چرا شکست قبل از موفقیت ؟

0 Comments

[ad_1]

اگر شما انسان هستند شما احتمالا خواسته به این سوال که چرا ما موفق قبل از ما موفق می شوند ؟ متاسفانه برخی از ما در نیمه راه متوقف سوال و ما تنها به چرا شکست ؟ تجربه زندگی به من آموخت که شکست اجتناب ناپذیر است. این جهان را در راه کمک به ما زنده تر قدرت زندگی است. من می دانم که برای تلفن های موبایل دیوانه, راست? آن را احتمالا احمقانه فکر می کردم که من می توانم فکر می کنم که همیشه در حال عبور از ذهن من; به خصوص پس از یکی از “بزرگترین شکست” طلاق من. خنده دار چگونه من هنوز مالکیت آن است. آیا شما فقط توجه کنید که چگونه من نوشت: من طلاق به عنوان اگر من تنها یک طلاق گرفتن? برخی از عادات سخت برای شکستن. حتی به عنوان من نوشتن من یادگیری است. اما من پرت شدن به “وای بر من” داستان.

شکست

پس از آن در سال 1995 و من 25 ساله. من خجسته بود با دو پسر ساله, یک صفحه, مدیریت, کار در مهمان نوازی دوستان بزرگ و به ظاهر تمام شد و با جهان است. به جز آن نبود. زندگی شخصی من بود و در حال سقوط از هم جدا. برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده بود برای من به عنوان یک زن که من هرگز فکر نمی کردم که اتفاق افتاده است به من. چگونه این اتفاق می افتد من می خواستم فریاد بزنم ؟ چگونه من تبدیل شدن به یک همسر یک مادر تنها و بدتر هنوز, چرا پسر من در یک خانواده خانواده مصرف به عقب و جلو بین پدر و مادر او هر آخر هفته. هرگز در یک میلیون سال می توانم تصور کرده اند که این امر می تواند زندگی من است. که در همان سال بهترین دوست من بود ، بنابراین من تا به حال واقعا خوشحال برای او و تمرکز در طول روز در حالی که قلب من خرد شده بود به یک میلیون قطعه کوچک.

در این نقطه در “زندگی ایده آل” من قرار بود به خانه یک حصار دستک سفید. من خوش تیپ پسر یک شوهر و یک سگ. شاید دو سگ. اما در اینجا من متأسفانه تک و تلاش برای کشف کردن آنچه اتفاق می افتد بعدی. من مطمئن هستم که من لازم نیست که به توضیح غلتک coaster از احساسات اتفاق می افتد که پس از یک “قرار است شکست” در زندگی است. حملات افسردگی و غم و اندوه و خشم و اشک. گاهی اوقات به مقابله ما خودمان را پیدا کنید در اعتیاد است. معتاد به هر چیزی از مواد مخدر غیر قانونی, قانونی مواد مخدر و الکل بیش از حد خرید بیش از حد مواد غذایی و بیشتر. شما نام آن را در یاس و ناامیدی ما می توانید تمام انواع رذیلت به. هر آنچه که ما می توانید پیدا کردن در حال حاضر به طور موقت تسکین درد پیدا کنیم و خودمان را چسبیده به آن اغلب پرستش آن است.

وحی

آن را در یکی از این بحران لحظات که من تا به حال این ذهن دمیدن تجلی. وحی که شکست زندگی sway از توانمند سازی من. کمک به من برای درک نقاط قوت و چالش برانگیز را پشت قدرت من. شما ببینید من داده بود و من قدرت کلمه شکست. تمام زندگی من همه از دستاوردهای به آن نقطه و همچنین همه کسانی که می آیند و پس از آن پیچیده شده بود تا در یک رویداد زندگی. یکی به دلیل عدم. طلاق!!! به طور جدی, چگونه می تواند زندگی من بود پس از طلاق ؟ و در حالی که من می تواند راضی در مورد آن در حال حاضر من درک می کنم اگر شما نمی توانید در عین حال لبخند طریق درد خود را. من درک می کنم اگر شما در تلاطم و افسردگی و غم و اندوه و خشم. من آن را دریافت کنید! اما شما لازم نیست که به. خود را ناامیدی ندارد به آخرین تا زمانی که معدن انجام داد. من می خواهم به شما چه هیچ کس قادر به به من بدهید. من می خواهم به شما امید. من می خواهم شما بدانید که شما یک شکست فقط به خاطر چیزهایی که کار نمی کند تنها راه شما برنامه ریزی شده است. آن را ندارد به طلاق; آن می تواند هر چیزی در زندگی است. هر یک از وقایع زندگی می کند که اتفاق می افتد در راه ما فکر می کنم آن را باید. اعتماد به من وقتی که من می گویم هیچ چیز در زندگی است که امید و ایمان نمی تواند می کرد. من باید به شما بگویم که به عنوان وحی چگونه زندگی منو به چالش کشیده بود توانمندسازی من تبدیل شدن به روشن تر به عنوان هر روز گذشت که من پیدا کردم خودم با صدای بلند خندیدن. احساس قدرت من زنده آمده است. مایل مبارزه من عضلات تقویت شود. روزانه جنگ با افکار منفی که گرفتار روح من و در نهایت برنده جنگ و غلبه بر همه افکار که warred در برابر ذهن من است.

که توانمندسازی لحظه نقطه عطفی برای من بود. آن لحظه ای بود که من ساخته شده ذهن من است که من به دنبال یادگیری درس از هر رویداد در زندگی, آیا برچسب خوب یا بد است. من مصمم به دنبال درس و نه به من قدرت کلمه شکست دوباره.

موفقیت از طریق شکست

امروز من با خوشحالی ازدواج کرده است. من را خدا فرستاده است. کسی که دوست دارد من را از طریق همه مسائل است. من در نهایت باید یک شریک و یک دوست. من در یک خانواده فوق العاده زندگی است. همه که من امیدوار است در آن زمان من در حال حاضر. آن زمان برخی از زمان. این اتفاق نمی افتد یک شبه. من تا به حال به از طریق برخی از مسائل. وجود دارد برخی از زخم. برخی از زخم. برخی از درد. اما آنها دیگر صدمه دیده است. آنها وجود دارد به عنوان یک یادآوری. آنها به من یادآوری می کنند که چگونه زندگی بزرگ است. آنها به من یادآوری از آنچه من قادر به. آنها به من یادآوری می کنند که من ساخته شده بود و نه برای شکستن.

بنابراین در حال حاضر زمانی که من این سوال را پرسید چرا ما باید برای شکست قبل از ما موفق می توانم صادقانه پاسخ بدون تردید که شکست راه آماده شدن برای چه آمده است. شکست قدرت ما است آموزش. آن را می سازد عضلات ما قادر به انجام تمام موفقیت فردا. آن را به ما می دهد درس زندگی را یاد بگیرید و به اشتراک بگذارید. به دلیل شکست ما تبدیل شدن به معلمان است. به دلیل شکست ما تبدیل فروتن. به دلیل شکست ما تبدیل عاقلانه. به دلیل شکست ما تبدیل ممنون. به دلیل شکست ما در حال حاضر می تواند موفق شود.

چگونه شما زندگی می کنند یک قدرت زندگی از طریق شکست ؟

قدرت زندگی می آید از قدرت افکار. آن را در مورد این واقعیت است که شما شکست خورده اند و به احتمال زیاد با شکست مواجه خواهد شد دوباره. قدرت زندگی فقط مخالف است. آن است که استقبال از شکست. آن را در آغوش سختی. این انتخاب را به آنچه قبول است و مصمم بودن خود را به بازگشت قدرت خود را دوباره فریم این رویداد در ذهن خود را. آن است تا پس از حذف کردن. آن را گرد خود را خاموش و ایستاده بلند با سر خود را راست دانستن است که شما ساخته شده است و برای شکستن. قدرت زندگی است که به خودتان اجازه نه به طور کامل. و زمانی که نقص شروع به نشان می دهد شما لبخند به هر حال دانستن است که فردا خواهد بود یک روز روشن. یکی دیگر از درس های آموخته شده دیگر توانمند سازی لحظه به جذب. یکی دیگر از توانمند سازی لحظه به تدریس است.

آیا شما یک توانمند سازی لحظه در مورد موفقیت و شکست را برای به اشتراک گذاشتن ؟ ما همه آنها را. کلید این است که به یاد داشته باشید و به یاد خودمان را از ما چگونه احساس در آن لحظه ای که ما در زمان بازگشت قدرت ما. آن کسانی که افکار است. که احساس. که انرژی است که قدرت شما را به زندگی خود بهترین است. بهترین-قدرت زندگی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *