چه تصویر خود را شما انتخاب می کنید ؟

0 Comments

[ad_1]

در قرون وسطی زمانی که من در مدرسه ما داده شد تست IQ. اگر شما به ثمر رساند بالا بر روی آنها شما اعلام شد یک نابغه است. اگر شما به ثمر رساند پایین شما حمل می شد به یک مدرسه فنی که امیدوارم شما خواهد آموخت چیزی است که اجازه می دهد شما را به پول. همانطور که من شده اند در خانه من آمده اند به درک که آنچه ما در زندگی است و هیچ ربطی به ضریب هوشی خود را و همه چیز را با ما SI (self-image).

اجازه دهید یک دکتر Maltz در اینجا و در یک داستان از دو عکس. قبل از اینکه شروع کنم به شما بگویم این داستان من می خواهم به شما اجازه می دانم که شما می توانید آنها را برای خودتان در “صفر مقاومت زندگی” CD است که توزیع شده توسط سایکو سایبرنتیک پایه و اساس است. توسعه تصویر خود خود را در هسته سایکو سایبرنتیک.

یک زن جوان در نهایت می شنود کلمات است که او شده است انتظار برای ازدواج مرد از رویاهای خود. هر دو او و همسرش شاغل در مشاغل پرداخت و به زودی خرید خانه رویایی خود را. به منظور تقویت تصویر خود را به آنها به طور مداوم به خرید اتومبیل های جدید و غرقه شدن در همه چیزها خوب است که زندگی می تواند پیشنهاد های اعتباری.

یک روز صبح او از خواب بیدار برای پیدا کردن یک نامه “جان عزیز” در حال انتظار برای او در آشپزخانه. شوهر رویا اتحاد چپ او را گرفته و همه از پول خود را. برای اضافه کردن توهین به جراحت یک هفته بعد او خاتمه یافته است از موقعیت خود و با توجه به بسته جبران خسارت فقط 30 روز پرداخت. او هیچ پول در بانک راه اعتبار بیشتر از او می تواند به استطاعت انحلال و در حال حاضر او هیچ کار. او تصویر خود نابود شده است.

او به فایل برای ورشکستگی و پیاده روی دور تنها با چند جزئی اموال. او در مصاحبه چند ماه بعد در حالی که زندگی در یک ون در یک پارک ایالتی. اخبار فرد مضطرب به می دانم که چگونه او می تواند کاهش یافته است. او به آنها می گوید که آن را تنها به طور موقت است و او در حال کار بر روی چیزهایی که به زودی باید پشت خود را بر روی پاهای خود را.

سپس خود او تصویر می بینی شیرجه رفتن به حالت شکست. هنگامی که اخبار خدمه می آید و چند ماه بعد از آن برای پیدا کردن که او خودکشی کرده.

در حال حاضر, اجازه دهید نگاهی به کسی که با استفاده از یک مثبت خود تصویر برای ایجاد یک زندگی موفق است که.

دکتر Maltz می گوید داستان از یک مرد که به یکی از درگیری های زبان. او متوجه شده است که مرد به سختی با کارهایی مثل برداشتن ژاکت کت و شلوار. پس از قنتد, ژاکت حذف شده بود متوجه شد که مرد تا به حال هیچ دست.

پس از سخنرانی دکتر Maltz صحبت با مرد است. آقا به او گفت که او تا به حال از دست داده و هر دو دست خود را در یک تصادف چند سال قبل از. او همچنین گفت: دکتر Maltz که در حالی که پس از حادثه او فکر گرفتن زندگی خود را. سپس خود تصویر لگد به موفقیت و حالت او خود را به بهترین فروش فرد است که او می تواند و رفت به تسخیر جهان است.

ما اجازه دهید گذشته تصمیم ما خود تصویر. هر دو این افراد رو تجربه وحشتناک در زندگی خود یکی را انتخاب کرد به ترک گذشته و ایجاد یک جدید, مثبت, ارائه و دیگر اجازه او تصویر خود به یکی از شکست.

ما همه تحت تاثیر تجارب گذشته ما را در زندگی ما است. اگر ما می خواهیم موفق و مثبت خود تصویر ما به تمرکز افکار ما در این زمان است که ما تجربه موفقیت در گذشته چه کسانی پیروزی بودند.

هر روز صبح هنگامی که ما در آینه نگاه ما تصمیم گیری در مورد آنچه در تصویر خود ما می رویم به را به روز ما. را انتخاب کنید یک شکست تصویر خود و شکست, را انتخاب کنید موفق و تصویر خود و شما را در رسیدن به اهداف است که شما برای خودتان تعیین کرده اند که شما را حرکت رو به جلو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *