وکیل مهاجرت – چه خوب است برای آنها ؟

زبانک  > متفرقه >  وکیل مهاجرت – چه خوب است برای آنها ؟
0 Comments

[ad_1]

زمانی که من چک صندوق پستی من امروز صبح من در بر داشت یک کار بسیار مهم, ایمیل, از یک سازمان اداره مهاجرت و حرفه ای که من متعلق به.

در واقع این ایمیل بسیار مهم به توانایی من برای تمرین قانون مهاجرت که من هدایت آن را به همه کارکنان و ذخیره آن در شرکت ما's آدرس الکترونیکی کتاب و چاپ آن را برای گنجاندن در چسباننده است که نشسته است بر روی میز من حق با تلفن من.

در عین حال حقیقت این است که این ایمیل باعث می شود من احساس می کنم مثل من سکوت شریک در یک بیت از یک فریب بودن مرتکب در عمومی توسط CIC. اجازه بدهید توضیح دهم.

اداره مهاجرت و شهروندی کانادا به وضوح طول می کشد بزرگ سیاه و غرور در میزان اطلاعات و منابع آن را فراهم می کند و به مردم از طریق وب سایت خود و تماس با مرکز. اداره مهاجرت و شهروندی کانادا می بالد که “تمام فرم ها و اطلاعات است که شما نیاز به درخواست برای ویزا در دسترس هستند به صورت رایگان در این وب سایت.”

آن's جای تعجب نیست که در سایت's, پرسش و پاسخ, پاسخ به سوال: “آیا من نیاز به یک نماینده مهاجرت به کمک من اعمال می شود ؟” یک “نه”.

عمومی گفته است که “دولت کانادا رفتار هر کس به همان اندازه که آیا آنها با استفاده از یک نماینده یا نه.”

خود را مورد پردازش سریع تر اگر شما استخدام یک نماینده? اداره مهاجرت و شهروندی کانادا توصیه می کند که “اگر شما انتخاب می کنید به استخدام یک نماینده خود را به نرم افزار داده خواهد شد و توجه ویژه توسط افسر مهاجرت.”

این واقعا درست است ؟ تمام اطلاعات شما نیاز به واقعا در خارج وجود دارد ؟ آیا به وکیل نیاز دارید ؟ خواهد هیچ تفاوت آن را اگر شما یکی است ؟ قرار دادن یکی دیگر از راه: هستند افرادی که با استفاده از وکلا و مشاوران به اداره مهاجرت خود برنامه فقط دور انداختن پول خود را ؟

من نفرت پاسخ دادن به این سوالات پس از انجام دیگر مردم مهاجرت کار این است که چگونه من را به زندگی من. مردم خواهد بود توجیه در حال شک و تردید در مورد پاسخ من به این پرسش.

اما حقیقت این است که “تمام اطلاعات شما نیاز” است که واقعا در خارج وجود دارد و بله در بسیاری از موارد یک وکیل یا مشاور's دخالت طلسم می تواند تفاوت بین موفقیت و تاخیر یا شکست تحقیرآمیز.

اطلاعات در cic.gc.ca به طور کلی در طبیعت و احتمالا نمی تواند بی نهایت واقعی سناریو است که متقاضیان در حال حاضر ممکن است در هنگام استفاده از. علاوه بر این عوامل در تماس با مرکز نمی باشد و نه ارائه تماس گیرنده با مشاوره حقوقی. آن است که به سادگی در خود دستور به انجام این کار. در عوض آنها به “اطلاعات کلی در CIC خطوط از کسب و کار و … ارائه مورد اطلاعات خاص و قبول سفارشات برای CIC نشریات و نرم افزار کیت.”

به عبارت دیگر آنها می't به شما بگویم آنچه شما 'باید' آیا در هنگام مواجهه با موانع و یا تصمیم گیری های استراتژیک را.

اگر شما روبرو می شوند یک مشکل است که نیاز به تشدید است که غیر معمول نیست, شما را پیدا خواهد کرد ارزش کمی اطلاعات در وب سایت CIC به عنوان به که در آن خود را به مستقیم شکایت یا سوال.

نه چندان با مهاجرت و حرفه ای.

ایمیل دریافت کردم و امروز صبح به روز رسانی از CIC's پروتکل در مورد نحوه مهاجرت و حرفه ای باید به طور مستقیم نمایش داده شد خود را. این مکاتبات شامل آدرس ایمیل برای هر ویزای کانادا پست خارج از کشور و نام و آدرس ایمیل از برنامه مهاجرت مدیران در هر یک از این دفاتر. این به ما می گوید چگونه و به چه کسی به طور مستقیم مورد سوالات خاص به مدیریت پرونده شعبه در اتاوا و هنگامی که و چگونه به دنبال اگر ما نمی دریافت پاسخ به موقع. آن را فراهم می کند دستورالعمل در مورد چگونه به ارتباطات مستقیم مربوط به کیفیت خدمات و شکایت و شرایط مربوط به امکان سوء رفتار و یا تخلفات از افسران مهاجرت, روش های عملیاتی و انتخاب سیاست و زمان پردازش و سطح.

به دانش من این اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است با اعضای عمومی. CIC's شکست به کشتزارهای این اطلاعات را منعکس نمی کند درمان ترجیحی برای کسانی که در حال نشان داده شده است. جای آن است که به سادگی اذعان که مهاجرت حرفه ای انجام دهید و همیشه یک نقش حیاتی در ساخت یک سبب شیوع و تحت ذوات برنامه تابع در همه (اگر نه تابع هست).

به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مردم را در بهمن مکاتبات در حال کارگردانی در مقامات ارشد که در حال گسترش آنقدر نازک است که آنها هرگز نمی تواند هر کار دیگر انجام می شود.

درست است که به جز در استثنایی و شایسته موارد استخدام یک وکیل و یا مشاور می't یک برنامه نقل مکان کرد و از پشت خط به جلو از خط. همچنین یک افسر را تایید نمی متقاضی که واجد شرایط نیست فقط به خاطر او و یا او نشان داده شده است. اما این نیز درست است که صادقانه و با تجربه نماینده برنده't مسدود کردن سیستم با ارائه یک برنامه کاربردی است که به سادگی برنده't پرواز.

بعلاوه حرفه ای است که تخصص در این زمینه می دانم روند و می دانم که چگونه برای جلوگیری از اشتباهات است که باعث به تاخیر می اندازد. آنها می دانند که چگونه به غربال کردن از طریق تپه پیچیده حقایق و درستی و متقاعد کننده سند و در حال حاضر برجسته آنهایی که به منظور ایجاد پایه ای برای تصویب این نرم افزار به سرعت و کارآمد.

CIC کند't مانند اذعان به نقش مثبت وکلا و مشاوران در ساخت آن بوروکراسی کار برای مردم است. آن است که میلی به دیدن ما به عنوان همکاران در ارائه طرح مهاجرت آن داده شده است سالانه توسط کانادا's وزیر مهاجرت از روز است.

که's ok … این صبح's ایمیل است که همه اذعان به من نیاز دارند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *