت: “همه که ما یک نتیجه از آنچه که ما فکر” چه شما در حال حاضر است به عنوان یک نتیجه از آنچه که شما فکر می کردم که آیا شما در مورد آن خوشحال یا نه! افکار از سپیده دم از انسان متمدن مرتبط شده اند و یا مترادف با موفقیت یا آن antonym-شکست! تاریخی شاه سلیمان در متعدد ضرب المثل ها و کلمات حکمت یک بار اعلام کرد: “به عنوان یک انسان گمان بنابراین او است!” یکی از موفق ترین نویسندگان کتاب های ناپلئون هیل اغلب گفته است که “تمام ثروت ایجاد شده است با ذهن انسان” این ثابت می کند که قدرت ذهن در وجود از زمان بسیار قدیم است و پشتیبانی از تاریخ. T. Harv Eker که یکی از موفقیت های بزرگ در جهان از کتاب نوشتن در یکی از کتاب های خود گفت: “ضروری است که شما تشخیص دهد که چگونه روش های قدیمی خود را از تفکر بدست شما دقیقا همان جایی که شما در حال حاضر!”

در ایجاد موفقیت فکر شکست ناپذیر است. فکر پیوند بین احساسات ما و اعمال ما. بدون احساسات و افکار و اعمال هیچ چیز فیزیکی همیشه می تواند آشکار. ما احساسات ما در مورد آنها فکر می کنم و در نهایت ما آنها عمل می کنند. که روش اصلی در بروز افکار و احساسات که به طور کامل تاسیس شده توسط ذهن است. مکانیسم ساده است; فکر شده است به عنوان یک هدف و یا یک ذهن افراد و تمام ایده ها در آن است.

یکی از این اقدامات می تواند هر دو را به موفقیت یا شکست آن در دانشگاهیان کسب و کار و یا زندگی اجتماعی است. اقدامات مثبت هستند مولود از مثبت/افکار خوب که به نوبه خود باید ژنتیک خود را از خوب/احساسات مثبت است که عبارتند از: شادی و هیجان و قدردانی شادی و رضایت

و تمام چیزهای دیگر است که به شما احساس خوب و در پشت سر هم با طبیعت و جهان است.

تجسم و تخیل

فرمول بالا مانند یک فرمول شیمیایی است که با تسهیل دهنده به عنوان کاتالیزور; یک کاتالیزور ماده ای است که باعث می شود یک واکنش شیمیایی سریع تر اتفاق می افتد بدون اینکه آن را تغییر دهد. در مورد ما برای افکار به نوبه خود به اقدام مهمی کاتالیزور باید معرفی و آن را تجسم/تخیل تجسم اسم فرم از کلمه تجسم که بدان معنی است که به شکل یک تصویر ذهنی از چیزی یا کسی در ذهن خود یکی دیگر از اسم های بصری یعنی عمل دیدن و یا چشم. روی تصویر ‘ در این زمینه اشاره به تصاویر ذهنی از چیزی یا کسی شکل گرفته در ذهن خود را.

آلبرت انیشتین این فیزیکدان بزرگ که مطرح نظریه نسبیت است گفت: نقل; “تخیل همه چیز است, آن است که پیش نمایش از جاذبه های آینده زندگی است” این تصاویر ذهنی آورده تجسم و تخیل باعث رویاهای که در هنگام قرار دادن بر روی کاغذ تبدیل به اهداف آنها ارائه یکی از با تشنگی که باید فرو نشستن با اقدام مناسب و در نتیجه قدرت تجسم را قادر می سازد به اهداف ساخت و همچنین برای قرار دادن در جای خود لازم و مکانیسم را به جلو اقدامات که در نهایت منجر به دستیابی به اهداف مورد نظر. دستیابی به این اهداف و یا نتیجه مورد نظر است آنچه ما تماس بگیرید موفقیت!

که توضیحات کوتاه من مطمئن هستم که demystifies تجسم و تخیل برای فهم و قابل استفاده و گام های کودک, تخیل و تجسم یک پل است که شما متصل به موفقیت است. من می توانم به شما بگویم برای برخی که اگر شما شده است وجود دارد در ذهن شما وجود دارد خواهد بود در فرد! اجازه دهید رویاهای خود را به شما وجود دارد را ببینید خودتان را داشتن که ماشین کسب و کار MBA, خانه, خانواده و بسیاری از چیزهای دیگر که شما می خواهید در زندگی.

یک فکر است که قصد و نیت منجر به تخیل است که سپس باعث اقدامات در جهت دستیابی به هدف هدایت مسئول احساسات خود را تولید شده اند بنابراین شما می توانید فکر می کنم از خود را به عنوان یک لوکوموتیو بر روی ریل زندگی, شما هم می توانید پیشرفت ترقی معکوس یا رکود. مثبت افکار مثبت تولید تصاویر ذهنی است که به نوبه خود تولید اهداف مثبت و سپس اقدامات مثبت و در نهایت چیزی بزرگ است به دست آورد افکار منفی با این حال مخرب همانطور که در غلاطیان 6:7-9. خودتان را به عنوان یک موتور برای یک موتور به حرکت انرژی باید تولید قادر به تولید انرژی یا گاز یا بنزین استفاده می شود در این مورد بنزین و گاز به منزله احساسات و افکار است که مورد نیاز برای ساخت انرژی که در این مورد است که تصاویر ذهنی که توسط تجسم و تخیل وجود دارد در حال حاضر انرژی تشکیل شده است به طوری لوکوموتیو حرکت خواهد کرد یا به جلو یا عقب, همه شما باید انجام دهید پس از انرژی خود را از موتور است که فقط درگیر کردن دنده رو به جلو. سرعت خود را از پیشرفت/جنبش را به طور کامل بر روی شما بستگی دارد فاصله شما حرکت می کند را نیز کاملا به شما بستگی دارد. که بدان معنی است که آن نمی صدمه دیده است به فکر می کنم بزرگ و پرداخت نمی کند به فکر می کنم ،

همانطور که ما بحث در مورد جایگاه ذهن در ایجاد موفقیت مهم است که شما توجه داشته باشید که ثابت ذکر است از کلمات تخیل و تجسم. یکی گفت که کسی بدون تخیل ندارد بال زیبا ترین و خلاق آثار هنری, معماری, مد ماشین, طرح های و غیره بودند همه آشکار از قدرتمند تجسم و تخیل است که هر یک دارای فقط بستگی دارد که چقدر شما می خواهم به استفاده از این توانایی برای مطابقت با خواسته های خود را. شما فقط نیاز به درک کنند که تا چه حد ذهن شما قدرت می تواند به شما شگفت زده خواهید شد! شما باید شنیده ام بیش از یک بار که آنچه را که می توانید تصور ذهن می تواند دستیابی به درست است که آن را فقط چالش های ذهن خود را به تصور چیزهای بیشتری برای دستیابی به چیزهای بیشتر. مایک دولی گفت: “افکار تبدیل به چیزهایی که” همیشه به یاد داشته باشید شما در حال جلوه ای از افکار خود را آنچه شما در مورد فکر می کنم دقیقا چه آشکار. سوال بزرگ است; چه چیزی شما می خواهم به آشکار در شما ؟ اگر شما می خواهم بزرگ و کارهای فوق العاده ای به فاش کردن چیزی است که محدود کردن شما; آن است که همه چیز در کنترل شما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *