چرا Photo Booth استخدام شرکت ضروری برای حوادث ؟

0 Comments

[ad_1]

این ایده به برجسته ترین زمانی که یک عکس قابل حمل غرفه استخدام شد برای X Factor 2009 بسته بندی ، فاکتور X – شوق را در خود دارد – رد موج عظیمی از علاقه این ایده به خصوص که نشان می دهد اغلب استفاده می شود یک ایده مشابه شناخته شده به عنوان تصویری از غرفه. این ویدئو غرفه اسیر کنندگان و خانواده خود را در شادترین و غمگین ترین و آسیب پذیر ترین آنها به عنوان رله پاسخ خود را به استماع, موفقیت و شکست و چهره به چهره با یک دوربین.

غرفه محوطه ایجاد این حس صمیمیت و با یک غرفه عکس به عنوان به خوبی. همه ما مرتبط گذرنامه عکاسی با عکس فوری غرفه است که همه همان حمل شایع زیبایی – غرفه صندلی و پرده برای حفظ حریم خصوصی. این ویژگی ها همه مطابق با photo booth استخدام برای رویدادها و ارائه همان حس حفظ حریم خصوصی و صمیمیت است که به کاربر این فرصت را به نشان می دهد خود در فیلم است.

یکی دیگر از جنبه های کلاسیک photo booth استفاده از این دلتنگی. بسیاری از مردم با استفاده از یک غرفه عکس در برخی از زمان در گذشته خود را به احتمال زیاد به عنوان نوجوانان به عکس های گرفته شده با دوست پسر یا دوست دختر. خجالتی, صمیمیت جنبه را به بازی می آید در اینجا نیز موجب جوان روابط شاید نمی تواند ایجاد غرفه عکس عکس در هر محیط با هم بدون خجالت! دیگر ممکن است با استفاده از عکس غرفه به بسته نرم افزاری را با دوستان, برای دریافت سرگرم کننده و غیر معمول عکاسی یادگاری. این شاید بیشتر برونگرا استفاده از غرفه به عنوان دوستان و رقابت برای دیدن که می تواند جلو silliest چهره و یا اعتصاب بهترین ژست در محدود چهار چشمک می زند.

یا انگیزه برای استفاده از عکس غرفه بزرگ انگیزه, با پایان نتیجه بودن عکاسی نوار کاربران می توانند با نگه داشتن و یاد در مورد. بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد یک بازی سرگرم کننده سازمان ملل متحد فعالیت های داخلی است که قطاری از دوستان و یا همکاران در لحظه فراهم می کند و یک یادگاری از این لحظه ؟ چه یک ایده عالی است! نباید مردم توان استفاده از آن برای مراسم عروسی و جشن تولد ؟

روشن است که در آن تفکر را از آمد و در حال حاضر سخت به این باور است که این ایده تنها در دوازده ماه گذشته از جمله تبدیل شدن به یکی از ویژگی های محبوب برای حوادث. اما چه اگر شما لزوما باید کسانی که دلتنگ احساسات و خاطرات شما درخواست خواهد شد ؟

تازگی است البته یک عامل کلیدی است. آن را در یک خانواده مشترک مورد بر خلاف مدرن, دیجیتال, عکاسی, تجهیزات. به عنوان فن آوری و اینترنت داده می شود افراد بیشتری توانایی های خلاق در خانه خود جهان با کیفیت بالا در عکاسی در نظر گرفته شده دیگر نخبگان و قیمت های داخلی از بسیاری از استاندارد های SLR دیجیتال و تجهیزات چاپ منجر به عموم رسمی آموزش عکاسی یا نه – به سرگرمی با صنعت استاندارد محصولات است. رفته اند روز هنگامی که یک خانواده در تعطیلات خواهد بود مستند در یک دوربین یکبار مصرف و یا چاپ را پنج تا ده روز گرفتن توسعه در محلی داروخانه ها. در حال حاضر به لطف کامپیوتر و دوربین های دیجیتال, مناسبت های ویژه با خانواده و دوستان هستند و تنها ارزش گرفتن اگر آن را می تواند ذخیره شده در هارد دیسک و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook.

این ما منجر به افزایش شبکه های اجتماعی در فرهنگ مدرن است. در حال حاضر همه با یک Facebook, MySpace, Bebo حساب و یا مشابه است که به طور فعال تشویق به ارسال عکس برای دوستان و خانواده خود را برای مشاهده نیاز برای عکاسی دیجیتال را افزایش می دهد بیشتر است. هر به روز تلفن همراه دارای یک دوربین عملکرد و توانایی برای آپلود عکس آنلاین در حالی که در حال حرکت است. این جنبه از فرهنگ کنونی ما مانند این است که ایجاد کرده اند که با شیفتگی عکاسی و مستند ما روز به روز زندگی می کند. این وسواس به معنی جامعه ما نه تنها می خواهد به گرفتن عکس, اما آنها می خواهند برای دیدن نتیجه فورا و به اشتراک گذاری آن را فقط به عنوان به سرعت در حال.

استخدام غرفه عکس قطاری از جوهر از همه این مفاهیم در یک. فوری, چاپ, صفحه نمایش لمسی, تکنولوژی, با کیفیت بالا, عکاسی و دیجیتال نتایج بعد در گالری آنلاین – چگونه ما نمی سقوط در عشق با ایده زودتر?

این یکی از پرشور, رابطه دراز مدت است که به نظر نمی آید مجموعه ای به محو شد فقط رتبهدهی نشده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *