چرا موفقیت شخصی شما است مسئولیت

0 Comments

[ad_1]

موفقیت شخصی شما است مسئولیت و نه حق! شما نمی توانید فرض کنیم و انتظار داریم که دیگران را ‘آیا شما در تلاش خود را برای خواسته های شخصی; که فقط اتفاق می افتد برای کودکان و بزرگسالان افزایش یافته است! بسیاری از کسانی که آرمان دستیابی به موفقیت در جنبه های مختلف زندگی خود را اغلب اوقات سقوط.

همه بیش از حد اغلب علت این امر می توان به عدم مسئولیت پذیری شخصی برای تلاش های خود را. شکی نیست که داشتن اهداف و مقاصد یک گام مهم به سوی بهبود خود و یا وضعیت خود را. اما تعیین اهداف در حالی که همچنین با در نظر گرفتن مسئولیت برای تلاش های خود را برای رسیدن به آنها این است که چگونه برای تبدیل شدن به موفق.

هنگامی که شما را مسئولیت پذیری شخصی از اقدامات خود را در حالی که برنامه ریزی و یا به دنبال هر چیزی ارزشمند شما گرفته اند اولین گام به سوی در نهایت رسیدن به اهداف خود. فقط به چیزی می خواهید اما به اندازه کافی خوب نیست; این میل باید تقویت شده توسط برخی از نوع فعال رفتار خود را در بخشی. بیایید نگاهی به 5 راه گرفتن مسئولیت پذیری شخصی را تحت تاثیر قرار و تعیین سطح موفقیت شما را در رسیدن به

چشم انداز

شما و فقط شما می دانید آنچه در آن است که شما می خواهید و چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را. چشم انداز نیاز به قرار دادن با هم یک طرح واقعی تنها می تواند از درون کسی است که تمایل به ایجاد این چشم انداز یک واقعیت است. این چیزی است که شما می توانید برون سپاری’ به یکی دیگر از این چشم انداز در حال ریشه در رویاهای خود.

اهداف و مقاصد

هنگامی که شما در حال ایجاد چشم انداز خود را به شما خواهد شد بعد نیاز به قرار دادن با هم ‘مراحل’ شما باید به این واقعی بخشی از زندگی خود را. اهداف خود و اهداف واقعی مراحل شما نیاز به گرفتن خود را به چشم انداز خود را به واقعیت است.

یک بار دیگر فقط شما آشنا هستند با ‘کامل متن’ از چه چشم انداز خود را واقعا است و آنچه در آن به معنی به شما پس تنها شما می توانید ایجاد ‘منحصر به فرد اهداف مورد نیاز برای رسیدن به این رویا. پس از تمام چشم انداز خود را است که فقط یک رویا, تا زمانی که شما موفق به ساخت آن واقعیت خود را. همچنین مهم است که شما نگه داشتن این اهداف واقع بینانه است. آنها باید چیزی است که شما باید مهارت های لازم و منابع به انجام در غیر این صورت شما خواهد شد هدر رفتن وقت خود را.

طرح

شما در حال حاضر باید با هم یک ‘عملی’ طرح موثر خواهد بود که در کمک به شما در رسیدن به اهداف خود. همانطور که با هر گام که پیش از این تنها شما می دانید آنچه در آن است که شما قادر به در مورد مهارت های خود را و صبر حل و فصل و منابع است.

اعدام

به عنوان ما صحبت کرد پیش از آن مناسب نیست و یا واقع بینانه به بستگی به تلاش دیگران برای شما برای به انجام رساندن اهداف خود را. برنامه شما گذاشته اند در حال حاضر نیاز شخصی خود را دخالت. هیچ کس نمی تواند نفس راه رفتن و یا صحبت کردن برای شما پس چرا شما انتظار متفاوت در پیگیری اهداف خود را? اقدامات مورد نیاز برای به انجام رساندن این اهداف باید توسط شما و آن است تا شما را به مطمئن شوید که این اقدامات به درستی انجام نشده است.

نمودار پیشرفت

اگر برخی از سیستم توسعه یافته نیست و یا اجرا به صورت نمودار پیشرفت خود را وجود دارد هیچ راهی برای تعیین تا چه حد شما رفته اند و تا چه حد شما را مجبور به رفتن. حس اندازه گیری لازم است به همچنین نگه داشتن شما انگیزه یاد شما را از پیشرفت شما در حال حاضر ساخته شده است. با در نظر گرفتن مسئولیت شخصی از اقدامات خود را در پیگیری اهداف و مقاصد شما را افزایش می دهد شانس خود را برای رسیدن به اهداف خود.

دستیابی به موفقیت در هر موقعیتی وابسته به نقش فعال شما در بازی هر دو فرایند برنامه ریزی و با در نظر گرفتن اقدامات لازم. برای موفق شدن در هر جنبه از زندگی خود را شما باید به طور فعال درگیر در 5 مرحله به عنوان ما بررسی بالا. به باور دستاوردهای خود را شخصی می توان متوجه شد که از طریق تلاش های دیگران است بی پروا و تنها شما را برای تکرار شکست و ناامیدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *