چگونه برای ایجاد انگیزه در خودتان برای رسیدن به موفقیت – پاداش در مقابل مجازات سندرم

0 Comments

[ad_1]

وقتی که می آید به یادگیری چگونه به خودتان انگیزه برای موفقیت کدام بهتر است ؟ استفاده از پاداش و یا مجازات ؟ یکی بهتر از دیگری? خواهد شد و پاداش خود را هنگامی که شما موفق به تولید نتایج بهتر از مجازات خود را هنگامی که شما موفق است ؟ شما ممکن است تعجب در پاسخ اما حقیقت این است که هر دو باعث خواهد شد که شما را به مبارزه بیشتر از شما نیاز به.

پاداش خود را

باور رایج بر آن است که ارزش خود را برای رسیدن به نقاط عطف در طول مسیر خود را به رویای بزرگ خود را به شما انگیزه برای فعال ماندن در تعقیب خود را از هدف خود را. ایده این است که رفتار شما باعث یک نتیجه خوب, بنابراین شما می خواهید بیشتر از این رفتار به طوری که شما دریافت بیشتر از همان نوع از نتایج.

این نوع از تقویت مثبت شده است توصیه می شود راه به شما کمک کند عادات خود را تغییر دهید و یا اقدامات. شما احتمالا انجام این کار خود را هنگامی که با اهداف خود. شما تصمیم می گیرید که اگر شما از دست دادن 3 پوند در این هفته شما به خودتان اجازه ریخت و پاش یخ بستنی و مغز گردو کرم. و یا شما خودتان قول می دهم که اگر شما به پایان برسد که پروژه یا که کاغذ یا که کار بزرگ است که شما پاداش خود را با برخی از goodie.

خودتان را

در پایان مقابل از انگیزه مقیاس به روش خودتان را برای شکست های خود را و یا زمانی که شما لغزش و ولگرد دور از خود در نظر گرفته شده و رفتار. این روش بیشتر از یک تاکتیک ترساندن و طراحی شده است به شما در حفظ و بر روی انگشتان شما.

برای مثال شاید شما به رژیم غذایی و در حالی که برای ناهار شما افراط در یک منحط دسر, اما شما خودتان مجازات برای خوردن آن توسط خودتان گفتن که شما باید برای اضافه کردن اضافی کار جلسه این هفته است. اغلب شما نمی فکر می کنم از این به عنوان مجازات خود اما در ذات آن است.

چرا که نه با این نسخهها کار

به منظور ایجاد انگیزه در خود را به موفقیت به این سطح از شادی و شادی است که شما می خواهید, شما باید درک کنند که انگیزه واقعی از درون می آید خودتان. می آید از شور و شوق خود را برای رسیدن به رویای خود را. هیچ چیز کمتر است.

پاداش در مقابل مجازات سوال معلوم می شود بی معنی سوال, چرا که نه یکی به شما ارائه خواهد شد و ماندگار انگیزه است که شما نیاز به گرفتن گذشته خود را به چالش و رسیدن به رویاهای خود. هر دو حوادث خارجی. هر دو وابسته به چیزهایی که خارج از خود و جدا از هدف اصلی خود را به نگه داشتن شما انگیزه.

شما باید برای آمدن نگه دارید تا با پاداش برای هر قدم در طول مسیر و یا شما را مجبور به نگه داشتن آینده با معنی دار مجازات که شما در حفظ و بر روی آهنگ.

اما بزرگترین مشکل این است که هر دو پاداش و مجازات را به خود توجه و تمرکز خود را از رویای بزرگ خود را! شماره یک موفقیت اصل است که زندگی خود را به دنبال خواهد داشت توجه شما. اگر توجه خود را در نتیجه نهایی مورد نظر – به عبارت دیگر رویای بزرگ خود را – از شما هستند و نه ضربه زدن به خود را پر قدرت برای رسیدن به رویای خود را.

انگیزه واقعی

واقعی از درون می آید از قدرت تمایل خود را به رویای خود را به واقعیت در زندگی خود را. همه چیز خارج از خود ممکن است تغییر کند اما تمایل خود را ندارد. هنگامی که شما یک میل سوزان برای رسیدن به چیزی مهم نیست برای شما که آیا آن ابری است یا آفتابی در خارج از, مهم نیست که چه اتفاقی می افتد خارج از خود.

جلوگیری از هدر رفتن انرژی خود را نگرانی در مورد پاداش و مجازات و اجازه تمایل خود را برای رسیدن به رویای خود را ایجاد انگیزه در شما به این سطح از موفقیت است که شما می خواهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *