همه چیز درباره شخصیت اندرو در فری فایر

زبانک  > متفرقه >  همه چیز درباره شخصیت اندرو در فری فایر
0 Comments

شخصیت اندرو

در جدیدترین آپدیت بازی محبوب Free Fire، خرید جم فری فایر در 3 دقیقه سیستم شخصیت های بازی دستخوش تغییرات جدیدی شده است. یکی از جالب ترین تغییرات شخصیت اندرو بیدار است. در حال حاضر 2 شخصیت Awaken، Kelly و Hayato در بازی رایگان وجود دارد. در واقع هر بار که شخصیتی در یک بازی رایگان از خواب بیدار می شود، علاوه بر توانایی اولیه خود، توانایی جدیدی نیز کسب می کند.

همه چیز درباره شخصیت اندرو در آتش آزاد

باید بگویم که شخصیت اندرو در بازی Free Fire مانند دیگر شخصیت های بازی دارای سطوح مختلفی است که با افزایش هر سطح از این شخصیت در طول بازی می توانید توانایی های او را ارتقا دهید. بنابراین با توجه به سوالات مطرح شده در ابتدای متن، در این مقاله قصد داریم به تحلیل و بررسی بیشتر شخصیت اندرو بیدار بپردازیم و بدانیم که شخصیت اندرو در آپدیت بعدی چه کارهایی می تواند انجام دهد.

 

فهرست موضوعاتی که در این مقاله درباره آنها صحبت خواهیم کرد:

 

مهارت های شخصیت اندرو بیدار شد

تجزیه و تحلیل خرید جم فری فایر در 3 دقیقه توسط اندرو بیدار شوید

آهنگسازی اندرو بیدار

اندرو بیدار شو

مهارت های شخصیت اندرو بیدار شد

سطح اول: 8 درصد باعث کاهش استقامت جلیقه دشمن و افزایش آسیب پذیری می شود.

 

سطح دوم: 9% باعث کاهش استقامت جلیقه دشمن و افزایش آسیب پذیری می شود.

 

سطح سوم: 10% باعث کاهش استقامت جلیقه دشمن و افزایش آسیب پذیری می شود.

 

سطح چهارم: 11 درصد باعث کاهش استقامت جلیقه دشمن و افزایش آسیب پذیری می شود.

 

سطح پنج: 12% استقامت جلیقه دشمن را کاهش می دهد و آسیب پذیری را افزایش می دهد.

 

سطح شش: 14% استقامت جلیقه دشمن را کاهش می دهد و آسیب پذیری را افزایش می دهد.

 

به طور کلی توانایی شخصیت اندرو فری فایر یک توانایی کاملا جدا از توانایی اصلی اوست. اما در آپدیت OB27 این قابلیت با ویژگی اصلی ادغام شده است. این بدان معناست که از دست دادن جلیقه نسبت به توانایی اولیه 12 درصد کاهش می یابد.

 

 تجزیه و تحلیل توسط اندرو بیدار شوید

شکی نیست که با توانایی شخصیت Andrew Free Fire خواهیم دید که اندرو در پچ بعدی مخصوصا در مسابقه Squad و Clash Squad از چه چیزی استفاده می کند. علاوه بر این، Andrew Awaken یک قهرمان رایگان است، بنابراین برای شما و هم تیمی هایتان می توانید این قهرمان را به دست آورید و او را به بالاترین سطح ممکن برسانید.

 

اگر تیم شما در سطح 6 باشد. اندرو را بیدار کنید، جلیقه شما 14.45% آسیب را کاهش می دهد. اگر تنها هدف شما بدن دشمن باشد، کاهش آسیب می تواند تا حدود 30 اسب بخار باشد. با این حال، اگر به ارتقا با شخصیت هایی مانند K، A125 فکر می کنید، داشتن مهارت های اندرو بسیار بهتر از داشتن حداکثر HP است.

 

نقطه ضعف این شخصیت ها این است که در ابتدای بازی به جلیقه نیاز دارید و گاهی ممکن است جلیقه در ابتدای بازی در دسترس نباشد. یا ممکن است جلیقه شما در حین نبرد بشکند. این کمتر در مورد اندرو بیدار صادق است. خرید جم فری فایر در 3 دقیقه زیرا توانایی اصلی آن باعث افزایش دوام جلیقه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *