چه چه-اگر تجزیه و تحلیل?

0 Comments

[ad_1]

چه اگر تحلیل یک طوفان مغزی فعالیت های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین چیزهایی است که می تواند به اشتباه در مرکز حالات. پس از تعیین آنچه می تواند منفی اتفاق می افتد عواقب پس از آن قضاوت پس از آن. چه اگر تجزیه و تحلیل را می توان برای هر نوع از پتانسیل فاجعه است. به خاطر این مقاله ما به بحث در مورد چگونگی این تجزیه و تحلیل را می توان به یک ایمنی و آتش نشانی طرح است.

بر اساس پاسخ هایی که به دست آمده از چه-اگر مدل دهید سوالات آگاهانه قضاوت پس از آن می تواند ساخته شده در مورد خطرات مرتبط با حرکت رو به جلو با یک فعالیت خاص است. هر گونه خطرات است که تلقی شده است قابل قبول می تواند یک دوره از عمل مشخص در مورد راه هایی برای جلوگیری از فاجعه بالقوه از اتفاق می افتد. وقتی که می آید به ایمنی و آتش آن حیاتی به یاد داشته باشید که پیشگیری کلیدی است.

مراحل انجام یک تجزیه و تحلیل چگونگی

هنگامی که انجام یک تجزیه و تحلیل چگونگی اولین چیزی که نیاز دارد را به جای یک رهبر باید انتخاب شود. هنگامی که یک رهبر انتخاب شده است سپس آنها را مسئول راه رفتن تیم خود را از طریق مراحل تجزیه و تحلیل. رهبر باید با استفاده از نمودارهای دقیق و دستورالعمل عامل که بقیه تیم نگه دارید می توانید با آنها. دستورالعمل ها است که تعیین می کند چه چیزی قابل قبول ایمنی سطوح مهم است به دست هم.

هنگامی که رهبر اختصاص داده است, از آن زمان به پایین به کسب و کار. این تیم سپس باید شروع به تولید مختلف چه اگر سوال برای این موضوع در دست در این مورد ایمنی و آتش است. هنگامی که در حال توسعه چه اگر سوال است که پس از آن نیاز به آزمایش می شود برای تعیین اینکه آیا آنها واقعی هستند یا نه وجود دارد چند چیز را در نظر بگیرید.

· خطای انسانی – خطای انسانی اولین چیزی که به فکر می کنم در مورد آنچه انجام چه اگر تجزیه و تحلیل. بسیاری از موقعیت های خطرناک رخ می دهد از یک انسان ساده اشتباه است. برخی از سوالات خود را متمرکز در این نقطه است.

· خرابی تجهیزات – تجهیزات شکست است یکی دیگر از دلایل آتش است که می تواند شکستن. در نظر گرفتن انواع مختلف تجهیزات مورد استفاده در تاسیسات خود را در هنگام انجام چه اگر تجزیه و تحلیل.

· انحراف از انتظار پارامترهای – هر گونه انحراف از یک پارامتر بحرانی می تواند تفاوت بین یک آتش سوزی شروع و پیشگیری از آن.

بررسی و ارزیابی تمام خطرات بالقوه

هنگامی که تمام آنچه-اگر پرسش های تولید شده توسط این تیم گام بعدی این است که به نقد و بررسی آنها. این تیم نیاز به جمع آوری تمام از گنجینه و تعیین اگر وجود دارد هر گونه احتمال خطا در منابع. آنها سپس باید تصمیم بگیرید که در این مرحله آنچه که احتمال هر یک خطا رخ داده است. پس از احتمال مشخص شده است و سپس عواقب نیاز به توان ، عواقب چیزی خطرناک اتفاق می افتد, آن را بسیار مهم به انجام یکی از این تجزیه و تحلیل.

توسعه راه حل ها و توصیه ها

مراحل مختلف باید گرفته شود اگر یک خطر تلقی شود قابل قبول یا غیر قابل قبول است. در حالی که انجام تجزیه و تحلیل خود را اگر خطر در نظر گرفته می شود غیر قابل قبول این تیم پس از آن وجود دارد نیاز به یک اقدام اصلاحی انجام شده است. در این مرحله تمام توصیه ها ثبت شده است.

اگر خطر تلقی شود قابل قبول است اما این احتمال کم است و عواقب نیست هر چیزی زندگی را تهدید, این تیم ممکن است انتخاب کنید برای علامت گذاری این سناریو به هیچ توصیه و پاسخ. به یاد داشته باشید که زمان ارزشمند است که آن را به یک وضعیت خطرناک مانند آتش است. اگر مراحل رو به درستی مشکل را شامل مقدار زیادی از زمان و هزینه ها این است که معمولا تلقی به عنوان یک روش غیر قابل قبول برای اصلاح این موضوع است.

خلاصه و اولویت بندی چه اگر تجزیه و تحلیل

پس از در حال توسعه توصیه هایی برای چه-اگر سوال که قابل قبول تلقی گام بعدی این است که به طور خلاصه و اولویت بندی اطلاعات است که جمع شده اند. خلاصه نیاز به اولویت بندی بر اساس احتمالات چه-اگر تجزیه و تحلیل در واقع اتفاق می افتد. برای مثال شروع آتش چون از فر انفجار خواهد بود اولویت بالا شروع آتش به دلیل یک تکه کاغذ روشن بودن آتش فندک. فر فروغ را گسترش سریعتر… باعث بزرگتر خطر پس از آن دیگر سناریو.

اختصاص دادن یک تماس به عمل

اختصاص یک تماس به عمل است که گام نهایی در انجام چه اگر تجزیه و تحلیل. در این مرحله تمام سناریوهای احتمالی باید یک راه حل برای آنها را اگر آنها رخ می دهد. برای اختصاص دادن یک تماس اقدام به کمک به جلوگیری از این مسائل اتفاق می افتد, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اضافه کردن یک ستون اضافی برای خود زمان چه اگر تجزیه و تحلیل است که شما با هم قرار داده اند. نشان می دهد یک فرد و یا یک گروه از مردم که در حال رفتن به می توان به اطمینان حاصل شود که اقدامات اصلاحی گرفته تا خطر آتش سوزی رخ نمی دهد.

مزایای استفاده از تجزیه و تحلیل چگونگی

حفاظت از ساختمان است که شما به کار گیرند و مردم ساکن در آن مهم است. چه اگر تجزیه و تحلیل به شما اجازه می دهد به همه چیز نگاه از یک زاویه دیگر و اقدامات مناسب برای حفاظت از تاسیسات خود را اگر عوارض جانبی رخ می دهد. این نوع از تجزیه و تحلیل آسان برای استفاده است و هیچ تخصصی ابزار مورد نیاز برای انجام این کار.

به شرکت در ایجاد یک چه اگر تحلیل شما لازم نیست که به تجربه با انجام تجزیه و تحلیل خطر. این باعث می شود این شکل از تحلیل و جذاب است. هر کسی می تواند درگیر در یک تیم انجام این نوع از تجزیه و تحلیل و درک چگونه به روشنگری. انجام یکی از این نوع از تجزیه و تحلیل باعث می شود مردم فکر می کنم خارج از جعبه و در نظر گرفتن سناریوهای مختلف است که می تواند رخ دهد و در عین حال ما به سختی در نظر بگیرید تا زمانی که آنها اتفاق می افتد.

وجود دارد محدودیت ها به تجزیه و تحلیل چگونگی?

هر نوع تجزیه و تحلیل محدودیت های آن است. این نوع فرم تجزیه و تحلیل خطرات تنها زمانی مفید است که نوع مناسب از سوالات پرسیده شده. موفقیت از ایجاد یک impactful چه اگر تحليل رفتن به تکیه تنها بر روی ورودی از اعضای تیم است که درگیر این کار است. است که چرا مهم است که به تنظیم کردن با یک تیم از پیچیده افراد برای توسعه این نوع از لیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *