نود و نه درصد از موفقیت ساخته شده است و در صورت شکست

زبانک  > متفرقه >  نود و نه درصد از موفقیت ساخته شده است و در صورت شکست
0 Comments

[ad_1]

موفقیت می آید بلافاصله رفع اشتباهات ما به جای گرفتن چیزهای مناسب در اولین بار. به عنوان یک ماده در واقع آنچه در زیر یک دنباله آزمایش در روانشناسی شکست و اقتباس.

تعداد کمی از بسیار خود ما شکست کشنده هستند. این نیز ممکن است درست باشد اما ما عملا نمی کنند مانند آن است. زمانی که ما اشتباهات خیره ما پیدا کردن آن بسیار ناراحت کننده است که ما دست در مهم ترین مزیت عدم: تهدید به دریافت بیش غرور ما و بازگشت با قوی تر و دقیق رویکرد است.

وقتی که می آید به عدم غرور ما هستند ما شخصی بدترین دشمنان است. به عنوان به سرعت به عنوان همه چیز شروع به رفتن اشتباه ما مکانیسم های دفاعی و پا زدن در وسوسه انگیز ما را به انجام آنچه ما می توانیم. در عین حال این واکنش طبیعی مانند انکار تعقیب ما ضرر و زیان و hedonic اصلاح – انتقام ویران کردن در ظرفیت ما برای انطباق.

به نظر می رسد سخت ترین جزء در جهان به اعتراف ما ساخته شده است یک اشتباه و سعی کنید برای قرار دادن آن را به سمت راست. این ما را ملزم به ماموریت یک پست موجود ما بسیار خود ساخت.

ما خیلی مضطرب دیگر به “رسم یک خط در زیر انتخاب ما پشیمان” است که ما را متوقف کند, تحمیل هنوز هم بیشتر آسیب در حالی که تلاش برای پاک کردن آن.

زمانی که ما درگیر در لذت بردن, ویرایش, ما تلاش برای متقاعد کنیم که اشتباه مهم نیست, بسته بندی ما ضرر و زیان ما با خواص مفید و یا پیدا کردن برخی از راه برای تفسیر مجدد ما پیچ یو پی اس به عنوان موفقیت. ما خیلی مضطرب در حال حاضر نه به رسم یک خط در زیر انتخاب ما تاسف است که ما ترک تا هنوز هم بیشتر باعث آسیب در حالی که تلاش برای پاک کردن آن.

پیچیده تر و دست نیافتنی مشکلات ما هستند بیشتر سودمند آزمون و خطا می شود. ما نمی تواند شروع به پیش بینی اینکه آیا یا نه ما “ایده بزرگ” را به سادگی غرق شدن یا شنا کردن پس از آن وجود دارد. ما معمولا تلاش بسیاری از منحصر به فرد روش بر این اساس است که شکست شایع است. بیش از حد اغلب ما را در طرح های که در آن ارزش شکست گران است و فقط برای بهترین امید.

به رسمیت شناختن شکست سخت ترین قسمت است. ما شده ایم ماهر که پشتکار می تواند پرداخت. این احساس اشتباه برای کاهش تلفات و شکست. اما اگر ما کاملا خود آگاه و گوش دادن نزدیک و پس از انتشار” از ایده ما, ما نمی تواند به اشتباه. قادر به درک یک شکست به سادگی به عنوان یک توانایی برای دوباره بازیگران و آن را به چیزی فوق العاده در تمام احتمال به موفقیت است.

بالاتر از همه نظرات حیاتی برای شناسایی که آزمایش موفق اند که شکست خورده اند. دریافت مشاوره در حال حاضر نیست به سادگی از فردی به فرد اما از چند. آن را حیاتی می شود خونسرد: نادیده می گیرند یا نه ما جلو یا پشت و تلاش برای نگاه ممکن است قیمت ها و مزایای استفاده از persevering با از که در آن ما هستند.

قادر به تشخیص یک شکست فقط توانایی است که ما را قادر به دوباره بازیگران و آن را به چیزی اضافی احتمالا به موفقیت است. رضایت بخش پیچ یو پی اس هستند آنهایی که خصوصی ما متعهد در محدوده بسیار خود ما با هیچ غریبه ، تمرین منظم کثرت گرایی است.

کثرت گرایی کار می کند زیرا زندگی این است که به خوبی به ارزش زندگی جز با تجربه های جدید. ما نیاز به تلاش بسیاری از مسائل و متعهد تنها به چه کار می کند. ما احتمال می دم یک بیت اضافی آزادی و انعطاف پذیری به روز کاری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.