وقتی اعتصاب فاجعه – 3 راه برای جلوگیری از یک تصادف در حالی که صحبت کردن

زبانک  > متفرقه >  وقتی اعتصاب فاجعه – 3 راه برای جلوگیری از یک تصادف در حالی که صحبت کردن
0 Comments

[ad_1]

به دنیای واقعی خوش آمدید – همه چیز اتفاق می افتد. به خصوص چیزهایی که اتفاق می افتد در حالی که شما در حال ارائه یک سخنرانی. چیزهای بد, چیزهای که واقعا می تواند در پیچ گفتار خود را. آتش آلارم رفتن قدرت نتواند یک پروژکتور لامپ واریز شده خود را, لپ تاپ و تصمیم می گیرد به خوردن خود را, و غیره. چه یک بلندگو را به انجام ؟

شما نیاز به یک طرح

اگر شما می خواهید به هر گونه شانس از خود تخریبی هنگامی که چیزی را اشتباه می رود در حالی که شما در حال ارائه یک سخنرانی و سپس شما در حال رفتن به به یک طرح. و آن را باید به عنوان یک طرح واقعا خوب است.

می تواند به شما می گویند مشق شب ؟ به منظور آماده شدن برای چیزهایی اتفاق می افتد در حالی که شما در حال ارائه یک سخنرانی شما در حال رفتن به نیاز به صرف برخی از زمان قبل از سخنرانی در حال اجرا را از طریق تمام چیزهایی است که فقط ممکن است اتفاق می افتد. هنگامی که شما را شناسایی کرده ایم که این چیزهایی که شما شروع به احساس بسیار آرام تر در مورد گفتار خود را – شما باید آماده برای هر چه اتفاق می افتد.

چندی پیش من در زمان استفاده از فرصتی که به من ارائه شده است برای تبدیل شدن به یک گواهی تداوم کسب و کار حرفه ای است. این به این معنی است که من در حال حاضر به عنوان یک متخصص در مورد نحوه برنامه ریزی برای بدترین.

مهم ترین چیزی که من رو از همه از آموزش من بود در واقع ساده ترین: شما نیاز به شناسایی همه چیز را که احتمالا می تواند برای شما اتفاق می افتد اما پس از آن, شما فقط باید به برنامه ریزی برای محتمل ترین موارد در این لیست است. ممکن است آتش مته – برنامه ریزی برای آن است. شهاب قابل توجه زمین در طول سخنرانی خود – قرار دادن آن در لیست اما نگران نباشید در مورد برنامه ریزی برای آن (بیش از حد کم از یک احتمال).

این همه در مورد فرار تخم

اگر چه شما ممکن است بخواهید به یک سوراخ است که شما فقط می تواند رفتن و پرش در اگر چیزی اتفاق می افتد به مختل خود را ارائه, شما در واقع نیست که گزینه. در کسب و کار نشان دادن آنها یک ضرب المثل است که می گوید: “این نشان می دهد باید در” همان را می توان گفت برای ارائه خود را. آنچه شما نیاز به فرار تخم است که منجر به از ارائه که شما به یکی که شما ارائه خواهد شد پس از این رویداد اتفاق می افتد.

این به این معنی است که قبل از سخنرانی خود را, شما نیاز به زمان گرفته شده اند و از طریق فکر همه چیز ممکن است که می تواند به اشتباه. فقط فکر کردن در مورد آنها کافی نیست شما همچنین نیاز به تصمیم می گیرید چه چیزی شما را انجام دهد اگر آنها اتفاق افتاده است. من می خواهم زمان را به نوشتن هر دو رویداد ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان عمل است که شما می خواهم اگر این اتفاق افتاد. فقط عمل نوشتن می تواند کمک به شرکت چیزهایی در ذهن خود را.

یک مورد در نقطه: اگر خود را به پروژکتور لامپ شکست خورده چگونه شما رسیدگی ؟ یک احتمال خواهد بود به توزیع جزوه هایی که شما ایجاد کرده بود فقط برای این وضعیت است. یکی دیگر از راه برای رسیدگی به این امر می تواند به خارج کردن فلیپ چارت و شروع به نقاشی بر روی آن را. مهم نیست که آنچه شما باید انجام دهید فقط باید یک طرح توجیهی در مورد چیزی اتفاق می افتد.

شما در حال سنگ عمل می کنند که راه

هر سخنرانی است که در واقع یک عملکرد. هنگامی که چیزی را اشتباه می رود عملکرد خود را پایان نیست. چگونه شما واکنش نشان می دهند به یک رویداد برنامه ریزی نشده خواهد شد یک راه طولانی در تعیین چگونه شما مخاطبان واکنش به این رویداد است.

آنچه در همه این به این معنی است که به سادگی که شما نیاز به واکنش نشان می دهند هنگامی که چیزی می رود اشتباه است. نشان نمی دهد هر گونه تعجب مقابله با آن و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو خود را با گفتار.

سخت ترین بخش از همه این است که به خاطر سپردن آن است که نه تنها کلمات است که به شما می گویند که ممکن است خیانت, تعجب, بلکه زبان بدن خود را. این است که یک بار دیگر که در آن پس از فکر اینکه از طریق همه از امکانات کمک خواهد کرد که شما را در مقابله با آنها به عنوان انتظار ظهور.

تمرین

به منظور آوردن همه این برنامه ریزی به عمل شما نیاز به انجام آنچه شما انجام دهد اگر چیزی اتفاق افتاده است. پیشنهاد من این نیست که شما را یک زنگ خطر آتش سوزی و یا خرابکاری خود را به پروژکتور, پیشنهاد من بسیار ساده تر است.

پس از شما بدست خود انجام برنامه ریزی نشستن و تصویر ذهنی خود را ارائه سخنرانی خود را. حالا تصور کنید که چیزی اشتباه رفتن. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ “دیدن” خود را در واکنش به آرامی و با یک معامله بزرگ از اطمینان برای هر رویداد است.

ذهنی در حال اجرا را از طریق این رویداد و واکنش خود را به شما ساخت یک “پاسخ آموخته”. این به این معنی است که اگر چنین رویدادی اتفاق می افتد به شما به طور غریزی می دانند که چگونه واکنش نشان می دهند. هر دو خود را از کلمات و زبان بدن شما خواهد شد گفتن مخاطبان خود را که شما باید این وضعیت را به خوبی تحت کنترل است.

از این چه معنی برای شما

زندگی می کند و گاهی اوقات به ما لیمو. متاسفانه گاهی اوقات این لیمو می رسند درست در وسط از یکی از سخنرانی های خود. چگونه ما در برخورد با زندگی را ناخواسته حوادث می تواند در تعیین موفقیت یا شکست آن سخنرانی.

ما همیشه باید قبل از برنامه ریزی برای اتفاقاتی که خارج از کنترل ما هستند اتفاق می افتد در یک سخنرانی. این برنامه ریزی به ما کمک خواهد به بازگشت به بالا برنامه در محل و به ما اجازه می دهد برای انتقال یک حس کنترل برای مخاطبان ما.

بله این کار نیاز به کار بیشتر در بخشی خود را به منظور آماده شدن برای سخنرانی. اما در نظر گرفتن زمان برای برنامه ریزی برای بدترین اتفاق می افتد می تواند کمک به شما ارائه یک سخنرانی موفق تحت بدترین شرایط ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.