پیدا کردن موفقیت شخصی خود را

زبانک  > متفرقه >  پیدا کردن موفقیت شخصی خود را
0 Comments

[ad_1]

موفقیت قدرتمندی است کلمه برای صحبت شود. وجود دارد یک معنای پنهان در داخل کلمه ای که اثرات بسیاری از مردم حاضر به فدا کردن تمام زندگی خود را برای رسیدن به آن. ما در مورد آن فکر می کنم! برای مبارزه با آن! در حال حاضر وجود دارد یک کلمه عجیب و غریب به تقسیم یک موفقیت شخصی. به عنوان آنچه که کریستوفر مورلی منتشر کرده اند “وجود دارد که تنها یکی از موفقیت قادر به صرف زندگی خود را در راه خود را”. آنچه در واقع موفقیت شخصی است ؟ شما می توانید بسیاری از افراد خود را از تعاریف در مورد موفقیت.

کسی که می تواند رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند نیز می توان طبقه بندی شده اند یک داستان موفقیت. می شود یک تاجر ثروتمند با شرکت های مختلف حتی رسمی دولت هستند به عنوان مثال از موفقیت فرد برای بسیاری از مردم است. متاسفانه ما در حال زندگی در نتیجه جامعه کلیشه ها در مورد اهمیت موفقیت است. چگونه راه ما می تواند جدا از خود ما از آن جامعه اعتقاد دارند. من به برخی از نظر چگونه برای پیدا کردن ایده آل خود را با موفقیت از تفاوت نقطه نظر.

به نظر من موفقیت شخصی است که تقریبا سازگار با سفر شخصی. که به ما می دهد یک فرصت منحصر به فرد برای شاد بودن در تمام زندگی خود را تا کنون. آن است که بیشتر به می دانم که چگونه به درک ما از خود و چگونه به کمک بهترین استعداد در ما زندگی می کند. ما باید بدانید که چگونه برای رسیدن به خود ما موفقیت است که برای آگاهی از چگونه کوتاه زمان که ما واقعا. فقط سعی کنید برای محاسبه که چگونه بسیاری از زمان را صرف در یک زندگی می کنند ؟ مثلا 70 سال سن فرد تنها 840 ماه 25.200 روز 604.800 ساعت یا 36.288,000 ساعت. زمان کوتاه بود و تصور می کرد.

اجازه می دهد تا رسیدن به موفقیت با استفاده از تحقق است که همه از استعداد ویژه ای از خدا را به اختصاص داده شده برای رفاه جهان است. آن است که ارزش زیادی برای پرداخت این هدیه ای از خدا. تبدیل شدن به موفقیت شخصی به این معنی است که ما ایجاد معناداری زندگی از طریق هر ثانیه در زندگی ما است.

حداقل شما باید به یاد داشته باشید که “شکست سخت است اما موفقیت این است که به مراتب خطرناک تر است. اگر شما موفق در اشتباه چیزی مخلوط از ستایش و پول و فرصت را قفل می تواند شما را در برای همیشه”. مراقب باشید و هر چند سخت برای خود هدف. اگر شما می خواهید برای دریافت یک موفقیت فوق العاده می باشد که به یک نگرش مثبت به جهان و شما در جهان زندگی می کنند شما برای خودتان ایجاد کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.