چرا معاشقه مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در بزرگسالان و هوسران, دوستیابی

0 Comments

[ad_1]

اکثر مردم معتقدند که مردانی که می دانند چگونه به لاس زدن هستند به احتمال زیاد برای لذت بردن از موفقیت های بیشتر زمانی که آن را به قدمت می آید. اما ممکن است تعجب بسیاری را می دانم که همان می رود برای swinger دوستیابی و حتی برای موفقیت در احزاب است. دلیل این است که کسانی که هرگز در شرکت swinger یا بزرگسالان دوستیابی تصور کنید که هر دو طرف و تاریخ باید قوانین رفتار اجتماعی است که به طور کامل بی اعتنایی آنهایی که اعمال می شود به جریان اصلی دوستیابی. در حالی که بزرگسالان احزاب و تاریخ ارائه یک محیط اجتماعی که در آن یک فلسفه تقریبا کل آزادی جنسی وجود دارد و, که در آن حتی آشکار رفتار های جنسی در عمومی قابل قبول است این فضای permissiveness هیچ تاثیری روی دیگر الزامات اجتماعی-رفتار های جنسی. معاشقه و مهارت های عاشقانه هستند و در نتیجه به عنوان بخشی از بزرگسالان صحنه دوستیابی به عنوان آنها در جریان اصلی دوستیابی.

هر کسی که فکر می کند او می تواند موفق شود در یک فرد بالغ در هیچ رشته تاریخ و یا در یک فرد بزرگسال بدون معاشقه محکوم است برای ناامیدی. بیشتر چه بسیاری از مردان قبول دارد که هنر به معاشقه. برخی بر این باورند که این هنر به خوبی آشنا هستند ، دیگران بر این باورند آن را به عنوان یک استعداد طبیعی است که هر دو متولد شده است یا نه. پس از آن وجود دارد که مردانی هستند که درک کنند که این یک مهارت است که می تواند توسعه یافته و تصفیه شده از طریق یادگیری و نرم افزار.

هر آنچه در طبیعت از نوع دوستیابی درگیر مردان نیاز به درک که آنها در حال بازی یک بازی که یک چشم انداز مثبت روحی است که اولین شرط برای برنده شدن در این بازی است. نزدیک شدن به یک زن چه به عنوان یک آینده نگر شریک دوستیابی و یا به عضویت در این فیلم با در یک, زن و شوهر, پارتی, محکوم به شکست است و بدون این طرز فکر مثبت.

مردانی که دارای آن اتخاذ یک درجه از اعتماد به نفس. آنها این باور را در خود و آنها بر این باورند که یک نتیجه موفقیت آمیز است که همیشه احتمال وجود دارد. چنین مردان تمایل به در نظر گرفتن جهان به خود زمین بازی شخصی اما مهمتر از آنها حداقل کمی از ترس زدم خود پایه از زمان به زمان. برای آنها رد صرفا گام دیگری به سمت گرفتن آنها چه می خواهند.

یک مرد که حضور یک می رود به هر شکل از فعالیت های دوستیابی با یک چشم انداز منفی روانی کسی است که به طور مداوم به شک و تردید و ترس در پشت ذهن خود را. زمانی که او روش زنان او است به احتمال زیاد خود را نشان می دهد منفی در هر دو ظریف و واضح تر راه. معمولی جریان از افکار منفی است که از طریق ذهن خود را به احتمال زیاد به شکل سوال مثل این:

  • “من ممکن است می گویند چیزی اشتباه و یا حتی اجرا از چیزهایی برای گفتن دارد.”
  • “اگر او می گوید: هیچ در مقابل گروه او با من نمی دانم چه می گویند و من احساس می کنم واقعا خجالت می کشم.”
  • “او واقعا بسیار خیره کننده و احتمالا فکر می کنم من به اندازه کافی خوب نیست و به دنبال او”

مردان بر این باورند که شما با توانایی به دنیا به لاس زدن با موفقیت نیز ممکن است بر این باورند که آنها در میان آنهایی که خوش شانس که در این صورت آنها نیز به احتمال زیاد به اتخاذ یک طرز فکر مثبت و به احتمال قوی آنها را لذت بردن از موفقیت در نزدیک شدن به زنان. اما مردانی که نمی شود در حالی که حفظ این باور است که مهارت در لاس زنی است که یک استعداد ذاتی نیست همیشه رفتن خود را به یک شانس برای تغییر. آنها در معرض خطر رفتن را از طریق زندگی بدون همیشه موفق بودن در کون زنان است. اشتراک آنلاین فیلم سایت دوستیابی و یا حضور در بزرگسالان احزاب نمی خواهید به تغییر همه چیز را برای آنها. در عوض آنها باید برای به چالش کشیدن این باور است که معاشقه یک استعداد ذاتی و درک است که آن را ندارد به دنبال راه هایی برای به دست آوردن مهارت های لازم و اساسی اعتماد به نفس. مردانی که درک کنند که این یک مهارت است که می تواند توسعه یافته و تصفیه شده از طریق آموزش و نرم افزار در حال حاضر یک گام جلوتر است. در واقع وجود دارد بسیاری از دوره های آموزشی است که به شما آموزش چگونه به لاس زدن با موفقیت و, راه بدر کردن زنان در اینترنت در دسترس این روزها و بیشتر آنها رایگان معرفی کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که یکی از بهترین دوره برای شما. واقعا هیچ فرقی نمی کند که آیا شما بیشتر احتمال دارد به استفاده از مهارت های درون هوسران بزرگسالان دوستیابی و یا جریان اصلی دوستیابی محیط زیست است. پس یاد گرفتیم شما می توانید تمرین و با سنگ تیز کردن آنها را در هر نقطه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *