هموار کردن راه خود را به موفقیت

0 Comments

[ad_1]

مخفف هموار می ایستد برای: شور, اکشن, چشم انداز و تعالی! اول پیدا کردن شور و شوق خود را, چرا که بدون شور و شوق ماندن این دوره بسیار بسیار سخت تر است. را پررنگ هدف محور عمل است. تعریف چشم انداز خود را به وضوح بنابراین شما می دانید که چرا شما می خواهید به آمار هدف خود را. در نهایت تلاش برای تعالی در همه چیز شما را انجام دهد.

هنگامی که شما هموار کردن جاده برای رسیدن به یک هدف, به عنوان مثال برای افزایش فروش یک محصول شما کارآمد می تواند درخواست خود را نقشه راه برای افزایش فروش از دیگر محصولات است.

شور

تفاوت بین موفقیت و شکست است و شور و باور است. در اینجا این است که خود را محک. چگونه عمیقا آیا شما می خواهید برای ضربه زدن به این هدف ؟ آیا شما احساس می کنید پرشور در مورد آن ؟ آیا شما مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به آن ؟ اگر شما آن را تغییر دهید! اگر شما, سپس به دنبال آن بروید!

بهترین راه برای تبدیل شدن به یک هدف ضربه زدن به متخصص است برای شروع با یک محصول به دنبال یک نقشه راه بخشدار آن و سپس آن را رول به محصولات بیشتر است. داشتن یک هدف به روشنی تعریف شده است که شما احساس پرشور در مورد کلید به ماندن متمرکز شده است.

چند بار شنیده اید که شما باید دنبال مخفف هوشمند به مجموعه اهداف خود را? و چند بار باید به شما در تنظیم اهداف است که نمی آیند نزدیک به هوشمند بودن. خاص قابل دست یافتنی و واقع بینانه و زمان محدود. نگاهی به دوم در هدف خود را. آن را هوشمند ؟ “افزایش فروش از ابزار” است و نه یک هدف هوشمند. “افزایش فروش از ابزارهای 10% قبل از دسامبر 1, 2016” هدف هوشمند است.

عمل


“اهداف ما تنها می توان از طریق یک وسیله نقلیه از یک برنامه که در آن ما باید عمیقا باور داریم و بر اساس آن ما باید با شور و نشاط عمل می کنند. وجود دارد هیچ دیگر مسیر به موفقیت است.” پابلو پیکاسو

یک طرح عمل شامل وظایف موقت اهداف و مهلت شما نیاز به رسیدن به هدف خود. شکستن هدف خود را به زیر اهداف; محل آنها را در یک تقویم و یا صفحه گسترده. تعیین وظایف و منابع شما نیاز برای هر مرحله از راه است.

در رابطه با افزایش فروش حداقل منابع مورد نیاز ممکن است فروش اسکریپت ارائه آگهی یک سیستم پیگیری یک برنامه ارجاع و البته مثبت و پرشور نگرش نسبت به هدف شما و محصول شما فروش است.

در نهایت, شما نیاز به هدف فوری رانده اقدامات است. اقداماتی که شما را یک گام نزدیک تر به هدف خود تا زمانی که شما در رسیدن به آن!

این روند تا کنون است به 1 – تعیین هدف 2 – تعریف شما چرا (شور), 3 – پخش کردن برنامه عمل خود و 4-اقدام است.

چشم انداز

آیا شما یک چشم انداز روشن از نتیجه نهایی خود را? چگونه شما احساس می کنید ؟ چگونه موفقیت خود را نگاه می کنید ؟ و چه خواهد شد شما انجام دهید ؟ آیا شما یک پاداش برنامه ریزی شده است ؟ داشتن یک تصویر روشن و یا تصویر از هدف خود را بیشتر به طور خاص چگونه شما احساس می کنید و یا که در آن شما خواهد شد هنگامی که شما به آن می تواند کمک به شما آن را از طریق بار سخت است.

شما را اجرا خواهد کرد به بلوک های جاده در حالی که به دنبال اهداف خود است. چگونه شما بماند هنگامی که این اتفاق می افتد ؟ داشتن یک چشم انداز روشن به شما کمک می کند با آوردن شور و شوق خود را و اعتقاد به تمرکز و شما را به یاد که چرا شما می خواهید به ضربه زدن به این هدف.


نکته: اگر شما می خواهید برای افزایش فروش خود را بنابراین شما می توانید پول بیشتری را بنابراین شما می توانید بر روی یک کروز پس از آن چاپ یک عکس از کشتی کروز شما می خواهید به در و بعد از آن در یخچال و فریزر خود را با کامپیوتر یا به عنوان یک محافظ صفحه نمایش.

تعالی

بدون توجه به آنچه هدف شما این است که آن را با قصد انجام آن را به خوبی! بهبود مهارت های خود را با 1% روزانه. شما می توانید این کار را با خواندن مقالات, مقالات سفید, شرکت در آموزشی, سمینارها و یا به سادگی با نشستن با کارکنان خود را برای 15 دقیقه یک بار در هفته به بحث در مورد یک محصول یا ایده.

دستیابی به تعالی باید یکی از اهداف خود را به عنوان این کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به دیگر اهداف و آرمان.

من شما را در این: پیدا کردن شور و شوق خود را به هدف هدایت می شود عمل خود را ببینید دید واضح است که همیشه در تلاش برای تعالی و حفظ خود را تعیین. جاده به عظمت بوده است هموار و جاده خوبی هموار آسان است برای سفر!

با تشکر از شما برای وقت خود را. من برای شما آرزوی بهترین شانس در پیگیری عظمت خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *