چرا 95 ٪ از بازاریابان اینترنتی موفق

زبانک  > متفرقه >  چرا 95 ٪ از بازاریابان اینترنتی موفق
0 Comments

[ad_1]

من به طور کلی تحسین یک نگرش مثبت و نگران-رایگان چشم انداز نسبت به آنچه که در آینده به ارمغان خواهد آورد. اما وقتی که می آید به رو بسیار بالا شانس شکست آن را محتاطانه به بسیار مراقب باشید و عمدی رویکرد بیش از تعمق راست در آمادگی و بی سواد, به امید موفقیت.

من احترام به کسانی که “شیرجه رفتن در سمت راست” و بسیاری از این را انجام داده اند و ملاقات با موفقیت بزرگ است. آن را هیجان انگیز و آزمون ایمان ما سرسختی و حل و فصل. اما معمولا یک شکست تاکتیک. این مقاله در اینجا به نگه داشتن شما را انتخاب کرده اند که به تلاش برای ساختن آنلاین پول از داشتن مطلق و شکست فاجعه بار می روم افسرده اشتباه و شکست.

شما می توانید در 5% که موفق بر روی اینترنت به عنوان یک بازاریاب? پاسخ این است که بله. خارج از “never say die” ذهنیت آنچه مورد نیاز است آماده می شود و باید اصول اولیه: کامپیوتر و اتصال به اینترنت یک کار فوق العاده با اخلاق و با یک نگرش مثبت است. آماده بودن به معنی به آموزش خود را که آسان و رایگان برای انجام آنلاین. مهم در نظر گرفتن بسیاری از نادیده می گیرند, اگر چه در حال حاضر خود را به مشتریان بالقوه خود را با یک افسانه گران به دنبال آرم و وب سایت است که به نظر می رسد مانند شما آنها تاسیس و موفق است. به فروش شما باید به خوبی ساخته شده فروش ویدئو. بدون این شما نمی به درستی مجهز برای موفقیت و به احتمال زیاد به شکست است.

بسیاری بر این باورند که آن را خارج از محدوده خود را از استطاعت به پرداخت یک حرفه ای برای ایجاد برای آنها یک حرفه ای و موفق به دنبال یک تصویر. همه شرکت ها قیمت اجحاف کردن برای گرافیک با کیفیت بالا و فیلم ها. در اطراف مغازه و پیدا کردن شرکت هایی که حاضر به گول زدن مشتریان خود را و شما قادر خواهید بود به خودتان را در یک شیوه ای است که شما را حفظ خواهد کرد از بودن در مخوف 95%!

دیگر جنبه های موفق بودن در هر کسب و کار و سازمانی که باید ارائه شده توسط شما و تنها شما – در حال سرسختی پشتکار و تعهد و عزم درایو خلاقیت و صبر و شکیبایی و آگاهی از روند بازار و عزم و پشتکار و امید است. این نمی تواند ارائه شده از یک منبع خارجی در هر هزینه.

بسیاری بر این باورند که بدون پول و مناسب اتصالات آن را غیر ممکن است برای موفقیت. اما این است که به طور کامل مورد که چرا “پول” و “اتصالات” گنجانده شده است در آخرین پاراگراف. پول و اتصالات می تواند کمک به رسیدن به موفقیت های بیشتر به سرعت اما همیشه نیست و بسیاری از مردم شروع کسب و کار با بسیاری از سرمایه شکست خورده اند هنگامی که دیگران با سکه و هیچ اعتباری تبدیل شده اند wildly موفق.

واقعی موفقیت کسب و کار است کسی که حاضر به ترک بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از موانع و چالش ها. تنها کسی که واریز خواهد شد و تا کنون موفق در هر چیزی که آنها مجموعه ای را به انجام. نگران نباشید در مورد اینکه آیا شما می دانید چه باید بکنید و چگونه. فقط بیرون رفتن وجود دارد و آن را انجام دهد. به شما به عنوان حرکت به جلو همه چیز شما نیاز خواهد شد به نظر می رسد قبل از اینکه شما تقریبا مانند سحر و جادو. چرا که ذهن بسیار قدرتمند است و هنگامی که شما حرکت در جهت خود را رویای شما در حال ارسال یک فکر حمایت اقدام به جهان که باید خم به فرمان خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.