هفت گام برای رسیدن به توسعه نظم و انضباط

زبانک  > متفرقه >  هفت گام برای رسیدن به توسعه نظم و انضباط
0 Comments

[ad_1]

یک عمر راحتی و آسایش نمی توسعه نظم و انضباط است که منجر به ثروت واقعی و شادی پایدار. کسانی که رسیدن به موفقیت در انجام این کار از طریق کار سخت و فداکاری است. آنها توسعه یک اراده قوی است که حمل آنها را از طریق هر یک طوفان است. آنها هستند که لذت بردن از میوه از تلاش های خود را.

آهن اراده و انضباط است و نه آسان برای رسیدن به. آن نیاز به تلاش است. کسانی که به دنبال برخی از مراحل ساخت شخصیت قوی و رای در میان جامعه نخبگان است.

منظم مردم یک حس از هدف است. هر کس این حق برای موفقیت در هر کاری که در زندگی انجام دهد. در عین حال اکثر مردم هیچ هدف دیگر اما به جمع آوری چک به پرداخت صورتحساب خود را. زندگی به معنی رفتن به مدرسه فارغ التحصیل با درجه ممتاز پیدا کردن یک کار خوب در ازدواج و بالا بردن یک خانواده تا زمان بازنشستگی. در حالی که این تعریف درست است محدودیت های آن تفکر است. این اجازه می دهد تا هیچ جایی برای خلاقیت و فردیت یا خود بیان. وجود دارد بیشتر به زندگی از یک شغل و یک همسر.

هر کس باید چیزی را به تلاش برای. آن چه الهام بخش. برای بسیاری از اهداف و رویاها و آرزوها. آنها مبهم و تعریف نشده است. هر کس می خواهد پول بیشتر اما هیچ ایده چقدر و چگونه برای به دست آوردن آن است. آنها با گوش دادن به رسانه ها تعریف موفقیت از آنچه آنها مشاهده آگهی بر روی تلویزیون و یا خواندن روزنامه. اما عدم تحقق اهداف منجر به خسته کننده زندگی است.

اگر تنظیم بتن هدف سخت است سخت تر است هنوز هم به زمین بگذارند و یک گام به گام برنامه ریزی برای دستیابی به آن است. بسیاری از افراد درد بزرگ برای برنامه ریزی یک عروسی یا یک تعطیلات, اما وقتی که می آید به نقشه برداری از یک زندگی, استراتژی آنها تعلل و تاخیر تا زمانی که بیش از حد بسیاری از سال از لغزش. موفقیت و ثروت بستگی به تلاش با توجه به برنامه ریزی است. برنامه ریزی نیاز به تخمگذار سالانه و ماهانه و هفتگی و روزانه گام برای رسیدن به موفقیت است.

ترس یخ خلاقیت است. در جهان امروز شکست چیزی است که متوقف می شود بسیاری از ساخت شروع به سمت موفقیت است. اقتصاد سن و وضعیت مالی خود را همه تبدیل به بهانه ای برای انجام آنچه باید انجام شود برای تضمین آینده ای امن. بسیاری درک نمی کنند آنها باید به مراتب بیشتر از مهارت ها و استعدادها از آنها خود را اعتبار. آنها باور دارند که آنها سزاوار نیست موفقیت یا ترس چه ماجراجویی به ارمغان بیاورد.

هیچ کس می تواند الهام بخش برای انجام کارهای بزرگ است مگر اینکه آنها تمایل به رسیدن به. همه بزرگ مردان و زنان در سراسر سنین دیدم امکانات بود و اعتقاد به این که آنها می توانند خود را انجام گرامی اهداف است. آنها درگیر تصورات خود را و احساسات خود را. و آنها موفق شدند به مراتب بیشتر از شکست خورده است. باور چیزی است که ساخته شده و رویاهای خود را به واقعیت است.

یادگیری آغاز می شود در سن جوانی و در ادامه از طریق زندگی است. آن را متوقف نمی هنگامی که یک دیپلم آویزان بر روی دیوار دفتر. اما یادگیری متوقف می شود برای بسیاری از افراد پس از فارغ التحصیلی. آنچه بسیاری نمی دانند این است که آموزش و پرورش ممکن است متوقف شود اما یادگیری یک فرایند مداوم در طول زندگی. دیپلم می گوید همه آنها باید آموزش و پرورش آن را می گوید هیچ چیزی در مورد تجربه است. و تجربه می آید از یادگیری مداوم. هر کس نیاز به موثر تر در کار است. آنها نیاز به توسعه نظم و انضباط مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک رهبر به خانواده های آنها و جامعه است. افراد موفق هستند ثابت آموزان. آنها را بخوانید. آنها را جذب اطلاعات آنها از مربیان و رقابت است. آنها حضور در سمینارها و کتاب و نوار.

هیچ کس تا کنون موفق شود مگر اینکه آنها خود را متعهد به یک طرح تا زمانی که آنها تبدیل شدن به موفق. زندگی می اندازد بسیاری از موانع در طول مسیر. آن بلوک به معنای آموزش حیاتی درس. دستیابی به یک هدف بدون غلبه بر مشکلات و شکست ها هرگز منجر به یک زندگی انجام. آن را نمی ساخت ، آن را نمی ساخت و انضباط.

انضباط فردی نمی تواند آموخته شود به دنبال راه آسان. در حالی که آن است که انسان برای انجام تکالیف به سرعت و به آسانی به عنوان امکان پذیر است و هر کار نیاز به برخی از تلاش. هر رویداد هر مشکل کمک می کند تا ساخت ویژگی های است که جداگانه موفق از شکست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.