پشتکار جایگزین عالی برای استعدادهای درخشان

0 Comments

[ad_1]

پشتکار را جایگزین عالی برای استعداد است بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده است. بسیاری از افراد موفق در دستیابی به هدف خود نمی کند چرا که آنها با استعداد اما از آنجا که نظم ندارد. این خبر فوق العاده است که شما می توانید به وضوح خوب در هر چیزی که شما ذهن خود را به. آن را فقط نمی خواهد آسان و سریع است.

آیا شما از خودتان است ؟ آیا شما مایل به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو حتی زمانی که همه چیز دشوار است ؟ آیا شما احساس می کنید مانند شما شایسته بهتر فردا ؟ می تواند شما را به هدف خود را به اندازه کافی بلند برای دریافت ؟

شما باید درک کنند که پشتکار به قرار دادن در کار است آنچه که برای جدا کردن شما از هر کس دیگری. بنابراین شما باید به خودتان را در حال حاضر به عنوان نرم و قابل انعطاف قادر به تبدیل شدن به هر چیزی که شما می خواهید. و اگر شما می توانید پیدا کردن در درون خودتان نظم و انضباط به چوب با آن به اندازه کافی بلند شما می تواند تبدیل به واقعا فوق العاده است.

همه نگاه یک فرد با استعداد ذاتی به عنوان اگر آنها چیزی جادویی. آنها می خواهند به مانند آنها باشد. اما این هدیه چیزی است که اغلب مفید است زیرا بدون توجه به آنچه استعداد و یا هدیه, کسی, آن را تنها آغاز است.

“پشتکار است یک جایگزین عالی برای استعداد است.” – استیو مارتین

پشتکار و استعداد

حتی اگر کسی استعداد و یا اوایل پیروزی; پس چه! اگر آن شخص به شما اجازه می دهد که باید بیشتر پشتکار بیشتر شن کار سخت تر از آنها; و سپس شما در حال رفتن به آنها را بهتر در یک مدت طولانی به اندازه کافی جدول زمانی. تعیین یک جایگزین عالی برای تبدیل شدن به یک متخصص.

و تنها چیزی که من می تواند تضمین کند که استعداد می تواند outworked توسط شخص دیگری. بنابراین مگر اینکه شما پور قلب و روح خود را به گرفتن شخص دیگری خواهد شد. هنگامی که شما لازم نیست به روز کردن اما خود قرار داده و به آن به عنوان اگر زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد; شما در راه خود را. تنها زمانی که شما عمل خواهم که شما یک شانس برای عظمت است.

“فشار می تواند سینه لوله, اما آن را نیز می توانید الماس است.” – رابرت Horry

بنابراین شما باید به چیزهایی که می خواهید به سخت خواهد بود و نه به دنبال زندگی آسان. علاوه بر این شما نمی توانید صبر کنید امید یا دعا می کنم که شما کشف درون شما پنهان برخی از استعداد است که همه چیز را ساده را برای شما. آن را برای تلفن های موبایل دیوانه اما نگاه به جای این راه سخت و نگه داشتن پشتکار خود را متحد.

داشتن پشتکار کافی

در انجام این کار, آن را به نوبه خود شما را به چیزی بزرگ است. زیرا هنگامی که از آن آسان است شما نمی واقعا کار را برای شما انجام دهد و نه فشار. بنابراین شما پیشی گرفته توسط فرد دیگری که به آن ‘خود ، آنها آماده هستند را به خون و عرق و اشک در جهت تبدیل شدن به آن چیزی است که آنها می خواهند به خیلی بد.

علاوه بر این آنها خیلی عصبانی و هدایت می شود که آنها هرگز با توجه به هر استعداد و یا حتی هر چیزی. و با این تراشه بر روی شانه های خود آنها مصمم به تبدیل شدن به هر چیزی که آنها ذهن خود را به انجام. به یاد داشته باشید ‘راکی.’ بنابراین آیا شما این استعداد یا این که آیا شما تنها چیزی که مهم است این است که: آیا شما به اندازه کافی پشتکار?

“جهان هر کس می شکند و پس از آن بسیاری از آنها قوی تر در مکان های شکسته.” – ارنست همینگوی

غلبه بر موانع

اما پس چرا نیست همه ؟ آن را ممکن است به استراتژی شما با استفاده از. وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد به شما است که نمی تواند غلبه بر. اگر شما به نوبه خود درون, من مطمئن هستم که شما می توانید پیدا کردن یک دلیل به پشتکار از میان برداشتن این مانع در راه خود را قرار داده و آن قطعه با هم. من آن را انجام داده اند در بسیاری از مواقع در طول زندگی من, بنابراین شما می توانید بیش از حد.

اما, آن است که به معنای واقعی کلمه همه به شما اگر شما در حال رفتن به نشستن و غلت بخورم. “چه اتفاق افتاده اتفاق افتاده است و هیچ راهی برای آن را به عقب. اما چگونه شما را در پاسخ به یک انتخاب است. یا شما با سختی در حال سقوط از هم جدا شدن ضعیف تر در مناطقی که شکست. و یا شما با آتش با آتش با اتصال و مرمت مشکل با پشتکار تا زمانی که آن را تبدیل به یک منبع است که به معنای واقعی کلمه باعث می شود شما قوی تر است.

و این یک انتخاب است که فقط شما می توانید. اما به یاد داشته باشید که اگر شما شکایت هیچ کس میل به شما کمک کند. بله, شما ممکن است بسیاری از دلایل برای اعتراض در زندگی خود و یا ناراحت چیزهایی که برای شما اتفاق افتاده است. اما شوم چیز در مورد بهانه است آنها معتبر هستند.

یادگیری به عشق خود

وجود دارد میلیون ها نفر از دلایل که چرا شما می توانید به بالا و یا حتی نمی امتحان کنید. و فقط به این دلیل که مبارزه است که شکست شما باید مجاز به فقط نشستن و گریه. آن است که حق خود را بنابراین شما باید به هر دلیلی به آن را انجام دهد. و برخی از مردم ممکن است فکر می کنم حتی کمتر از شما.

اما در اینجا حقیقت است; در حالی که شما را تبدیل به ضعیف تر و یا قوی تر در مکان هایی که شکست شما باید انتخاب چگونه شما واکنش نشان می دهند در حال حرکت رو به جلو است. استعداد یا نه خبر خوبی است, بهترین چیز شما می توانید انجام دهید به پشتکار و قوی تر است که شما باید خودتان را دوست دارم.

و دوست داشتن خود عمل است. من فکر کردم آن بود که احساس من به عنوان من در رسیدن به موفقیت یا ثروت. من بر این باور بودند که من در سراسر یک روز از آن خواهد بود مانند “وجود دارد آن است; جرقه ای از عشق و شادی برای خودم.” اما واقعیت آن است که راه آن کار می کند.

استعداد است که هیچ تضمینی وجود ندارد

همچنین مهم نیست که چقدر شما آمد یا موفقیت شما را در بررسی خود را آینه. اگر شما سقوط طعمه به که گذشته خود را همیشه خواهد بود بزرگتر از آینده خود را. شما نیاز به درک که آینده خود را همیشه باید بیشتر از گذشته خود را.

خیلی سخت تر از کارگر در اتاق است که همیشه رفتن به ضرب و شتم این مرد با استعداد که کار نمی کند سخت است. در پایان تقریبا در هر زمان و پشتکار همیشه برنده است. استعداد تضمین نمی کند شما هر چیزی در این جهان است. و همان می رود برای یک آموزش و پرورش خوب.

و جهان سرند با مردم هوشمند که هرگز دست از هر چیزی اهمیت است. آن را پر از افراد با استعداد است که هرگز آن را. و آن را پر از expensively تحصیل افراد جوان که بهتر از دبیرستان اتفاق می افته.

پشتکار همیشه ضربان استعداد

استعداد شما را در هر نقطه اگر شما کار نمی کند برای آن اضافه پشتکار و دانش به آن است. آن را به شما هیچ جا اگر شما هیچ قلب است. و آن چیزی است اگر شما جرات. کسی است که گرسنه برای رسیدن به بالا همیشه وجود دارد قبل از اینکه این شخص با استعداد.

و بله شاید نه اما در پایان مشخص شد افرادی همیشه موفق. پشتکار و شجاعت شن و کار سخت در حال تشکیل دهنده است که شما را به یک برنده. بنابراین اگر شما خود را وقف بیشتر و سپس شما موفق خواهد شد بهتر از هر کس دیگری. به هر حال چگونه می تواند به شما ضرب و شتم مرد که انجام آنچه در آن طول می کشد ؟

شما نمی توانید! پشتکار یک جایگزین عالی برای استعداد. آن را همیشه می تپد آن زمانی که استعداد فکر می کند که او بیش از حد خوب به استقامت و کار. بله بودن با استعداد می تواند یک برکت و رحمت اما آن را نیز می تواند یک نفرین. این می تواند به شما فکر می کنم که شما نیاز به کار به عنوان سخت به عنوان شخص دیگر. و است که اغلب اشتباه است.

پشتکار زیادی جایگزین

دلیل این است زیرا شخص دیگر نگه می دارد. او در شکار آماده به مبارزه برای خود و یا خانواده اش, میراث همه چیز را برای او می خواهد. بنابراین در حالی که کسی که با استعداد بقیه شما باید به اندازه کافی دیوانه, کار, استقامت, فکر می کنم, بزرگ, طرح, تجسم, باور, اعتصاب ادامه و پیدا کردن یک راه است.

اگر وجود دارد هیچ راه مسیر خود را دانستن است که شخص دیگری استعداد شما را نمی ترساند. به جای آن درایوهای شما را هل می دهد به شما. پشتکار هرگز نهفته است و به این ترتیب رویای خود را هرگز نمی میرد. اکثر مردم در زندگی, چرا که آنها می آیند تا با انواع و اقسام بهانه که چرا آنها نمی تواند آن را.

آنها می گویند که آنها نه حق دارند که آموزش و پرورش دارای هیچ استعداد یا پول را ندارد. اما اگر من آموخته است که یک چیز با ارزش در زندگی من است که بهانه ای برای ضعیف است. بسیاری از مردم به این باور مشروط آنها محصول شرایط خود را. آنها بر این باورند اگر آنها به دنیا به ثروت آنها هرگز غنی باشد. اگر آنها متولد و بزرگ آنها هرگز می تواند تبدیل به بزرگ است.

در آخر بر استعداد و پشتکار

اما اگر شما نگاه از آن را به شما برای پیدا کردن عظیم داستان های موفقیت افراد است که موفقیت خود را از طریق به ظاهر غیر ممکن است شرایط. وجود حساب در همه جا از کسی که از آموزش و پرورش تا به حال هیچ استعداد اما فقط یک بی امان میل به موفقیت. و به اعتقاد من هنگامی که من به شما بگویم که شما می توانید رسیدن به عظمت از هیچ است.

پس هر شکست و هر شکست شما تا به حال تشکیل شده است بخشی از میراث خود را. آن را هرگز خیلی دیر شده برای شما به شروع داستان خود را. بنابراین اجازه ندهید چیزی شما را از نوشتن بقیه آن است. نه به پایین اما برنده شدن در همه هزینه. شما را از آنجا که شما باید پشتکار است که یک جایگزین عالی برای استعداد. در حال حاضر زمانی که شما شروع به نوشتن داستان موفقیت خود را?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *