چالش های مشترک ما به دنبال فرصت ها!

0 Comments

[ad_1]

هر روز باید یک فرصت برای رشد به عنوان افراد و ما موفقیت در آینده باید همچنان به تاثیر خانواده ما و دوستان و همکاران. چگونه این می تواند انجام شود? با داشتن یک نگرش مثبت و چشم انداز ما ارائه یک پیام مردم را در آغوش و می خواهید به شنیدن. عشق من همیشه استقبال مردم و به دنبال ویژگی های مثبت آنها دارای و یا قادر به به دست آوردن. گاهی یک عبارت ساده و یا استقبال می رود راه طولانی. در آن فرم اولیه یک کلمه تشویق می تواند به ایجاد روابط و اوراق قرضه است که یک عمر گذشته. این نیز می تواند تغییر ذهن کسی-مجموعه نسبت به ما و یا چگونه آنها به ما نزدیک است. با عدم قطعیت همیشه در اطراف گوشه, گاهی اوقات یک فرصت بزرگ مبدل شده است در یک چالش, اما ما هرگز این فرصت را از آنجا که ما در حال تمرکز بر چالش نه فرصت.

من هرگز به خجالتی و دور از چالش و اغلب اوقات زمانی که ما در مواجهه با تغییر در زندگی ما مایل به رفتن به جلو. ما صرف زمان زیادی به دنبال بازگشت و ندامت و پشیمانی از تصمیم گیری ساخته شده و یا انتخاب ما هرگز ساخته شده ما موفق به آغوش فرصت های جدید و یا جستجو برای چیزی بهتر: یک شروع جدید یک شروع جدید است. فرصت ما ممکن است نادیده گرفته اند و یا در زمان داده شده چرا که ما فکر آن را دست نیافتنی. ما باور نمی کردیم توانایی یا استعداد برای انجام این کار در دست است.

اگر چه ما اغلب زمان ما صرف تأمل در گذشته عدم قطعیت از آینده ما باید نیروی محرکه. ما در گذشته موفقیت ها و شکست ها می تواند به شکل چشم انداز ما در زندگی اما ماجرا از رشد و گسترش تجارب ما از طریق فرصت های جدید و دوستان جدید و یا مکان باید ما را به موفقیت. ناشناخته باید سوخت وجود ما و الهام بخش ما به حرکت رو به جلو! ما نمی دانیم که چه انتظار می رود در آینده نه ما می دانیم آنچه که ما قادر به دستیابی به در آینده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *