پیش‌نویس خودکار

0 Comments

به شرطی که شما یکی از مشتریانی باشید که قبلاً با این وب سایت با کارت وب واسط این سیستم رابط کرده اید ، پیشرفت ها در این زمینه به احتمال زیاد برای شما حیرت آور خواهد بود و می دانید که چه تغییری را در نگاه پیشرفت ها ایجاد می کند. به عنوان مثال ، 4G در ملت ما ساخته است. قابل بررسی است.

در این مقاله ، قصد داریم به ارائه دهندگان اینترنت 4G سریع بپردازیم و یک سازمان ایرانی دیگر را در این زمینه بررسی کنیم ، دقیقاً همان مقالاتی که در مورد اداره های ADSL سازمانهای مختلف وب توزیع کردیم. پس از داده هایی که در مورد دسترسی سریع وب سایت Hamrah-Awal اوال منتشر کردیم ، نوبت دولت ایرانسل است که بزرگترین سرپرست اطلاعات در کشور است. این سازمان مشارکت زیادی در Hamrah-Awal ندارد ، با این وجود این گزینه را فراهم کرده است که پشتیبانی موجهی را برای مشتریانی که واقعاً مناسب هستند در سراسر کشور ارائه دهد و یکی از پیشگامان ارائه نوآوری دوره چهارم در ملت.

به همین ترتیب ، یکی از چیزهای مختلفی که شما باید در مورد مدیریت های فعلی این مدیر فکر کنید این است که ، به عنوان حمراء عوال ، این سازمان از قانون ارائه وب غیرقابل دستکاری خلاص شده و وظایف حجم معقولی نیز ندارد. در اداراتی که توسط ایرانسل داده شده ، مبلغی بی نظیر برای سیم کارتهای اعتباری ، ماندگار و چند مشتری وجود دارد که می تواند به عنوان تصمیمات مختلفی برای مشتریان در نظر گرفته شود.

یکی از نکات قابل توجه در مورد بسته های وب ارائه شده توسط ایرانسل ، مجموعه ای است که در بازه های زمانی متنوع آن قابل دسترسی است و همین امر باعث می شود بسته های کشیده شده از این مدیر به یکی از بسته های مناسب در بین مدیران فعلی تبدیل شود.

علاوه بر این ، توجه به این نکته ضروری است که بسته های وب 4G ایرانسل ، همانطور که دولت های مختلفی که توسط مدیران و سازمان های مختلف داده می شود ، یک مخزن 9 درصدی دارند که این بدان معناست که هزینه های ذکر شده آخرین مبلغ پرداخت شده توسط مشتری نیست. بنابراین مراقب باشید تا در هنگام خرید ادارات ایرانسل برنامه هزینه خود را 9٪ بسازید! به عنوان مثال ، در بسته هایی که 100 هزار تومان قیمت دارند ، باید 109 هزار تومان بپردازید ، این مسئله در سیم کارت های ثابت ممنوع است.

در ادامه ، ما به ارائه بسته های وب سریع ایرانسل 4G خواهیم پرداخت و ارزان ترین و پرهزینه ترین بسته های موجود را با جزئیات تحلیل خواهیم کرد. خصوصیات دولتهای ایرانسل بسته به تقویم ارزیابی می شود.

دسترسی سریع به وب

وب سریع اینترنت ایرانسل 4G

کمکی اصلی که توسط ایرانسل ارائه شده است ، ترتیب یک ساعته است که پیشنهاداتی جذاب برای افرادی که بارگیری بالایی در آن دارند ، ارائه می دهد. با توجه به ارزش ، به نظر می رسد اداراتی که داده می شود بسیار معقول است و ضرر اصلی بسته های زمان محدود بودن آنهاست. بهترین پیشنهاد این بازه زمانی یک بسته نرم افزاری بدون محدودیت 3 ساعته است که در قسمت اول روز از 2 تا 8 ارائه می شود ، اما همانطور که از تجربه مشخص شده است می توانید با استفاده از این بسته نرم افزاری بیش از 20 گیگابایت را بارگیری کنید. یکی از یک نوع

پرهزینه ترین کمک ساعتی یک بسته نرم افزاری یک ساعته 1 گیگ است که با هزینه 2 هزار تومانی ارائه می شود. بدیهی است که این بسته نرم افزاری در طول روز قابل استفاده است که برای مشتری های معمولی کاملاً منطقی است.

برخلاف کمک قبلی ، این اداره برنامه های پر هزینه ای دارد که ارزش خرید مشتری را ندارد و همانطور که توسط تصویری که در زیر معرفی می شود مشخص شده است ، این یکی از پر هزینه ترین برنامه هایی است که در سریع وب قابل دسترسی است. شاید برای شما عجیب باشد که بدانید در گرانترین چیدمان این بسته نرم افزاری ، تا آنجا که اقساط هر گیگابایت ، مشتری باید چیزی حدود 25 هزار تومان بپردازد!

کمترین هزینه در دسترس در این دوره 2.5 گیگابایت است که برای هر گیگ ترافیک 2400 تومان هزینه دارد.

دسترسی سریع سه روزه به وب

یکی دیگر از کمک های لحظه ای مدیریت های ایرانسل که دارای بسته های مختلف و کمترین هزینه در قبال اقساط برای هر گیگ می باشد ، طرح 2.5 گیگابایتی است که مشتری برای هر گیگ حدود 2800 تومان پرداخت می کند.

گرانترین کمک این بازه زمانی تا آنجا که اقساط طرح ترافیک 100 مگابایت است و قسط مشتری برای هر گیگابایت مصمم است تا با 20 هزار تومان معاشرت کند!

یکی دیگر از کمک های موقت ایرانسل ، بسته های هفته به هفته است که مجموعه ای از برنامه ها را به مشتری ارائه می دهد و مشتری را برای انتخاب خود مجاز می کند. مجموعه بسته های موجود در این بازه زمانی اساساً زیاد است و تصمیم گیری را برای مشتری سخت می گذارد. کمترین هزینه برای هر اقساط برای هر گیگ 7.5 گیگابایت است ، مشتری حدود 2400 تومان برای هر گیگ پرداخت می کند.

به همین ترتیب ، پرهزینه ترین راهنما تا آنجا که اقساط در هر گیگ 40 مگابایت است ، که مشتریان این سرپرست برای هر گیگ این اداره حدود 30 هزار تومان پرداخت می کنند (مثل این ، اگر مشتری چندین بار از این اداره خریداری کند ، برای 1 گیگابایت این اداره) پرداخت شده)!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *