هفت شایع علل شکست کسب و کار

0 Comments

[ad_1]

این بسیار مهم است برای شناسایی و تجزیه و تحلیل چرا برخی از کسب و کار موفق, به طوری که ما می تواند یادگیری از اشتباهات خود و گرفتن راهنمایی از آنهایی که موفق.

بسیاری از کسب و کارهای موفق به دلیل برخی از علل شایع که بسیاری از کارآفرینان چشم پوشی در شروع کسب و کار است. این باعث می شود باید مورد مطالعه در عمق زیرا هیچ دوره دانشگاه به شما می دهد به اندازه کافی توجه به مطالعه در مورد موضوعات مانند این. شایع ترین علل شکست کسب و کار عبارتند از:

1. تخمگذار تاکید بیشتری روی محصول به جای بازار و بازاریابی

نیاز به شناسایی یک بازار برای ایده های خود را و یا محصول مهم تر از محصول خود را. شما ممکن است یک ایده بزرگ و یا یک محصول اما اگر هیچ خریداران وجود دارد برای همین نمی توانید آن را یک موفقیت است. هوشمند کسب و کار برای اولین بار شناسایی نیاز بازار و سپس توسعه محصولات درآمده است.

نکته: برای کسب و کار خود و ایده برای موفقیت شما نیاز به پیدا کردن اگر وجود دارد یک بازار برای ایده های خود را با انجام یک بازار اجرای آزمون. پیدا کردن اگر مردم در واقع می خواهند محصول خود را و چه مقدار از آنها را آماده برای آن پرداخت.

2. تخمگذار تاکید بیشتری بر تصویر شرکت.

به پروژه بالا مشخصات تصویر برای این شرکت با استخدام فضای اداری گران و فانتزی لوگو و سایت بسیار انجام خواهد داد به منظور تسهیل در موفقیت کسب و کار شما. در واقع بالا سربار به دلیل گران فضا و هزینه های تعمیر و نگهداری وب سایت می تواند شما را از کسب و کار بسیار سریع به دلیل قانون طلایی برای موفقیت هر کسب و کار است که به نگه داشتن هزینه های پایین به خصوص در شروع تا زمان.

نکته: در شروع زمان نگه داشتن هزینه های پایین با کاهش هزینه های. کار متوسط از فضای اداری. چشم انداز نمی توانید ببینید که در آن شما هستند و از آنها مهم نیست به هر حال. سعی کنید به سرمایه گذاری بیشتر در فعالیت های بازاریابی خود را که به احتمال زیاد به افزایش درآمد خود را و شانس موفقیت.

3. به نامطلوب و یا بد مشارکت کسب و کار.

شما باید به کسب و کار مشارکت تنها اگر شما پیدا کنید که ایده های خود را مطابقت با احتمالی شریک به دلیل مشارکت کسب و کار حتی سخت تر به حفظ از ازدواج. بسیاری از مشارکت به دلیل عدم ارتباط مناسب و مدارک و اسناد. یک شکست خورده مشارکت می تواند منجر به ورشکستگی و soured روابط با شریک کسب و کار.

نکته: جلوگیری از مشارکت به طور کامل اگر شما احتمالا می تواند. اما اگر شما باید به یک کسب و کار مشارکت, مطمئن شوید که وظایف و مسئولیت شرکای دقیق از سمت راست شروع و مشارکت عمل همراه با قوانین و مقررات تجاری است که به وضوح تعریف شده

4. تلاش بسیار پیچیده مدل کسب و کار

ساده تر از مدل کسب و کار بهتر است. در یک روش ساده و بدون عارضه مدل کسب و کار همه از جمله خود فروشندگان و تامین کنندگان و کارکنان و مشتریان به خوبی آگاه از مسئولیت های خود و اهداف. در یک مدل پیچیده ای آنها را مجبور به انطباق خود را به نقش های جدید است که آنها ممکن است راحت با.

نکته: در حالی که تدوین مدل کسب و کار به دنبال حکومت “نگه داشتن آن ساده”. رشد کسب و کار و تاسیس می شود, شما می توانید تغییر به یک رادیکال تر یا پیچیده مدل کسب و کار اگر مورد نیاز است.

5. تلاش برای پیشگام یک محصول جدید و یا صنعت

بسیاری از کسب و کار به چرخه معیوب از تلاش برای پیشگام یک محصول جدید و یا صنعت در بسیاری از موارد کل ورزش تخلیه می تواند به شما و کسب و کار خود را به طور کامل و بدون موفقیت های زیادی. بسیار معدود و محدود کارآفرینان موفق اساسا کسب و کار جدید. حتی مشتریان در زمان حال می ترسم چون کاملا مفهوم جدید یا محصول از این رو شانس موفقیت نیست مطمئن باشید با وجود همه تلاش های که شما ممکن است اعمال شوند.

نکته: سعی کنید برای رسیدن به فوق العاده ای در موفقیت کسب و کار به سادگی با بهبود شیوه های کسب و کار از کسب و کار موجود به جای تلاش دست خود را در پیشگام یک محصول جدید است. هنگامی که کسب و کار ایجاد شده است شما می توانید سعی کنید برای رسیدن به پیشگام محصول جدید چرخه.

6. درگیر شدن در یک کسب و کار طرح دعوی در دادگاه و ورشکستگی

کسب و کار پرونده های حقوقی که به نفع شما می توانید از بین بردن تمام دارایی های خود را از جمله دارایی های شخصی خود را مانند خانه و اموال و پس انداز و غیره و شما و کسب و کار خود و ورشکسته.

نکته: همیشه راه اندازی یک کسب و کار تحت حفاظت یک شرکت حسن نیت ارائه میدهد که شما یک شرکت سپر. در این راه مسئولیت شخصی برای کسب و کار محدود است به آنچه تا کنون شما انتخاب می کنید برای قرار دادن در کسب و کار شما. در این صورت با توجه به قانون فقط در برابر موجود شرکت کنید و سعی کنید به یک شروع جدید است. آن است که همیشه بهتر است به استخدام خدمات یک وکیل و یک حسابدار به بحث های شخصی خود را دخالت در کسب و کار با توجه به دارایی ها و حتی پرداخت مالیات. اگر به دقت برنامه ریزی شده شما می توانید از بین بردن تقریبا 100 ٪ از تمام پتانسیل قانونی تهدید است که می تواند در برابر دارایی های شخصی شما.

7. درگیر شدن در کثیف طلاق.

در بسیاری از موارد وقتی ازدواج از هم جدا برای مردم کسب و کار خود را نیز به توقف آمده است به دلیل اختلافات مالی ناشی از طلاق.

نکته: در زمان ازدواج یک وکیل برای آماده سازی یک prenuptial agreement که به وضوح متحده مالی پیامدهای طلاق در صورت وجود در کسب و کار است که شما را با شریک زندگی خود را. جلوگیری از مشکلات فوق و در این مسیر به موفقیت کسب و کار تبدیل خواهد شد بسیار نرم و صاف را برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *