پارتو توزیع و انتقال و فروش کتاب

زبانک  > متفرقه >  پارتو توزیع و انتقال و فروش کتاب
0 Comments

[ad_1]

پارتو احتمال توزیع توصیف فروش کتاب همراه با طیف گسترده ای از پدیده های قابل مشاهده. بپرسید هر کتابدار: تعداد کمی از کتاب حساب برای اکثر اقلام در گردش, در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از حجم باقی می ماند در قفسه. بنابراین در حالی که آخرین گریشام یا پادشاه ممکن است چک کردن شما مطمئن هستید برای پیدا کردن یک استیون وینسنت Benet یا یک آنتونی بورگس در پشته.

Zanybooks.com من publishing house, 26 عنوان برای فروش در روشن شدن. 57 فروش در نه ماه گذشته یک عنوان اختصاص 12 و نیم عناوین رفت بدون خریدار. (افسوس که این آخرین گروه شامل تمام رمان های ما منتشر شده با استفاده از نام من به عنوان نویسنده. ما بهترین فروشنده است پائولا مورگان طرف برای قتل است.)

تا کنون فروش ما به نظر می رسد در نظر گرفته شده کاملا به صورت تصادفی. امید ما این است که به عنوان تعدادی از خریداران را افزایش می دهد, این کلمه در مورد عناوین ما خواهد شد گسترش و فروش ما آغاز خواهد شد به شتاب بسیار در شیوه ای از یک جنگل آتش یک بیماری و یا یک رفاه مورد بارگذاری.

در سال 1950 دولت فدرال ایالات متحده معرفی یک برنامه طراحی شده برای ارائه کمک های مالی به خانواده ها با فرزندان. هر یک از 50 ایالات متحده راه اندازی خود را مستقل برنامه برای توزیع پول. در دولت پس از, دولت زیر سه پدیده رخ داده است: اولین برنامه های کاربردی برای رفاه ارائه شد در بیشتر یا کمتر از نرخ ثابت. به عنوان رفاه گیرندگان صحبت کردیم تا این برنامه در میان دوستان و همسایگان خود را تعدادی از برنامه های کاربردی شروع به افزایش در افزایش نرخ. در نهایت سازمان ها از دریافت کنندگان به وجود آمد. این شروع برنامه های فعال استخدام در میان کسانی که واجد شرایط برای رفاه و تعدادی از برنامه های کاربردی شروع به پریدن کرد یک بار دیگر. در میان اپیدیولوژی این سه مرحله شناخته شده به عنوان صفر-سفارش مرتبه اول و مرتبه دوم سرایت.

مشابه تجربه بسیاری از بیشتر برای اولین بار نویسندگان, آیا خود منتشر شده و یا در دست یک خانه چاپ و نشر. اولین نسخه فروش بیشتر یا کمتر به طور تصادفی. اگر این کتاب به دست کسی که آن را دوست دارد و روان در مورد خود مانند خرید و فروش خواهد شد و شروع به سرعت بخشیدن به. افسوس که فقط 1 در 500 آمازون خوانندگان است که به احتمال زیاد برای نوشتن یک بررسی پس از انتخاب کتاب توسط یک حرفه ای مؤلف است که به طور گسترده ای به دنبال پس از. با توجه به یک بررسی مثبت یا دو خرید و فروش خواهد شد سرعت بخشیدن بیشتر است. ضربه واقعی خواهد شد تنها زمانی که سردبیران شروع به بپرسید که چرا آنها هنوز رتبهدهی نشده است دریافت بررسی X کتاب یا اپرا می رسد از آسمان پایین به تایید آن است.

افسوس (این سوم من است “افسوس” و من با عرض پوزش در مورد آن) روزنامه ها را آغاز کرده اند به شدت قطع در تعدادی از کتاب های آنها بررسی خواهد شد. بسیاری از آنها حذف شده خود را در بخش بررسی به طور کامل. در خط مؤلف است حیاتی برای موفقیت یا شکست یک کتاب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.