نکاتی برای بهینه سازی تصویر

زبانک  > متفرقه >  نکاتی برای بهینه سازی تصویر
0 Comments

[ad_1]

بهینه سازی تصویر است همه چیز در مورد تصویر جستجوگرها و یا تصاویر خود را برای رتبه بندی در گوگل و دیگر موتورهای جستجو آن را نیز در مورد کاهش تصاویر خود را به کوچکترین ممکن است حجم بدون کاهش کیفیت آنها اجازه می دهد تا صفحات وب خود را برای بارگذاری به سرعت. این مهم است زیرا هر کس در وب انتظار وب سایت برای بارگذاری سریع در کمتر از 2 ثانیه. سرعت بارگذاری دارای یک ارتباط مستقیم به تعداد پرش می کنید و خود را به طور کلی درآمد 30 ثانیه در هر صورت می تواند به طور قابل توجهی تاثیر فروش خود را. موتورهای جستجو را به حساب خود در سایت وب با سرعت و تعداد پرش شما در حال گرفتن زمانی که رتبه بندی سایت خود را

وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید با توجه به بهینه سازی سایت شما تصاویر خود را و وب سایت خود را با سرعت و این در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است به عنوان بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از گوشی های هوشمند در حدود 60 ٪ از 1 میلیون کاربران اینترنت هر روز در حال انجام این کار در گوشی های هوشمند است. کار راه خود را به بالای نتایج موتور جستجو می تواند کار سخت اما بسیار پرارزش از نظر فروش و افزایش ترافیک آلی.

دوازده نکات مهم برای تصویر بهینه سازی عبارتند از:

1: دقت در انتخاب تصاویر که مربوط به پیام شما می خواهید برای انتقال

آگاه باشید که کاربران اینترنت هستند احتمال بیشتری برای واکنش نشان می دهند به تصاویر را بر روی صفحه خود را قبل از آنها خواندن هر متن. یک تصویر خوب باید جذب توجه و الهام بخشیدن به خوانندگان به بررسی و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را. مردم اغلب واکنش به محرک عاطفی و جذاب تصویر که واقعا متصل با موضوع خود است به احتمال زیاد به ترک برداشت. معمولا بهتر است به زمان و ایجاد خود عکس های با کیفیت بالا به جای استفاده از تصاویر خانواده سلطنتی از اینترنت است که بسیاری از دیگران نیز استفاده کنید. با استفاده از تصاویر نشان می دهد که طنز یا درام خود را با محصول شما در حال اتصال در سطح احساسی است که موثر تر از براق استریل عکس های تجاری که از نظر فنی کامل اما سرد است. خود عکس اصلی به مراتب بهتر برای اهداف جستجوگرها.

2: همیشه استفاده از بالاترین کیفیت فرمت است که ممکن است در هر وضعیت.

موتورهای جستجو طراحی شده اند ترجیح می دهند به محتوای با کیفیت بالا و تصاویر با وضوح بالا. صفحات وب که حاوی تصاویری که از رزولوشن ضعیف و یا به اشتباه فرمت شده و اغلب تحریف شده ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش تلفن همراه یا تبلت بنابراین شما در حال انجام خود را زیانی استفاده از کیفیت پایین تصاویر می باشد.

معمولا, JPEG فرمت های فایل هستند و بهترین آنها به عنوان ارائه کوچکترین اندازه و بهترین کیفیت.

GIF, فایل باید مورد استفاده قرار گیرد تنها برای عکسها و تزئینی تصاویر هرگز برای تصاویر محصول به عنوان حجم فایل بسیار بزرگ است و آنها را کاهش نمی دهد به سادگی.

هنگامی که شما تنها قادر به دریافت فایل های PNG می توان آنها را برای استفاده از هر دو فایل های JPEG و فایل های GIF و سپس به دلیل بسیار کوچک اندازه عالی برای ساده تزئینی تصاویر.

3: نام تمام تصاویر خود را به زبان ساده و توصیفی

برای موفقیت با تصویر خوب و بهینه سازی یک صفحه وب است که رتبه بسیار در موتورهای جستجو ضروری است شما انجام همه چیز ممکن است برای کمک به موتورهای جستجو است.

موتورهای جستجو خزیدن همه چیز را در صفحه وب خود از جمله نام فایل خود را پس از این نیز باید مربوط تشریحی و کلید واژه غنی از نام فایل.

تصویر خوب توصیف کمک به بالا بردن مشخصات خود و غنی سازی ارتباط مطالب خود را با کمک به خزنده وب درک بهتر تصاویر خود را.

متن جایگزین شبیه به نوشتن شرح تصاویر و به عنوان هر دو آنها ارائه یک فرصت برای افزایش مطالب خود را برای تجربه کاربر و جستجو بهینه سازی.

4: نام و بهینه سازی خود را جایگزین صفات با مراقبت

جایگزین ویژگی های جایگزین زمانی که مرورگر نمی تواند به درستی رندر تصاویر در آن با استفاده از جایگزین ویژگی برای تصاویر در متن و به صورت وب در دسترس است. آنها مهم هستند برای اضافه کردن ارزش SEO یک وب سایت باید شامل کلمات کلیدی مربوطه برای تصاویر. این یکی از بهترین راه برای شما e-commerce محصولات نشان می دهد تا در جستجوهای وب

همیشه توصیف تصاویر به زبان ساده

اضافه کردن همه مدل و شماره سریال خود را جایگزین صفات

5: استفاده از خود را جایگزین صفات با مراقبت

آیا استفاده از بهینه سازی بیش از با بسته بندی در بیش از حد بسیاری از کلمات کلیدی و استفاده از جایگزین ویژگی های تزئینی تصاویر به عنوان شما ممکن است جریمه برای بیش بهینه سازی

همیشه کار خود را با دقت به عنوان اشتباهات ممکن است به شدت جریمه و به یاد داشته باشید که نوشتن شرح تصاویر و گمراه کننده خواهد درایو صفحه وب خود را نرخ گزاف گویی به سرعت بالاتر این یک سیگنال را می فرستد به موتور جستجو گوگل است که سایت خود را غیر قابل اعتماد خود را رها امتیاز

6: همیشه باید مختصر و دقیق نوشتن شرح تصاویر و خود را با تصویر

با استفاده از خواندن و نوشتن شرح تصاویر زیر تصاویر, به طور متوسط 300 درصد بیشتر از کپی بدن خود را با توجه به بوسه معیارهای. بنابراین اگر شما را ترک نوشتن شرح تصاویر و سفید شما از دست رفته فرصت خوبی برای سئو و بهینه سازی

این عامل مهم است برای اطمینان از هر دو تصویر ارتباط و ارتباط صفحه.

7: با استفاده از تصاویر متعدد برای پوشش بهتر و مطلوب مشاهده

همیشه ترتیب تصاویر خود را در دنباله و در زمینه به طوری که آنها به راحتی جریان, اما آگاه باشید از مقدار شما در حال بارگذاری دانلود خود را زمان. نتیجه را بررسی کنید و سعی کنید تعادل مناسب تعدادی از تصاویر با سریعترین زمان بارگذاری. تصاویر بیشتر ممکن است به معنی بیشتر تبدیل, اما بیش از حد بسیاری می تواند به معنای دیگر دانلود زمان و بیشتر پرش.

زمانی که فروش یک محصول عبارتند از زوایای متعدد برای نشان دادن محصول خود را در بهترین حالت آن, اما نه بیش از حد تعدادی از تصاویر به عنوان همه آنها را تا فایل فضا و همه نیاز به بهینه سازی.

8: بهینه سازی عکسها

با استفاده از ریز عکسها به گزینه خوبی است اما آنها همچنین نیاز به بهینه سازی شده اما آنها باید با دقت استفاده شده و به عنوان کوچک ممکن است به عنوان آنها می تواند یک تجمع تاثیر و می تواند تاثیر خود را در زمان بارگذاری صفحه. در هنگام قرار دادن جایگزین ویژگی متن به عکسها مطمئن شوید که به استفاده از متن های مختلف برای کسانی که از تصاویر اصلی و یا همه آنها می تواند تبدیل به اشتباه گرفته شود.

9: نقشه

اگر تصاویر خود را ذکر شده است به طور خاص در صفحه وب شما کد منبع این خزنده وب قادر خواهد بود به آنها را پیدا کنید. بنابراین برای فعال کردن خزنده برای پیدا کردن تصاویر آنها نیاز خود را در محل ذکر شده در یک تصویر نقشه سایت. هنگامی که با استفاده از جاوا اسکریپت و یا تصویر پرهای به منظور افزایش viewability و یا تجربه خرید خود را در صفحه وب با استفاده از Google تصویر نقشه آن را آسان تر برای گوگل به اطلاع شما و مقام شما بالاتر در رتبه بندی.

10: تزئینی تصاویر

چیزهایی که در نظر گرفته تزئینی تصاویر مانند رنگ پس زمینه تصاویر دکمه های فانتزی مرزها و یا هر چیز دیگری اضافه شده است که مربوط به محصول اگر چه آنها می توانید اضافه کردن یک مقدار مشخصی از درخواست تجدید نظر به یک وب سایت آنها همچنین با استفاده از مقدار زیادی از فایل های فضایی و در نتیجه کم کردن سرعت زمان بارگذاری صفحه شما و همانطور که قبل از هر چیزی که لازم است که بدن افت می کند به شما زمان بارگذاری مخل به صفحه وب خود را و سایت چون مردم نمی خواهد صبر کنید بیش از 2 ثانیه به طور متوسط و سریعتر بهتر.

11: شبکه تحویل محتوا

شبکه تحویل محتوا در حال تبدیل شدن به یک مکان بسیار محبوب برای ذخیره محتوای هر دو تصاویر و متن برای وب سایت خود را. این می تواند استفاده از حل هر گروه با مسائل شما ممکن است داشته باشد و کمک کند به سرعت خود را در زمان بارگذاری صفحه, اما آنها همچنین می توانید شما را حذف بک لینک و قرار دادن آنها در دامنه شبکه تحویل محتوا به جای سایت خود ، به ما اعلام کرده اند و این بسیار مهم است که به تاکید بک لینک بسیار مهم برای SEOبنابراین مهم است که به در نظر گرفتن که آیا با استفاده از CNDs است که واقعا در بهترین منافع خود را یا نه

12: تست صفحات وب خود را و وب سایت

تست همه چیز مهم است و هر گونه اشتباه را تمام تلاش خود را بیهوده به عنوان خزنده وب قادر خواهد بود به شما در پیدا کردن به راحتی. همیشه همه صفحات وب و جایگزین ویژگی های. همچنین بررسی دو یو پی اس و بیش از بهینه سازی به عنوان هر دو اغلب مخل به شما امتیاز ایستاده است.

حس مشترک همراه با کمی دانش و آگاهی عملی نیاز به اعمال تمام بهینه سازی به خصوص تصاویر و برای برخی از دلیل بسیاری از مردم را نادیده می گیرند این زمینه مهم است. تسلط بر هنر بهینه سازی تصویر چیزی است که می تواند تفاوت بین موفقیت خود را آنلاین و یا شکست است. اگر شما احساس اعتماد به نفس و یا نمی خواهید به صرف زمان یادگیری و اجرای این استراتژی های اساسی آنها این امر می تواند ارزش خود را در حالی که در قرارداد خدمات جستجوگرها متخصص برای انجام این کار برای شما. افزایش شدید نرخ جدید ترافیک آلی و پس از آن فروش جدید را بیش از پرداخت برای هزینه های متحمل شده در طول یک زمان بسیار کوتاه به یاد داشته باشید وجود دارد بیش از 2.5 میلیارد مشتریان بالقوه به دنبال محصولات و خدمات خود را اما اگر شما قابل مشاهده نیست شما از دست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.