وجود دارد برخی از سحر و جادو به باور? قسمت 2 از 3

0 Comments

[ad_1]

البته وجود دارد و هر کسی می تواند استفاده از آن مثبت قدرت. این مقاله قسمت 2 از 3 قسمت سری شکسته شدن راه هایی برای بهبود نگرش خود را و چگونه شما می توانید با استفاده از قدرت های جادویی باور را در خودتان. در قسمت 1 ما به بررسی انواع شخصیت procrastinators و رفتن-اهل عمل. در حال حاضر شما می توانند یاد بگیرند که چگونه شما می توانید یا توسعه یک PMA یا بهبود پس از یک. اجازه دهید به!

یک) خندق نگرش شکست

زندگی چشم انداز منفی

همانطور که اشاره کردم قبل از موفقیت و شکست نهفته در درون افکار انسان است. بسیاری از مردم فقط نمی تواند به توقف بازی این قربانی به دلیل آن را آسان تر به زندگی می کنند با الگوهای عصبی نسبت به ایجاد تغییرات برای بهتر. نقش قربانی آنها را مناسب هست. آنها کاملا راضی فقط برروی آن بکشید از طریق زندگی و بازی آن را امن و پذیرش هر آنچه که سرنوشت بر آنها ارزانى داشته. افرادی که منفی در افکار خود را به راحتی خال خال توسط خود drooped, شانه, افتادگی چانه و قیافه مواجه است. این افراد می ترسند به نگاه به جلو به آینده است. آنها نمی توانند تجسم شگرف فرصت هایی که ممکن است راه خود را از آنجا که آنها به طور مداوم تاسف خوردن در مورد آنچه که بود و آنچه که آنها یک بار برخوردار است. آنها بیش از حد غوطه ور خود را در زمان مشکلات و مشکلات. این تشدید نه تنها آنها بلکه کسانی که در درون گوش دادن محدوده. بیشتر نتایج منفی آنها روبرو می شوند در طول راه بیشتر آنها بر این باورند که زندگی در برابر آنها است. ما در جهانی زندگی علت و معلول و بسیاری از ما راه اندازی علل نتایج که ممکن است برای ما اتفاق می افتد. اجازه می دهد نامطلوب انرژی را به کنترل خود زیر آگاهی آنها جلوگیری از خود را از تجربه هر چیز مثبت است که ممکن است ارائه راه حل برای مشکلات خود را. برای این افراد که برخی از سحر و جادو در باور می شود کاملا دست نیافتنی است.

افکار خود را تعیین خواهد کرد خود را در زندگی روزمره خود را حرفه ای و همچنین منعکس کننده نوع فرد است که شما هستند. در روند تلاش برای رسیدن به موفقیت وجود خواهد داشت بسیاری از اوقات هنگامی که شما روبرو می شوند به طور موقت شکست و حتی شکست در سرمایه گذاری خود را. در این دوره از احساس شکست خورده حداقل سخت و منطقی ترین چیزی که به انجام است را ترک کنید. حیله گری طنز از این است که مردم ترک که موفقیت معمولا تقریبا در دسترس است. بیایید می گویند شما ساخته شده تا ذهن خود را به آن و تست که برخی از سحر و جادو. به طور طبیعی اولین فرد برای به اشتراک گذاشتن نیات خوب خود با یک دوست نزدیک یا یکی از بستگان. نگه داشتن در ذهن است که شما هرگز نباید فرض کنیم آنها مفید خواهد بود. به من اعتماد کن من شده است وجود دارد قبل از, به خصوص اگر آن را متناسب با منطقه خود را از تفکر (که اغلب به خاطر حسد و یا کنترل) و سپس یک نگرش منفی خواهد بود و پیش بینی شده که ممکن است تاثیر افکار خود را در یک راه یا دیگری ضربه زدن همه ساکت وزش باد از بادبان خود را. در آن لحظه شما ممکن است احساس مانند هر کس و همه چیز بر علیه شما به دلیل آنها نمی دیدن چیزها به شیوه شما انجام دهد و یا حتی می خواهید شما را به خوبی در تلاش خود را.

پس چگونه شما رسیدگی به همه این و ایجاد زندگی بهتر و متفاوت تر برای خودتان ؟

تجربه نتیجه مثبت

شما می تواند به تغییر شکل تونل چشم انداز, اما انجام این کار در یک راه مثبت. ماندن متمرکز بر هدف خود نمی جانبی ردیابی تاثیر منفی است. به عبارت دیگر بر این باورند که تنها خوشایند چیزهایی اتفاقی می افتد اگر شما قصد را که در مورد موفقیت در زندگی خود را. موفقیت به سراغ کسانی که آگاهانه از موفقیت از آغاز تا پایان در حالی که حفظ تنها افکار مثبت. شما باید شروع با تمایل به رسیدن به این هدف و سپس پشت آن را با تمام انرژی خود را به قدرت اراده و تلاش کل اعتقاد داشتند که شما آنچه مورد نظر شما. را به حساب که اگر چیزی کار نمی کند, شما باید به تلاش برای نگه دارید دوباره و دوباره تا زمانی که شما حق آن را دریافت. زمانی که شما اقامت در هدف خود متمرکز شده و حفظ یک نگرش مثبت شما را تبدیل به یک آهنربا که جذب فرصت مناسب به افراد مناسب و مطلوب شرایط, شرایط کمک خواهد کرد که شما را به چشم انداز خود را به اتمام موفقیت آمیز است.

ب) جلوگیری از کشیدن در اطراف خود اعتماد به نفس و خود ارزش

زندگی چشم انداز منفی

برخی از ما در حالی که در حال رشد ممکن است در معرض انتقاد ثابت یا ابرو-ضرب و شتم توسط, خانواده, دوستان, و احتمالا حتی معلمان است. آنها را دور تراشه در ما اعتماد به نفس است. در اثر این رفتار نه تنها ما را تحت تاثیر قرار خود ارزش است, اما آن نیز محروم ما اعتماد به نفس. هر یک از این سه عامل در آن را راه خود را از دیگر متفاوت است اما هنگامی که در ترکیب آنها می توانید تقریبا نقص شما به طور دائم می آید که مایل به تجربه ای که برخی از سحر و جادو اعتقاد داشتند. “اعتماد به نفس نوسان با توجه به آنچه که اتفاق می افتد به شما در زمان. شما می توانید خوشحال یک دقیقه احساس مثل شما آمار قرعه کشی و افسرده بعد وقتی که همه چیز کار نمی کند. با توجه به ارزش خود این ارزش است که یکی اختصاص به خود است. این نیز یکی را مطلوب نظر خود که مشروط است در دارایی های مالی دستاوردهای علمی وضعیت موجود و یا جذابیت فیزیکی. هنگامی که آن را زدم askew, آن را سخت برای پیدا کردن خود را عاطفی بلبرینگ و به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس وقتی که می آید به آنچه شما انجام می دهند و که در آن شما در حال رفتن. که می تواند بسیار ترسناک است. هر کس است که قطعا ارزش است. قابل توجه است هدیه ای است که ما با به دنیا آمد. نمی تواند آن را از ما گرفته شده اما می توان آن را نادیده گرفته و هر از چند گاهی.

همانطور که برای اعتماد به نفس است اعتماد به نفس در خود قدرت قضاوت و توانایی تصمیم گیری و جسارت به جلو بروید. مخالف اعتماد به نفس ترس است که احساس قدرتمند است. این یک نگرش پر از وحشت و ترس و یا احساس خطر و نگرانی و احساس مضطرب است که چیزی ممکن است اتفاق می افتد بر خلاف یک خواسته. همه در یک راه یا دیگری را تحت تاثیر قرار است با ترس. وجود دارد ترس از جنگ است که در حال حاضر در ذهن توده ها. پرجمعیت است ترس از مستمر دولت از خشونت است که در حال اجرا شایع در سراسر کشور ما. نیز وجود دارد که وحشتناک نگرانی و ترس برای رفاه اقتصادی ملت ما است که در یک ظریف دولت از عدم تعادل. ما نگران تمام وقت در مورد شغل ما در مورد گرفتن, پیر, در مورد سلامتی ما در مورد خانواده های ما در مورد اموال ما خانه ما, ما, پول, آینده ما, ترس از شکست و آن را باور یا نه موفقیت بیش از حد.

آن را بسیار آسان برای دریافت به قفل خود را در حال حاضر مشکلات و discouragements که شما را تبدیل به فلج ترس است. این ترس را سیمان پای خود را به زمین است که به نوبه خود مسدود خواهد شد هر آنچه که بالقوه ممکن است شما را. هنگامی که شما در حال ترس از گرفتن این گام شما نمی توانید فکر می کنم چگونه به گذشته امروز و یا حتی ببینید که چگونه به دور شما می توانید بروید. بنابراین شما مقاومت در برابر مقاومت و مقاومت گفت: شما فقط می توانید آن را انجام نمی, شما فقط می توانید هر راه است. آن را نمی ممکن است. این چشم انداز منفی خواهد cloud هر گونه امکان بهتری وجود با نگه داشتن شما در یک دولت ناتوان قادر به رسیدن به هر چیزی. پس چرا زحمت انجام هر چیزی در همه ؟ شما همچنین ممکن است دوباره به تخت و پنهان تحت پوشش می دهد و همچنان که پر از بدبختی است.

تجربه نتیجه مثبت

اگر شما ناراضی با جهان شما برای خودتان ایجاد و سپس شروع به فکر کردن و عمل در راه مثبت در مورد خودتان و تمام نگرانی های شما. در انجام این کار شما خواهد شد ایجاد یک قالب جدید که از آن شما شروع به یک سری جدید از حوادث خواهد شد که بیشتر به شهوت و میل خود را و شما کمک خواهد کرد که کشف این است که برخی از سحر و جادو اعتقاد داشتند. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای بالا بردن اعتماد به نفس خود را, و در انجام این کار, شما عزت نفس و ارزش خود را نیز بهبود بخشد. یکی از راه های انجام این کار این است که به دنبال خوبی در شخص دیگری و ستایش آنها برای موفقیت های خود. البته شما پایین گرفتار مسائل عمده ای که در حال رانندگی شما را از ذهن خود اما نشستن در خانه و فکر کردن در مورد آنها تنها شما را بدتر می کند. شما نیاز به انجام کاری درباره آن. زمانی که شما اقدام شما به دست آوردن اعتماد به نفس در توانایی خود را برای رسیدگی به موقعیت های مختلف در زندگی خود را.

برای شروع سعی کنید با تمرکز بر مسائل اهمیت است که می تواند حل و فصل در یک آسان تر و سریع تر راه است. این کمک خواهد کرد که کاهش تعدادی از چالش های است که شما در مواجهه با روزانه. به عنوان در هر شماره با موفقیت انجام ترس خود و تمایل به احساس شکست خواهد شد به تدریج کاهش می یابد که به نوبه خود شما را افزایش می دهد اعتماد به نفس, عزت نفس و ارزش خود است. نوشتن از همه قابل تحسین ویژگی ابتدا با “من” و سپس ایستاده قبل از یک آینه و تجسم خود را به عنوان فردی شما خواهد بود. پایه بلند با شانه های خود را عقب کشیده فلش لبخند و صحبت کردن با صدای بلند در مورد همه کسانی که دوست داشتنی کیفیت. شما باید بر این باورند که شما باید این قابلیت را به یک نتیجه موفق به هر آنچه شما را به انجام است. به خودتان قول می دهم که شما مداوم در ارائه مستمر اقدام در جهت دستیابی به اهداف خود. پس از انجام این کار چندین بار تضمین می کنم که شما یک نظر متفاوت از خودتان است. در بخش 3 این 3 قسمت سری خواهیم تفاوت بین زندگی با یک چشم انداز منفی و یا یک چشم انداز مثبت و چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را برای بهتر یا بدتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *