چگونه برای افزایش اعتماد به نفس خود را

زبانک  > متفرقه >  چگونه برای افزایش اعتماد به نفس خود را
0 Comments

[ad_1]

یک اعتماد به نفس پایین یکی از علل افسردگی و کار به افزایش اعتماد به نفس خود را افزایش می دهد شانس خود را برای موفقیت و شادی در هر دو سطح شخصی و حرفه ای. در حالی که بسیاری از مردم درک کنند که آنها نیاز به تقویت احساس خود را از ارزش خود آن است که همیشه آسان نیست برای به انجام رساندن. اما, وجود دارد راه های مختلفی شما می توانید به افزایش اعتماد به نفس خود را. در اینجا هفت راه برای افزایش اعتماد به نفس خود را.

بازی به نقاط قوت خود را

اول, مهم است که برای تعیین که شما هستند. چه اسم شما می توانید استفاده برای توصیف خود (همسر و مادر و دوست و معلم ، همچنین لیستی از نقاط قوت خود قابلیت ها و مهارت های خود را. بسیاری از اوقات ما احساس ارزش به خود پیچیده شده در برداشت های منفی ما از خودمان به خصوص در شرایط مناطق که در آن ما احساس فقدان چنین ظاهر فیزیکی ما, آموزش های مالی و شغلی و غیره. اما این مهم است به یاد داشته باشید که ما وزن, پوست ما, حرفه ای, و غیره. نیست که ما که هستیم. که ما در درون ما است و بیش از حد اغلب ما پنهان زیبایی ما روح سخاوتمندانه, طبیعت خلاق و با نشاط مزه پشت دیوار ما ساخته شده است برای محافظت از خود. این برش می تواند ما را از دیگران, اما حتی بیشتر خطرناک قطع آن می تواند ما را از خودمان است.

شناسایی آنچه که منحصر به فرد و خاص در مورد خودتان و به طور منظم به تاکید مجدد است که شما در واقع ماهر و آگاه در آن مناطق. پیدا کردن حداقل یک منطقه از زندگی خود را که توسط یک منبع غرور و شادی در زندگی خود را. مطمئن شوید که به خودتان اجازه به کاوش در آن منطقه و تجربه آن را به عنوان آنجا که ممکن است.

وضع خود را بار

بنابراین اغلب ما ساکن در نقاط ضعف ما و نگرانی تا زمانی که دستگاه بزرگتر از زندگی و شروع به تسلط بر افکار و احساسات ما. صرف چند دقیقه در هر روز نوشتن نگرانی ها و افکار منفی و سپس کتاب و فشار منفی به پشت ذهن خود را. نگرانی که loom زیادی تخیل خود را از دست دادن قدرت خود را بر روی کاغذ. شگفت آور پس از نوشتن آنها را از نگرانی شروع به محو شدن.

خودتان درست شود

بیش از حد اغلب ما تجربه شکست چون ما اجازه دهید دیگران در انتخاب اهداف ما برای ما آن است که آیا جامعه ما پدر و مادر همکاران و دوستان یا معلمان. آیا اهداف تعیین شده بر اساس انتظارات دیگران اما نه در آنچه شما می خواهید برای انجام و لذت بردن از آنچه شما انجام می دهند و آنچه شما در مورد خواب انجام می دهند. پس شخص دیگری رویاهای به جای خود ما که راه خودمان را برای شکست که پس از آن منجر به کاهش اعتماد به نفس. البته پس از آن ما حتی کمتر احتمال دارد به دنبال اهداف خود است که پس از آن منجر به یک چرخه از شکست و عزت نفس پایین.

تبدیل شدن به یک فرد مثبت

فکر می کنم و مثبت صحبت می کنند. اگر شما از شنیدن یک تعریف یا مثبت بیانیه در مورد کسی که شما می دانید که عبور تعریف به آنها. یک ضرب المثل عربی می گذارد و آن را منظمی: خوشا به حال او که صحبت می کند مهربانی; سه بار و پر برکت او که تکرار آن است. تمرکز بر روی مثبت صحبت از دیگران به عنوان به خوبی به عنوان خود را. بیشتر شما تمرکز انرژی خود را در تقویت مثبت برای خود و همچنین برای دیگران راحت تر آن را تبدیل به یک فرد مثبت با عزت نفس.

این همچنین بدان معنی است که در حال تبدیل شدن بیشتر فرد دوستانه به کسانی که به طور منظم بخشی از زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان غریبه شما به سادگی عبور در فروشگاه و یا در خیابان. لبخند, اشاره, اظهار نظر در مورد آب و هوا یا زندگی و تمرکز دادن به دیگران یک دلیل برای لبخند به عنوان به خوبی. به خود و دیگران مثبت پاداش برای بودن و به خوبی انجام می دهند.

نگاهی به خطرات

یادگیری چیزی جدید. شروع یک سرگرمی جدید یادگیری یک مهارت جدید را در کلاس بخوانید چالش کتاب و یا شرکت در یک چالش فیزیکی و یا فعالیت. آیا نمی شود ترس از اشتباه یا شکست. به سادگی پله خارج خود را راحت روت یک موفقیت است و هر مهارت و هر قطعه از دانش جدید به دست آورد یک موفقیت است. شاید پروژه نهایی است که به عنوان موفق به عنوان شما امیدوار بود اما چشم پوشی نیست دیگر دستاوردهای شما ساخته شده است از تجربه. خطر ایجاد اعتماد به نفس می دهد و به شما شجاعت به تجربه هنوز هم بیشتر از چیزهای جدید است. هر تجربه جدید می تواند کمک به شما در یادگیری و رشد به عنوان یک فرد و همچنین به شما این فرصت را برای موفقیت بیشتر. شاید که لحاف را روشن نمی کردن به عنوان زیبا به عنوان شما امیدوار, اما شما را به دوستان جدید در کلاس و یا در بر داشت یک راه عالی برای از بین بردن استرس. و شاید شما به اندازه کافی آموخته اند از تجربه خود را بعد لحاف زیبا خواهد بود. همیشه به یاد داشته باشید تلاش و شکست هنوز شما قرار می دهد جلوتر از کسی است که سعی نمی کند در تمام.

تخفیف منفی

بیش از حد اغلب ما برداشت های منفی از خود بپرسیم که آیا ما این است که ظاهر فیزیکی ما وضعیت مالی یا زندگی حرفه ای تعیین می شود خارج را تحت تاثیر قرار. مهم است به یاد داشته باشید که به ندرت انجام این پیش بینی های منفی آمده از بی طرفانه منبع بنابراین ما باید آنها را کمی اعتبار می باشد. برای مثال اگر مسنجر محبوب فرهنگ یا رسانه های خود به یاد داشته باشید هدف این است که به شما احساس بد در مورد خودتان بنابراین شما خرید چه فروش آنها. به طور مشابه بسیاری از مردم (حتی کسانی که شما را دوست دارم) اغلب خود ساخت تا در هزینه دیگران است. آن می تواند کمک به شما در بهبود اعتماد به نفس خود را به سادگی با نگه داشتن شرکت بهتر است. مثبت تغذیه مثبت و منفی نژاد منفی است. اگر شما انتخاب می کنید به اطراف مثبت مردم به شما به نوبه خود تبدیل خواهد شد و بیشتر مثبت است. را قبول نمی کند پیام هایی که آسیب های خود اعتماد به نفس است. آن را بسیار آسان تر برای بهبود و یا تغییر رفتار خود را هنگامی که شما فکر می کنید شما دوست داشتنی و توانا است.

گام های کوچک

یک موفقیت کوچک می تواند احساس شایستگی. گام های کوچک منجر به مراحل بیشتر. پت خود در پشت در هر زمان شما را یک موفقیت است. در هر مرحله می شمارد. را یک گام در یک زمان در جهت مثبت این عمل اعتماد به نفس است.

با استفاده از این هفت استراتژی می تواند کمک به شما در تقویت اعتماد به نفس خود را و کمک به شما منجر به یک شادتر و موفق تر زندگی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.