ویژگی های بهترین کرم های ضد آفتاب و نکاتی که باید موقع خرید بدانید

زبانک  > متفرقه >  ویژگی های بهترین کرم های ضد آفتاب و نکاتی که باید موقع خرید بدانید
0 Comments

با هر نوع پوستی که باشید برای محافظت از آن در تابستان و یا هر فصل دیگری نیاز به استفاده از ضد آفتاب را دارید مناسب ترین نوع ضد آفتاب برای افرادی که از خشکی بالای پوست رنج می برند، ضد آفتابی با عناصری مثل گلیسیرین، لانولین، انواع روغن و سیلیکون ها است تا با استفاده از این نوع کرم پوست علاوه بر اینکه از حالت خشکی در می آید در مقابل اشعه های مضر نیز در امان می ماند. اگر شما نمیدانید که باید به تهیه چه نوع ضد آفتابی بپردازید بهتر است با متخصص پوست مشورت کنید تا شما را راهنمایی کند.

اگر spf کرم ۳۰ یا ۵۰ باشد می تواند تا ۹۸ درصد از اشعه ها را فیلتر کند. از خصوصیات خوب ضد آفتاب کلارنس می توان به این مورد اشاره کرد که کاملا گیاهی و طبیعی است و از ابتلا به پیری زودرس جلوگیری می کند و کیفیت بالای این برند آن را در لیست بهترین کرم ضدآفتاب قرار می دهد. اگر spf کرم حدودا بر روی عدد ۱۵ قرار داشته باشد می تواند تقریبا ۱۵ درصد از اشعه ها را فیلتر کند که مقدار کمی است. چیزی که مشص است فواید کرم های ضد آفتاب خیلی بیشتر از عوارض احتمالی آن است، با این حال بهتر است در هنگام به برخی نکات توجه کنید تا مناسب ترین انتخاب را داشته باشید و کتریت آسیب را ببینید.

با توجه به انواع سفید و رنگی این کرم میتوانید محصولی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما نیز تطابق بیشتری داشته باشد. مقداری از کرم را روی پوست ناحیه مورد نظر قرار دهید و با انگشت، آن را روی پوست پخش کنید. افرادی که دچار تعرق زیاد می شوند این افراد باید تعداد دفعات تمدید کرم ضدآفتاب شان را افزایش دهید. اما در ارتباط با استفاده از کرم ضد آفتاب مهم ترین مسئله این است که بهتر است تا برای نتیجه گیری بهتر است این کرم ها ۳۰ دقیقه قبل از خارج شدن از خانه کرم ضد آفتاب با SPF 30 استفاده کنید ماندگاری کرم های ضد افتاب معمولا بین ۲ الی ۳ ساعت است از این رو اگر ساعت های زیادی را بیرون از منزل هستید باید پس به طور مداوم از ضد آفتاب استفاده کنید در صورتی که بعد از استفاده از کرم ضد آفتاب صورت خود را شستید و یا شنا کردید دوباره باید از ضد آفتاب استفاده کنید.

زیرا مواد نگه دارند در این نوع کرم ها باعث تشدید حساست پوستی و آکنه می شود از این رو این افراد باید از کرم هایی استفاده کنند که فرمول ساخت آن بر اساس آب و مرطوب کننده ها بنا شده باشد. بهتر است تا با توجه به نوع پوست تان از ضد آفتاب مخصوص پوستتان، به طور روزانه و مرتب و استفاده کنید در غیر این صورت استفاده نامنظم کمکی به سلامت پوست شما نخواهد کرد. در انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب همان طور که گفتیم توجه به جنس پوست صورت و میزان SPF مناسب کرم برای پیشگیری از اشعه های مخرب نور خورشید امری مهم و اساسی است بسیاری از افرادی که دچار آلرژی پوست یا آکنه هستند این افراد باید از مصرف محصولاتی که حاوی مواد نگهدارنده یا حاوی PABA یا oxybenzone است به شدت اجتناب کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد آفتاب ژیناژن بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.