چشم انداز موفقیت

0 Comments

[ad_1]

توجه کارآفرینان!

هر چیزی که می شود در راه هدف خود را به منزله یک حواس پرتی. دانشکده پزشکی بسیار ارزشمند و با ارزش فعالیت اما نه مگر اینکه شما در حال انتخاب یک حرفه ای در حرفه پزشکی. اگر هدف شما این است برای تبدیل شدن به یک بازاریاب شبکه, دانشکده پزشکی, حواس پرتی.

بر روی اهداف خود تمرکز. تمرکز بر روی نقاط قوت خود را. دوباره چشم انداز در زندگی خود را.

به طور جدی در چشم انداز خود را در زندگی و کسب و کار شما. امروز فعالیت های تعیین فردا موفقیت است. خود را بزرگترین لحظه خود را بزرگترین دستاورد خود را در بزرگترین ماجراجویی می تواند و باید در آینده است. آینده است که در کنترل شما است. گذشته با ماهیت آن که گذشته را نمی توان تغییر داد. جدید شما گونه ایجاد می شود. جدید پتانسیل دستاورد جدید و تجربه های جدید در انتظار شما است. هر سحر به ارمغان می آورد شگفتی و شادی است. آینده نگه دارید هیجان اگر شما آن را اجازه می دهد.

دیروز باقی مانده حافظه است. از آن را یاد بگیریم اما ترک آن را پشت سر شما. نگاه کنید به آنچه که شما می تواند فردا. در جایی که می خواهید با زندگی خود را ؟

وجود دارد یک پاساژ در “Noticer” اندی اندروز در مورد دو مرد نشسته در ساحل خوردن. وقتی پرسید که چه او با خوردن یک مرد جواب داد: “وین سوسیس و ساردین.” وقتی پرسیده شد که او با خوردن او پاسخ داد: “من نشسته در شن و ماسه.” “آه” همراه او پاسخ داد: “این همه در چشم انداز خود را. من ناهار در گشت و گذار و چمن با یک اقیانوس.” چشم انداز باعث می شود تمام تفاوت.

چه دیدگاه حاکم بر زندگی شما ؟ آیا شما سپاسگزار نعمت مزایا و استعدادهای شما دارای و یا گله مند در مورد چالش های شما ،

دست زندگی هر یک از ما فرصت های هر روز. چگونه ما را انتخاب کنید برای مشاهده این فرصت ها تعیین تفاوت بین موفقیت و شکست. مشاهده یک کسب و کار جدید و تلاش برای رسیدن به موفقیت می تواند سرخوردگی و استرس و یا هیجان در مورد پتانسیل. بررسی چشم انداز خود را.

من شده است به بسیاری از بیمارستان ها و هر بار می شنوم جدید نوزاد تلفظ به عنوان یک پسر یا یک دختر. هرگز من شنیده ام یک نوزاد جدید در تلفظ به عنوان یک کارآفرین. یک کارآفرین مهارت آموخته است. بله, وجود دارد برخی از ما که روانی بیکار. ما که شدید درونی میل سوزان برای ایجاد و کنترل درآمد ما و آینده ما. ما رهبران. ما ریسک پذیر باشند.

یک کارآفرین است که دیدگاه های مختلف در زندگی است. ما را به اتهام. ما اقدام کنند. چشم انداز ما این است که زندگی سرگرم کننده است. زندگی و کسب و کار در حال چالش های درونی بود. ما ناهار خوردن در گشت و گذار و چمن با یک اقیانوس. ما پتانسیل در هر فرصت.

کارآفرینان باید هیجان زده چشم انداز در زندگی و کسب و کار.

شما فوق العاده هستید. لمس پایه با چشم انداز خود را در هر وضعیت. هرگز اجازه می دهد خود را به احساس ناکافی است. یکی از مشکلات زندگی در بزرگترین کشور در جهان است که چشم انداز ما از حق می شود اریب. ما مزایای اعطا شده است. چون ما کل تجربه شده است در یک ملت از فراوانی صرف نظر ما شرایط شخصی ما آزادی بیشتر و بالقوه در اینجا بیش از هر کشور دیگری در جهان است. چشم انداز ما آلوده می شود. ما انتظار داریم که فرصت خوبی برای جریان به ما در چنین فراوانی است که ما همیشه حفاری های عمیق در وجود ما به کشف خود ما استعدادها و نقاط قوت.

ناهار خوردن در گشت و گذار و چمن با یک اقیانوس. استفاده از یک چشم انداز مثبت در هر جنبه از زندگی خود را. شیر را به شور و شوق خود را. کشف استعدادهای خود و نقاط قوت.

بسته به دیدگاه شما زندگی می تواند یک ماجراجویی هیجان یا خرحمالی. شما را انتخاب کنید. فرصت یک انتخاب است. کارآفرینی یک انتخاب است. دیدگاه خود را به یک انتخاب است.

برای بینش بیشتر به شور و شوق خود و استعدادها و نقاط قوت و چشم انداز پیوستن به من در http://www.Elaine4Success.com.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *