ورزش عملکرد متناقض انگیزه و چگونگی غلبه بر آن

زبانک  > متفرقه >  ورزش عملکرد متناقض انگیزه و چگونگی غلبه بر آن
0 Comments

[ad_1]

متناقض نتایج اغلب در نتیجه متناقض انگیزه ساخت انگیزه یک عامل کلیدی در عملکرد و نتایج است. آن را ممکن است به نظر می رسد آشکار است که انگیزه ما را می راند و دور از درد و نسبت به لذت. معمولی علت متناقض انگیزه, انگیزه محور در سطح برخی از نیاز به اجتناب از چیزی عاطفی دردناک است. این است که به عنوان ‘دور از انگیزه. اجتناب از چیزهایی مانند نارسایی بودن به اندازه کافی خوب نیست و فقر و تنهایی در نظر گرفته ، چند نمونه من معمولا کشف در هنگام کار با مشتریان اگر چه در لیست های متنوع و بی پایان است.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا دور از انگیزه های متناقض و منجر به نتایج متناقض. و از همه مهمتر چگونه شما می دانید که در آن به دور از انگیزه است و باعث شما را به طور متناقض? در اینجا یک مثال ساده برای نشان دادن الگوهای معمولی و علائم:

در طول سال های اولیه خود را یک ورزشکار است و تکرار تجربه از آموزش های سخت و در موارد عدم ارائه نتایج می خواستم و مورد نیاز است. هر بار که او نتواند او تجربیات کسی که برای او مهم (به عنوان مثال او مربی دو و میدانی و یا اعضای خانواده) نا امید شدن در نتایج خود را و نشان می دهد او می تواند قطار سخت تر است.

ورزشکار ما نا امید و نا امید خود را شکست و عصبانی و رنجیده واکنش مردم به او نزدیک است. از طریق تکرار این حوادث (واقعی و بازی آن را در ذهن خود) او ناخودآگاه همکاران خشم و نا امیدی و ناراحتی و ناامیدی با شکست. او از ترس این را تجربه ناخوشایند عاطفی مخلوط دوباره و دوباره که در نتیجه ترس از شکست است.

هر زمان که او آگاه می شود و از احتمال شکست (محرک) ترس (پاسخ) ضربات در ایجاد انگیزه برای عمل به طوری که او اجتناب از شکست و زمینه ای عاطفی مخلوط. او با انگیزه به دور از شکست و این می شود یک جزء مهم از کلی انگیزه برای بهبود نتایج خود را در دو و میدانی.

پس از او اجتناب از تجربه های عاطفی اساسی با ترکیب آن باقی مانده خارج از آگاهی هشیار سوخت و پرکن-ترس از شکست از عمیق تر در سطح ناخودآگاه. آنچه او تجربه, ایجاد, ایده برای اهداف که در سطح ممکن است به نظر می رسد موفقیت مقابل اما واقعی خود را هدف اصلی این است برای جلوگیری از یک شکست و تجربه در زمینه احساسات. او به ندرت اگر هرگز آگاهانه از این امر آگاه ارتباط با اهداف خود و یا اهمیت آن است.

پس چگونه است که به دور از انگیزه یک مشکل ؟

  • او انگیزه اولیه برای موفقیت در دو و میدانی است که به ‘شکست’ بنابراین انگیزه برای موفق شدن کم است که او را شکست. به یک رقیب موفق او باید بسیار با انگیزه زمانی که او موفق بودن به فشار به سطح بعدی.
  • به انگیزه او برای تجربه ناخوشنودی از شکست که احساس بد و می تواند منجر به فرسودگی شغلی و دیگر مسائل عاطفی.
  • او ترس از شکست مانع او واقعا برای آن در دو و میدانی (و مناطق دیگر از زندگی) در مورد او نتواند. بنابراین او می رسد هرگز خود را بالقوه است.
  • او ترس از شکست ممکن است به عنوان یک کاتالیزور برای دیگر افکار منفی به عنوان مثال خود شک و تردید و عدم اعتماد به نفس ، که پس از آن خود را داشته باشد تاثیری بر انگیزه و اقدامات و نتایج.

همه در همه, او چند موفقیت اما عملکرد او در تعارض است. احساسات خود را در یک غلتک coaster بین ترس (به علاوه به طور بالقوه خشم و نا امیدی و ناامیدی و صدمه دیده) و امداد و او گاهی اوقات احساس بد در مورد دخالت خود را در این ورزش است. در نهایت او موفق به رسیدن به پتانسیل خود را در ورزش خود را خود دلایل و بهانه و تبدیل به چیز دیگری… که در آن او خواهد تجربه یک الگوی مشابه به عنوان یک نتیجه از این دور از انگیزه.

که در آن شرایط شما تجربه الگوها و یا علائم به دور از انگیزه ؟

چگونه نتایج خود را متفاوت خواهد بود در هر یک از آن شرایط اگر انگیزه شما کار واقعا خوب برای شما? چه خواهد شما را به دیدن آنچه که شما شنیدن آنچه را که به شما احساس اگر شما انگیزه کار واقعا خوب برای شما.

چگونه می تواند به شما در غلبه بر مشکلات به دور از انگیزه ؟

چرا که علت ریشه ای (زمینه عاطفی mix) از دور از انگیزه عمل در سطح ناخودآگاه آن معمولا باقی مانده در خارج از آگاهی هشیار. علاوه بر این به طور معمول سرکوب به دلیل آن چیزی است که فرد می خواهد به اکثر جلوگیری از تجربه.

بنابراین به منظور کشف و حل و فصل ریشه شما را مجبور به کار با ذهن ناخودآگاه خود را. رشته هایی مانند مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی (NLP) و ارائه تکنیک های هیپنوتیزم قادر می سازد مناسب ماهر و متخصص به سرعت انجام درست آن. روند حل و فصل احساسات منفی در نتیجه بینش جدید و آموخته است که جایگزین احساسات منفی و عمل به عنوان مثبت جدید منابع (به عنوان مثال قوانین جدید, اعتقادات, انتخاب, برای موفقیت در دو و میدانی) که کمک به شما در ایجاد نتایج شما می خواهید.

داشتن حل و فصل دور از انگیزه شما می توانید با استفاده از هنر و علم تعیین هدف برای سیم-در اهداف خود را برای حداکثر نسبت به انگیزه.

پس چرا شما می خواهید برای حل و فصل دور از انگیزه ؟

حل و فصل احساسات باعث به دور از انگیزه بدان معنی است که شما تجربه کمتر احساسات منفی و غلبه بر تعارض انگیزه ها و نتایج. شما آزاد برای لذت بردن پایدار و سازگار انگیزه برای رسیدن به اهداف که بیشتر معنی دار برای شما. در بالا از آن شما می توانید احساس خوبی در مورد رسیدن به پتانسیل خود را در ورزش خود را و مناطق دیگر از زندگی است. چگونه خواهد بود که برای شما ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.