چگونه برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض رسانه برای وب سایت خود یا وبلاگ

زبانک  > متفرقه >  چگونه برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض رسانه برای وب سایت خود یا وبلاگ
0 Comments

[ad_1]

وجود دارد چند راه ثابت به قرار گرفتن در معرض رسانه برای وب سایت خود یا وبلاگ. از شبکه های اجتماعی به یوتیوب و آن را به شما هر چیزی هزینه. به جز شما به اینترنت است. تبدیل وبلاگ پست به تصویری است که در میان بسیاری از قرار گرفتن در معرض تاکتیک های استفاده شده توسط Super بازاریابان موفق. اما همیشه و همیشه خواهد بود که کیفیت مطالب خود را برای دریافت قرار گرفتن در معرض رسانه برای وب سایت خود یا وبلاگ.

به نوبه خود یک پست وبلاگ به استفاده از یک ابزار رایگان به نام “لومن 5”. شما به راحتی می توانید جستجو مرورگر خود را و دسترسی به این ابزار ارزشمند. لطفا وقت خود را و یاد بگیرند که راه خود را در اطراف لومن 5, این یک راه عالی برای دریافت قرار گرفتن در معرض رسانه.

با تصویری رتبه بندی جستجوگرها است که تقریبا همان است که با یک وب سایت و یا وبلاگ. برای دریافت قرار گرفتن در معرض رسانه برای وب سایت خود یا وبلاگ شما نیاز به بسیار توصیفی و دقیق است. بگویید یوتیوب آنچه ویدئو های خود را است. و همیشه جای خود را هدف قرار دادن کلید واژه به عنوان اولین کلمه در ویدئو های خود را عنوان. در واقع سعی کنید با داشتن حدود 3 هدف قرار دادن کلمات کلیدی در عنوان ویدئو. اما مطمئن شوید که کلمات کلیدی مورد استفاده در متن عنوان.

در حال حاضر همان کلمات کلیدی مورد نظر باید در حال حاضر در اولین جمله از این ویدئو توضیحات. اما آنها نیز باید پر محتوا از توضیحات و دوباره. همیشه در زمینه. فقط قراردادن یک دسته از کلمات کلیدی با هم است که باعث می شود هیچ حس را دریافت ویدئو های خود را هیچ جا.

توضیحات ویدئو فرصت خود را برای متقاعد کردن بیننده است که این چیزی است که آنها شده اند به دنبال.

بعدی ما خواهد شد نگاه کنید یکی دیگر از راه برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض رسانه برای وب سایت خود یا وبلاگ. و آن چیزی است که شما احتمالا با استفاده از هر روز. شما آن را حدس زده… Facebook!

ایجاد یک Facebook صفحه مربوط به وب سایت خود یا وبلاگ تو رفتگی در دیوار. سپس شما نصب یک پلاگین به نام “سلام نوار” و به دنبال ساده راهنمایی به لینک وبلاگ خود را که در Facebook صفحه. سلام به نوار نمایش به عنوان “Like Us On Facebook”. اما ما در حال انجام نیست با پلاگین نشده است.

یکی دیگر از پلاگین من شخصا استفاده است به نام “Tweedis” است که به همان اندازه ساده است به درک. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از متن برجسته است که به اشتراک گذاشته شده توسط شما خوانندگان وبلاگ. محل یکی از گزینه های به اشتراک گذاری در ابتدای وبلاگ خود پست. و همچنین یکی در مرکز و در پایان از ارسال.

در نتیجه به پلاگین شما می خواهید به استفاده از یک افزونه به نام “Digg Digg”. این شناور به اشتراک گذاری دکمه شما می بینید در بسیاری از حرفه ای وب سایت ها و وبلاگ ها.

اینها همه ابزار بزرگ و ثابت کرده اند خود را موفق بیش از چند بار. اما بدون منحصر به فرد و قانع کننده محتوا قرار گرفتن در معرض هر ابزار ممکن است در نهایت ظاهر می شود بسیار بی فایده است. زمان مهم ترین عنصر برای موفقیت خود را آنلاین. و برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض رسانه به وب سایت یا وبلاگ خود را در زمان. چرا که شما باید با ساختن شهرت و الهام بخش مخاطبان خود را با محتوا است.

به یاد داشته باشید شما در حال ایجاد یک امپراتوری و نه پناهگاه. ساخت یک امپراتوری زمان طول می کشد و اگر آن را آسان و سپس هر کس که بوده ام داتکام میلیونرهای در حال حاضر. فقط یک فکر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.