چرا شما باید یک مدیریت عملکرد سیاست

0 Comments

[ad_1]

به عنوان یک صاحب کسب و کار شما باید یک طرح کسب و کار و اهداف کسب و کار. شما می دانید آنچه در آن است شما به قصد رسیدن و زمانی که شما انتظار می رود برای رسیدن به اهداف خود. شما حتی ممکن است مجبور به ابداع یک بیانیه ماموریت برای کسب و کار شما. همچنین شما می خواهد نیاز به همتای خود که راه سیستماتیک از اندازه گیری عملکرد برای رسیدن به اهداف خود. یک طرح بدون عمل صرفا کلمات بر روی کاغذ است. یک هدف بدون اقدام موثر این است که فقط یک رویا است.

شما می توانید اندازه گیری که چگونه به خوبی و یا در غیر این صورت یک کارمند انجام شده است مگر اینکه:

 1. برقراری ارتباط شما به او و یا او چه اهداف خود هستند; و

 2. به آنها بگویید که چه انتظار می رود آنها را انجام دهید برای کمک به رسیدن به اهداف خود.

عملکرد سیاست مدیریت این ابزار که با آن به تراز اهداف کسب و کار خود با کار کارکنان خود را به:

 • دریافت نتایج بهتر برای کسب و کار خود را;

 • نظارت و بهبود فردی و عملکرد تیم و

 • درک افراد و چگونه آنها نیاز به توسعه.

طرح کسب و کار شما و اهداف استراتژیک بخشی از کسب و کار شما. مدیریت عملکرد است که در مورد به دنبال پس از طرف مردم کسب و کار شما. همچنین در مورد مصرف کارکنان خود را به طور جدی در نظر آنها چگونه کار خود را انجام دهد که چگونه آنها منجر به موفقیت کسب و کار و حمایت و مربیگری آنها ممکن است نیاز به غلبه بر هر گونه مشکلات.

چه درگیر در مدیریت عملکرد ؟

با وجود جنبه های مدیریت عملکرد. شما نیاز به:

 1. تنظیم اهداف برای کارکنان خود را برای رسیدن به. این اهداف باید به طور مستقیم به خود را عملیاتی اهداف و چشم انداز کسب و کار.

 2. موافق شایستگی و یا رفتارهای به ایجاد راه خود را که در آن کار کارکنان در جهت دستیابی به اهداف شما را تعیین کرده اند.

 3. طرح یک شخصی فرد توسعه, از جمله هر گونه آینده آموزش و یا مربیگری آنها نیاز به کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود و تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود.

این سه عنصر اغلب به صورت بخشی از یک سیستم ارزیابی

مزایای مدیریت عملکرد سیاست

داشتن یک مدیریت عملکرد سیاست را قادر می سازد شما را به:

 • رهبری کسب و کار شما. یک ضرب المثل وجود دارد که این دیدگاه از اتاق موتور متفاوت است برای مشاهده از پل. شما در پل; شما باید جدولها دوره خود را و می دانم که دقیقا جایی که شما در حال بدست گرفتن کسب و کار. این بخشی از رهبر تابع برای برقراری ارتباط است که اطلاعات به دیگران به طوری که آنها می توانید ببینید که در آن کار خود را متناسب با دستیابی به اهداف کسب و کار خود.

 • گوش دادن به کارکنان خود را نگرانی واقعی. کارکنان احساس شادتر و بهتر است باز کردن دو سیستم راه را برای صحبت کردن به خود, خط, مدیر, گرفتن انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه آنها انجام می دهند و کمک به بهبود و توسعه.

 • درک کارکنان خود را و چگونه آنها منجر به موفقیت کسب و کار شما. مدیریت عملکرد کمک می کند تا توسعه این درک از طریق به طور منظم باز و تعامل است.

 • رسیدن به بهترین نتایج. به کار در بهترین حالت خود دستیابی به نتایج بهتر و بهبود مستمر کارکنان خود نیاز مداوم سیستم برای تنظیم و بررسی راه کار می کنند.

داشتن یک مدیریت عملکرد سیاست همچنین شما فراهم می کند با یک راه مقابله با رضایتبخش عملکرد و بهبود عملکرد آینده.

همه مدیریت عملکرد سیاست های موفق

این هیچ راز است که در برخی از کسب و کار برخی از مدیران و احتمالا بیشتر کارکنان فکر می کنم عملکرد مدیریت اتلاف وقت خود را. وقتی از نزدیک نگاه علت است که نگرش اغلب می تواند به طور مستقیم به یک شکست در برقراری ارتباط موثر.

در حالی که ممکن است یک طرح کسب و کار استراتژیک و کسب و کار اهداف تعیین شده است و این ممکن است ابلاغ به کارکنان در چنین راهی است که آنها می دانند که بخشی از آنها را به بازی در دستیابی به این اهداف است.

 • به جای خاص قابل دست یافتنی و واقع بینانه و زمان محدود (S. M. A. R. T.) اهداف کارکنان داده شد مبهم اهداف برای رسیدن به.

 • هیچ توافقی در انتظار شایستگی و رفتارهای مورد نیاز از کارکنان به طوری که کارکنان را درک نمی کنند آنچه که از آنها انتظار می رود.

 • وجود ندارد و باز دو طرفه سیستم ارتباطی بین کارکنان و مدیران خود را.

در نتیجه تاکید بر مجازات شکست های گذشته و نه در بهبود عملکرد آینده.

در مقابل عملکرد مدیریت سیاست است که ساخته شده است در ارتباط موثر کسب و کار’ اهداف S. M. A. R. T. اهداف بر اساس آن اهداف توافق شایستگی و رفتارها و تشویق توسعه شخصی خواهد شد در نتیجه شادتر و بهتر انجام نیروی کار است.

وجود ارتباط بین مدیریت عملکرد و انضباطی روش به عنوان یک عمدی عدم پاسخگویی مناسب و استانداردهای عملکرد می تواند منجر به اقدام انضباطی گرفته شده است. مقاله بعدی در این مجموعه پاسخ به این سوال: چرا شما باید یک نمایشگاه سیاست های انضباطی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *