چگونه برای اتصال به ذهن ناخودآگاه خود را

زبانک  > متفرقه >  چگونه برای اتصال به ذهن ناخودآگاه خود را
0 Comments

[ad_1]

ذهن ما دارای دو چهره: خودآگاه و ناخودآگاه. ما با استفاده از تنها بخش کوچکی از مغز ما و این بخشی است که عمدتا آگاهانه ، بقیه ناخودآگاه است و آن را بسیار بزرگتر و قدرتمند است. اگر شما می توانید با استفاده از ذهن ناخودآگاه شما می توانید با استفاده از ذهن خود را به حد کمال ممکن است. شما می توانید با استفاده از قدرت ذهن ناخودآگاه برای موفقیت در زندگی است.

چگونه ذهن ناخودآگاه خود را کار می کند ؟

ناخودآگاه ذهن به نظر می رسد خفته است. همه چیز ما درک می رود به ذهن ناخودآگاه و پردازش می شود. تنها چیزهایی است که ما نمی گرفتن خروجی خیلی ساده است. شما را به تلاش برای اتصال به ناخودآگاه خود را برای خروجی به مشهود است.

ناخودآگاه ذهن فرآیندهای هر چیزی که شما تجربه. اگر شما تجربه کاری بد شما ممکن است آن را فراموش کرده ام بسیار به زودی. اما آن را می شود ذخیره شده در ذهن ناخودآگاه و هنگامی که شما تجربه چیزی شبیه آن را ارسال احساسات به مقابله با آن. شما ناخودآگاه در پاسخ به این رویداد توجه به تجارب گذشته.

نگاهی به عنوان مثال از یک کتری. ناخودآگاه ذهن را به شما بگویم آن است و بنابراین شما نمی خواهد آن را لمس کنید. اگر ذهن ناخودآگاه کار نمی کند, همه ما خواهد بود و به همان اشتباهات است.

ذهن ناخودآگاه همچنین قادر به انجام چند چیز در یک بار. این چیزی است که ذهن خودآگاه نمی تواند.

و آثار آن را در 24 ساعت شبانه روز بدون توقف.

مثال دیگر برای نشان دادن قدرت ذهن ناخودآگاه است که رانندگی ماشین. هنگامی که شما درایو شما نمی فکر می کنم و تصمیم گیری. شما تصمیم گیری خود به خودی و آنها معمولا حق است.

ما در زندگی روزمره ما اغلب استفاده از ذهن ناخودآگاه. شما همچنین می توانید استفاده از آن برای رسیدن به اهداف. تنها چیزی که شما نیاز به این برنامه به کار شما می خواهید.

هر چیزی که شما را درک می رود به ناخودآگاه ذهن به عنوان به خوبی به عنوان بخشی آگاهانه. اما ناخودآگاه ذهن نمی داند که چه چیزی واقعی است و آنچه که در تصور. آن را نیز قادر به فکر کردن تنها به معنای واقعی کلمه. آن را درک نمی کند طنز و احساسات.

تجسم یکی از بهترین تکنیک های شیر به خود ناخودآگاه خود را. تجسم تصاویر از موفقیت شما برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه خود را برای رسیدن به موفقیت است. اما شما باید برای انجام این کار به صورت روزانه.

افکار مثبت نیز یک راه خوب برای اتصال. شما نیاز به کنترل مطلق بیش از آنچه شما فکر می کنم. شما می توانید افکار خود را کنترل بودن هشیار و آگاه از آنچه شما فکر. از بین بردن ولگرد افکار و مثبت فکر می کنم. هنگامی که شما انجام این کار شما خواهد شد در حال ارسال سیگنال های مثبت به خود ناخودآگاه خود را.

همیشه فکر می کنم از موفقیت و شادی و رفاه و فراوانی است. برای موفق شدن در زندگی ضروری است که مثبت و تحریک افکار.

همه چیز شما می خواهید را می توان با استفاده از قدرت ذهن خود را. آن را ضروری است برای برداشتن گام های درست. تکرار affirmations مثبت روزانه و لذت بردن از احساس موفقیت.

به یاد داشته باشید همه ما یک پتانسیل بسیار زیاد. اما تنها تعداد کمی از ما که استفاده از پتانسیل کامل و آمده تا در زندگی است.

یک تمایل قوی برای موفقیت نقش محوری در رها کردن پتانسیل کل ذهن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.