پنج چیز شما در حال خراب کردن در تیم ساختمان

زبانک  > متفرقه >  پنج چیز شما در حال خراب کردن در تیم ساختمان
0 Comments

[ad_1]

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا تقریبا هر سازمان را تشویق کار تیمی است. تحقیقات ثابت کرده است که تیم فعالیت های ساختمانی ارائه یک پلت فرم خوب برای شرکت ها به منظور افزایش بالا-تاثیر آموزش در بهبود ارتباطات تقویت روحیه کارکنان و افزایش بهره وری به طور کلی. کارگران که در آغوش تیمی معمولا سود با بهره گیری از احساس رضایت در عملکرد یک واحد برای تکمیل به طور بالقوه به چالش کشیدن وظایف سازمانی. بیشتر چه, تیم ساختمان می دهد کارکنان یک فرصت برای بازگشت به کار با مهارت های جدید تنظیم و احساس reinvigorated به عنوان به خوبی.

بسیار مهم است به ذکر است که محققان ثابت کرده اند که داشتن یک تیم قوی به طور بالقوه می تواند در نتیجه عمده سود برای هر دو کوچک و تاسیس کسب و کار است. این در دراز مدت سود ممکن است شامل توانایی سازمان برای به حداکثر رساندن سود دهی توسط فردی کارکنان را قادر می سازد تا بهتر ترکیب مهارت های خود را برای رسیدن به نتایج بهتر قادر به پاسخ منطقی به سرعت به سریع تغییرات ساختاری جلسه متقابل کارکردی چالش است. تیم ساختمان را فراهم می کند ایده آل شانس برای تیم های شرکت با هم در یک جهان که در آن هر یک شروع با مقدار مساوی از دانش در مورد یک کار داده می شود. به همان اندازه, تیم ساختمان اجازه می دهد تا کارکنان برای تبدیل شدن به ماموریت گرا پدیده ای که باعث می شود آنها را در دستیابی به نتایج ایده آل با حداقل منابع است.

بیشتر سازمان ها را تایید می کنند به شما که ساختمان تیم است که همیشه یک وظیفه دلهره آور برای به انجام رساندن. این نه تنها نیاز به یک تجربه مدیریتی تیم اما, فداکاری, فداکاری, زمان و انرژی است. حتی برخی از بهترین شرکت های خارج وجود دارد به صورت دوره ای از اشتباهات در هنگام برخورد با مردم است. در واقع آن کاملا معمول است برای پیدا کردن شرکت های درمان کارکنان مانند کودکان و نوجوانان و سپس بپرسید که چرا چنین کارگران تا اغلب موفق به تحقق پتانسیل خود را. بیشتر چه تعداد قابل توجهی از سازمان ها معمولا سرمایه گذاری های بی حد و حصر انرژی و منابع عظیم در اقدامات اطمینان حاصل شود که کارگران ناراضی هستند! مهم این است که سازمان ها برای پیدا کردن راه های موثر از اگزوز تمام موجود و نقاط قوت و توانایی های خود از مردم آنها را استخدام کنند.

امروز در این پست ما می خواهیم به بحث در مشقت بار جزئیات این پنج چیز سازمانها معمولا ظروف سرباز یا مسافر تا در تیم ساختمان. در ادامه و افزایش دانش خود را.

5. آیا سازمان شما فاقد رهبری است ؟

اغلب بحث در مورد تیم ساختمان حول ارتباط موثر, های یک هدف مشترک و حل مجموعه مشکلات کسب و کار. حتی اگر این سه عامل کاملا ضروری هستند یکی از عوامل کلیدی است که اغلب نادیده گرفته رهبری است! به آمده تا با یک قوی و موفق تیم کارکنان خود باید اعتماد قضاوت خود را به دلیل این است که آنها را به کار کارآمد حتی زمانی که شما در دسترس نیست. البته این به این معنی نیست که شما باید معتبر, به جای تمرکز بر روی پرورش اعتماد از طریق فروتنی شفافیت و پاسخگویی و صداقت. اگر شما نمی دانید آن است که بیش از حد آسان برای طفره رفتن از مسئولیت در تیم تنظیمات دلیل این که شما به راحتی می توانید به پنهان کردن خود را در دریا از همکاران. این جایی است که یک رهبر می آید. در سازمانی تنظیمات درست رهبران معمولا مسئولیت کامل برای یک گروه نتایج نهایی. این به این معنی است که رهبر خواهد بود بسیار با انگیزه برای حفظ اعضای پاسخگو برای هر عمل است.

4. غفلت از کارگران خود را ورودی.

این یک اشتباه بزرگ است تعدادی از سازمان انجام دهد. ظاهرا شرکت باید اتصال ساختمان تیم با بحرانی کسب و کار رانندگان است. به همان اندازه باید روشن و اهداف دست یافتنی. اما سازمان باید درک کنند که تیم های تشکیل شده از انسان که شخصی و متفاوت توسعه نیاز دارد که در هنگام انجام به طور بالقوه می تواند افزایش بهره وری به طور کلی. تحقیقات نشان داده است که تمرکز بر نیازهای فردی یک تیم را تقویت سازمان خود را به عنوان یک واحد. از سوی دیگر قرار دادن تاکید بسیار بر اهداف کسب و کار خود و تنها منجر به کوتاه فواید اما نمی فاستر توسعه پایدار با توجه به بی اثر کار گروهی است.

3. غیر واقعی اهداف سازمانی.

برای ایجاد یک قوی و متمرکز تیم شما باید برای اولین بار تنظیم اهداف روشن و به اشتراک گذاری با آنها اهداف خود را. توضیح به اعضای تیم خود را به آنچه شما از آنها انتظار می رود. بسیاری از کسب و کار معمولا موفق به تعیین اهداف واقع بینانه در نتیجه خروج کارکنان بدانند به احتمال زیاد نتایج. مجموعه اهداف خود را با توجه به پتانسیل خود را. انجام یک تجزیه و تحلیل از خود و منابع موجود را ارزیابی توانایی کارکنان خود و مجموعه ای روشن و اهداف دست یافتنی. برای ایجاد یک برنامه کاربردی و قابل اعتماد تیم شما باید به مجموعه اهداف روشن و اطلاع رسانی به کارکنان خود را در مورد آن اهداف است. زمانی که هر کارگر می داند آنچه که انتظار می رود از او/او به تیمی می شود یک موفقیت!

2. شکست به دنبال نظرات کارکنان خود را.

کلید ساختمان تیم برای درک و پذیرش این مدت: هیچ یک از ما به عنوان هوشمند به عنوان همه ما’. تیم فعال کردن افراد برای رسیدن به چیزهایی که به مراتب بسیار فراتر از هر عضو فرد بالقوه است. آوردن هر عضو تیم در هیئت مدیره با درخواست برای ایده های خود را با نظرات و پیشنهادات خود را. به همان اندازه, شما باید قادر به اجرای آن بهبود مستمر پیشنهادات و توانمند سازی آنها را به عنوان به خوبی. در نهایت شما باید مربوط به ارائه بازخورد در مورد این که آیا این ایده ها اجرا شد و یا رد کرد. همیشه تصمیم گیری پس از درخواست اعضای تیم خود را برای ورودی خود را.

1. عدم به جشن موفقیت در حالی که تصدیق شکست.

شناخت و جشن کسب و کار خود و موفقیت ها و نقاط عطف نه تنها به ارمغان می آورد و تیم خود را با هم اما اجازه می دهد تا کارکنان خود را به درک که مردم می توانند دستیابی به چیزهای بزرگ با کار کردن به عنوان یک تیم. یادگیری برای تبریک یک از اعضای تیم که چیزی فوق العاده ای. این کمک می کند تا کاربران به احساس قابل مشاهده و دوست داشت و اذعان کرد که سهم خود قدردانی است. از سوی دیگر اگر تیم نتواند گرد هم می آیند و مستقیم افکار خود و تلاش در حل این مشکل است. مثبت باقی می ماند و هرگز خود را به نوبه خود تیم بحث به بازی سرزنش. اگر شما می خواهید تیم خود را, ساختمان, سفر به موفق شدن شما باید برای جلوگیری از این پنج چیز را در تمام هزینه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.