وبلاگ نویسی راه خود را به ثروت و شهرت

زبانک  > متفرقه >  وبلاگ نویسی راه خود را به ثروت و شهرت
0 Comments

[ad_1]

وبلاگ نویسی راه خود را به ثروت و شهرت نمی خواهد رخ می دهد در یک لحظه. دلیل نیاز به آن مهم ترین عنصر موفقیت آن است که به نام زمان است. آن زمان است که شما را تمام راه را به وبلاگ نویسی ثروت و شهرت. همراه با جهت و قانع کننده محتوای منحصر به فرد که بدون آن می تواند وجود دارد هیچ موفقیت. وبلاگ نویسی راه خود را به ثروت و شهرت شروع می شود خود را با تو رفتگی در دیوار سودآور. و سپس هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط با آن تو رفتگی در دیوار.

این مهم ترین بخش از وبلاگ نویسی است که چرا از آن است که همچنین به عنوان جهت. بدون جهت شما را دریافت خواهد کرد که بازدید کنندگان هستند و نه حتی از راه دور علاقه مند به مطالب خود را. و موشک وار رفتن خواهد شد وبلاگ خود نرخ گزاف گویی. که نشانه ای برای موتورهای جستجو است که مخاطبان لذت نمی وبلاگ خود.

آنچه که شما تو رفتگی در دیوار سودآور?

خود را در تو رفتگی در دیوار سودآور است راز زمانی که وبلاگ نویسی راه خود را به ثروت و شهرت. آن است که یکی از چیزهایی که شما عشق را به انجام بیشتر. اگر شما این فعالیت به اندازه کافی پس از آن شما نیز باید کاملا برخی از دانش در مورد این موضوع. به همین دلیل است که بسیاری از یک سرگرمی تبدیل شده است جای تعجب سودآور است. موفقیت آنلاین است که تنها قریب الوقوع هنگامی که شما را دوست دارم آنچه شما انجام دهد. زیرا زمانی که شما واقعا دوست دارم آنچه شما انجام دهد و سپس از آن خواهد شد غیر ممکن است به رها کردن.

آنچه در حال هدف قرار دادن کلمات کلیدی ؟

هدف کلمات کلیدی تک کلمه که توصیف خود را در تو رفتگی در دیوار سودآور بهترین. و با Google keyword planner شما باید تحقیقات کلمات کلیدی با حجم بالا جستجو و رقابت کم. را انتخاب کنید یک کلمه کلیدی با کمترین حجم جستجو و کمترین رقابت است. پس از آن که یک کلمه اولین کلمه عنوان وبلاگ خود را. همچنین سعی کنید که شامل تک و مهم تر از کلمه کلیدی در نام دامنه وبلاگ شما.

دامنه و عنوان وبلاگ?

با ذکر هدف پژوهش و کلمه کلیدی و سود خود را در طاقچه. انتخاب یک دامنه است که بیش از حد طولانی و همچنین به راحتی به یاد آورد. به عنوان باید عنوان وبلاگ شما بود. به عنوان با این حال باید نشان دهد ارتباط مستقیم به آنچه در وبلاگ خود در مورد. این وبلاگ عنوان نباید از 60 کاراکتر در حالی که همچنین شمارش فضاهای.

که در آن من باید جای هدف قرار دادن کلمات کلیدی ؟

هدف اصلی شما کلمه کلیدی باید در وبلاگ خود دامنه. و همچنین به عنوان اولین کلمه از عنوان وبلاگ. اما این فقط یکی از اصلی کلمه کلیدی شما می خواهید وبلاگ خود را برای رتبه بندی. شما باید چندین هدف قرار دادن کلمات کلیدی. شما می توانید بیش از یک هدف کلیدی در عنوان وبلاگ ارائه آن در متن. عنوان وبلاگ خود را نیز شناخته شده به عنوان h1 در هدر.

و مانند یک واکنش زنجیره ای به عنوان وبلاگ باید اولین کلمه شروع وبلاگ توضیحات متا. ببینید که چگونه است که هدف اصلی کلمه کلیدی باقی می ماند ثابت به عنوان اولین کلمه ؟ اما این است که چرا ؟

زیرا که این است که چگونه شما به موتور جستجو عنکبوت و یا خزنده دقیقا چه وبلاگ خود مورد است. و در انجام این کار شما ساده سازی نمایه سازی فنی و در نهایت افزایش وبلاگ رتبه بندی قابلیت.

نیز وجود دارد h2 هدر و یا همچنین شناخته شده به عنوان پست وبلاگ عنوان شده است. بنابراین کلمات کلیدی شما می خواهید به هدف قرار دادن محتوا باید در پست وبلاگ عنوان شده است. اما با این پست وبلاگ شما همچنین می خواهید به توجه به چیزهایی مانند نوشتن است. حضور انتقال کلمات و بهتر نبود صدای منفعل نوشتن.

علاوه بر این وجود دارد تصویر تگ alt مانند با تصاویر برجسته. و این تگ alt نیز باید شامل کلمات کلیدی باشد. در این راه حتی خود ویژگی های تصاویر را می توان نمایه شده و به عنوان یک لینک های داخلی. جستجوگرها حرفه ای نیاز به مقدار زیادی از توجه. به همین دلیل است که اکثر حرفه ای وبلاگ نویسی, ستاره های موسیقی راک (پس به صحبت می کنند) همه با استفاده از Yoast SEO plugin (بیش از 7 میلیون کاربر).

چگونه بسیاری از کلمات باید یک پست وبلاگ و صفحه باشد ؟

ارائه محتوا جمعیت است با هدف قرار دادن کلمات کلیدی و عبارات جستجو. آن است که توصیه می شود که محتوای کمتر از 1000 – 2000 کلمه است. و این می رود برای هر دو صفحات وبلاگ و پست.

اما چگونه اغلب شما باید آمد تا با این مقدار قانع کننده مطالب مفید?

در نظر من است. نگاهی به زمان و کار خود را در یک پست یا صفحه بسیار قانع کننده و مفید است که آن را نمی توان نادیده گرفت. حداقل یک با کیفیت بالا برجسته پست در هر ماه. این کار نیاز به مقدار زیادی از تحقیقات به دلیل قانع کننده محتوا چیزی است که در جای دیگر یافت نمی شود آنلاین. ارائه یک راه حل ثابت برای یک مشترک شناسایی نیاز در تو رفتگی در دیوار. و این کار را با هر پست و صفحه. به این دلیل است که چگونه شما را وادار به رسمیت شناخته شده به عنوان یک حرفه ای.

اما چگونه من در واقع پول ؟

ساده است. با کیفیت بالا وبلاگ شما دریافت خواهد کرد بسیاری از بازدید کننده هدفمند و نیز افزایش مشترکان به لیست ایمیل خود را. خود را به داشتن وبلاگ و لیست ایمیل است که شما ترویج محصولات وابسته. این است که به راحتی به دست آمده و با ایجاد یک رایگان عضویت وابسته با ClickBank. که یکی از بزرگترین فروش دیجیتال پلت فرم آنلاین با بیش از 300k محصولات را انتخاب کنید.

اما بازاریابی و ClickBank است که کل بحث خود را در آن. و یک نه بزرگ بحث به دلیل وجود تعداد زیادی از گمراهی در این روش. همیشه به یاد داشته باشید هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان فوری شهرت و ثروت است. موفقیت نیاز به کار سخت می شود آن را به صورت آنلاین و یا در غیر این صورت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.