هر روز دیگر رژیم غذایی را نقد کنید – صادق جوانب مثبت و منفی

زبانک  > متفرقه >  هر روز دیگر رژیم غذایی را نقد کنید – صادق جوانب مثبت و منفی
0 Comments

[ad_1]

اگر شما در حال ارزیابی و با توجه به استفاده از جان بنسون هر روز دیگر رژیم غذایی (EODD) به عنوان برنامه کاهش وزن خود را, سپس شما آن را مدیون خودتان را به در نظر گرفتن این جوانب مثبت و منفی. حتی اگر بسیاری از برنامه ها کار هر برنامه رژیم غذایی متناسب با هر سلیقه و یا اولویت است. اگر برنامه شما به دنبال یکی است که شما هم نمی خواهید و یا نیاز به مبارزه برای حفظ آن می توانید خرابکاری خود را به طور کلی تلاش برای از دست دادن وزن است. پیدا کردن یک برنامه است که مناسب آن می شود مهم ترین جنبه از دستیابی به موفقیت است.

این رژیم غذایی کار می کند با پیروی از یک مفهوم بسیار ساده: که شما می توانید هر آنچه شما می خواهید — حتی اگر آن چاق کننده و نه به عنوان اینکه چیزی یکی که خوردن یک رژیم غذایی — هر روز فقط تا زمانی که شما در حفظ نظم و انضباط از بقیه رژیم غذایی. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به احساس به عنوان اگر شما در یک رژیم غذایی در حالی که در واقع بودن در یک رژیم غذایی. درست است که کمی فشار عاطفی می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست است.

در گرفتن یک دسته در هر چیزی (مانند رژیم غذایی و تلاش برای از دست دادن وزن) هر جنبه ای است که به تولید یک نگرش مثبت در مورد آنچه که در صدد است برای به انجام رساندن می تواند یک دستاورد بزرگ در تلاش بیشتر به واقع موفق در تحقق این هدف است. هنگامی که یک فرد شروع به تجربه موفقیت با برنامه و شروع به تحقق بخشیدن به چرا که موفقیت در آینده در مورد آن را به عنوان تشویق به ادامه برنامه. شما را تبدیل به یک مؤمن پس به صحبت می کنند.

دلیل این است که فرد شروع به کمك علل موفقیت و متوجه می شود که انجام هر کاری غیر از آنچه آورده موفقیت تنها تخریب تلاش های خود را. این به نوبه خود می تواند به ایجاد یک fail-safe ساز در فرد فکر کردن است که کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها ماندن در مسیر با برنامه چرا که آنها می توانید ببینید که در آن آنها را از مصرف: برای تکمیل هدف خود را. و این که به اندازه کافی انگیزه برای هر کسی که تصمیم به ماندن با طرح برنده!

بیایید اول نگاهی منفی برای هر روز دیگر رژیم غذایی.

1. شما نیاز به اختصاص داده شده به دنبال این طرح است. هر زمان که شما تصمیم به ایجاد هر نوع تغییر در زندگی خود را, شما نیاز به تمرکز بر روی ساخت تغییر کار می کنند. اگر نه, شما در حال اتلاف وقت خود را. دوره.

2. شما باید مایل به انجام نوعی از ورزش ترجیحا نوعی از تحمل وزن برنامه کمک خواهد کرد که تبدیل چربی به عضله بدون چربی. در عین حال این نیاز را تا مقدار زیادی از وقت خود را. آن را فقط نیاز به یک به طور منظم بخشی از برنامه های خود را.

3. شما باید به طور مناسب در ارزیابی شما از چه چیز در حال پیشرفت در حالی که در این طرح است. این به این معنی نیست انتظار برای دیدن تغییرات بزرگ (زیان در وزن) به سرعت و تبدیل شدن به بی تاب است. شما نمی توانید به “این شکل” در چند هفته یا ماه پس شما نمی توانید انتظار واقع بینانه به از دست دادن آن همه در همان زمان?

4. این EODD طرح نمی آید با یک ساخته شده است در برنامه ورزشی را دنبال کنید. آن را می سازد پیشنهادات اما برگ طراحی برنامه ورزشی به شما. شما می توانید خرید یک برنامه ورزشی است که جان را به فروش می رساند در راستای تحقق این کمبود (خود 7 دقیقه عضلانی محصول) اما این است که واقعا لازم نیست. وجود ورزش و رژیم که آزادانه در اینترنت در دسترس است که کار با این برنامه که شما می توانید با استفاده از بدون هیچ هزینه اضافه.

حال بیایید نگاهی به جوانب مثبت (برخی از مزایای) پس از EODD.

1. آن را به شما می آموزد چگونه پشت از دست دادن وزن راه حق. شما یاد بگیرند که چگونه کار می کند بدن در سوزاندن کالری های اضافی و چربی و آنچه شما نیاز به تبدیل شدن به آگاهی از منظور حفظ که هم افزایی تلاش های سراسر عمر خود را در حالی که همچنین حفظ سلامت و تناسب اندام است.

2. آن را بسیار ساده برای استفاده است. هیچ پیچیده و یا خسته کننده شمارش کالری است. فقط یک ساده برنامه رژیم غذایی اطلاعات و دستور العمل های که شما می توانید شروع به انجام امروز!

3. شما مجاز به خوردن غذاهای مورد علاقه حتی اگر آنها رژیم غذایی ارزشمند است. این به این معنی شما می توانید خود را از پیتزا و همبرگر روز در کنار نظم برنامه غذایی.

4. شما دریافت خواهید کرد یک سال کامل از پشتیبانی برای هر گونه سوال شما ممکن است در مورد اجرای برنامه رژیم غذایی. دریافت پشتیبانی برای هر برنامه ای بدون توجه به آنچه در آن است را می توان یک بازی واقعی تعویض در شرایط موفقیت خود را با اجرای برنامه است.

5. شامل یک مربی مجازی نرم افزار که به شما نشان می دهد چگونه به انجام تمرینات صحیح می باشد.

همه در همه, هر روز دیگر رژیم غذایی طرح نه تنها معقول و منطقی برنامه ریزی برای بسیاری از مردم به دنبال به از دست دادن وزن اضافی آن را ساده و آسان طرح به دنبال. این طرح همچنین آدرس پیگیری مواظبت در مرحلهء نقاهت با ساخت آن آسان برای کاربر به انتقال از رژیم غذایی به طور مداوم تغییر شیوه زندگی است. هنگامی که شما می توانید تغییر راه شما آدرس مواد غذایی و مسائل مربوط به سلامت شما می توانید نگه داشتن وزن کردن خوب!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.